Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu takie były warunki ich występu ? Marcin Miller opowiadał kiedyś, że dostali połowę kasy za występ przez to, że zamiast śpiewać z playbacku zagrali koncert na żywo bo tak było w kontrakcie. A skoro nie wszyscy korzystają z playbacku to widocznie taki kontrakt został podpisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze mi się wydawało, że Shazza nie potrafi śpiewać. W ogóle jakoś za nią specjalnie nie przepadam i rzadko gości na mojej playliście. Właściwie istnieje dzięki Tomkowi Samborskiemu i dzięki urodzie.

 

Słaba ta gala, teraz Rudi ratuje sytuację. A prowadzący, szczególnie Koterski straszna wiocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie Polsat zawiódł tą galą. Tylko 2 godziny relacji i tyle reklam do tego przerywanie występu no to jakieś nieporozumienie. Mogli tego w ogóle nie organizować, najlepiej niech DP będzie tylko w Polo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową wadą Polsatu jest to, że nie aktualizuje ramówek tv. Czy to taka filozofia otworzyć swoją stronę internetową i poprawić? I wysłać info dla prasy? TVP jakoś może a Polsat jak poda ramówkę dla prasy na miesiąc przed emisją to nie uwzględni już w niej żadnych zmian nawet gdyby świat miał się skończyć. I w dodatku w ogóle się nie przykłądają bo czasami w ramówce mają przeznaczone np. 2 godziny na film, który trwa ponad 2 godziny bez reklam a plus reklamy to obsuwa godzinna się robi. Jak można tak niechlujnie nie sprawdzić ile film będzie trwał i jeszcze tego nie poprawić aż do emisji nigdzie. Ani nawet na swojej stronie internetowej. Jak raz zostały wprowadzone błędne dane to pozostaną. Nikt tego nie poprawi. A przecież to jest sekunda kliknąć myszką na swojej stronie internetowej. Właściwą ramówkę mają tylko dla siebie w której wiedzą nawet co do sekundy co o której będzie emitowane. Wiem to z tego, że jak np. calltv jest w ramówce np. o 2:00 a prowadząca dzień wcześniej zaprasza na 2:27 i na drugi dzień rzeczywiście jest równo o 2:27. Więc teoretycznie w Polsacie nie ma żadnych opóźnień i obsuwy. Wszystko punktualnie co do minuty. Tyle, że widzowie tych godzin nie znają bo dostają tylko starą niezaktualizowaną wstępną ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorek21 program pani Drzyzgi to rzeczywiście wysoki poziom. Co do reszty to bez komentarza. Zenek to legenda DP, takiego głosu wielu zazdrości. Do tego człowiek bardzo skromny, któremu nie odbiła palma mimo pieniądzy i sławy. To dalej ten sam Zenek poza jedynym faktem, że się trochę spasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwotnej wersji samo to przedsięwzięcie miało trwać do godziny 23... Jedna godzina robi swoje bo planowo miał być także Skaner, Imperium czy Michał Gielniak.

Niemniej sama impreza bardzo dobra (nie patrząc pod względem polsatowskich reklam, które zostawię bez komentarza). Zazdroszczę wszystkim tym, którzy mogli brać udział bezpośrednio w tej imprezie w tamtejszym amfiteatrze... :)

 

Osoby niezainteresowane takim typem muzyki mogą się czepiać takich czy innych detali, szczegółów. Jednak ludzie obeznani nie będą, a przynajmniej nie powinni się obruszać, ponieważ rzadko się zdarza, że ogólnopolska stacja w najlepszym czasie antenowym organizuje festiwal w takim poczciwym miejscu jakim jest Mrągowo. Powinniśmy się cieszyć z tego faktu, a nie ciągle narzekać bo źle, bo niedobrze. Reakcja publiczności pokazała, że taka impreza się sprzedała w 100% i miejmy nadzieje, że przyszłoroczna edycja dojdzie do skutku.

 

PS. Dzisiejszy wieczór pokazał ile dla samego nurtu disco polo, jak i (myślę, że...) Polaków znaczy zespół Boys. Boysów nie powinniśmy się wstydzić, a wręcz przeciwnie - winniśmy się nimi szczycić, bo w polskiej muzyce na palcach jednej ręki można policzyć kapele, które wylansowały multum przebojów, a co ważniejsze - publika śpiewa je z nie-mniejszym zaangażowaniem co główny wokalista. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekający koncert. Świetnie dobrane kapele, a nie jak w Ostródzie live w Polo TV - sam plastik. Byłaby to klasa, gdyby nie fakt, iż przerwano występ Akcentu.

a co ważniejsze - publika śpiewa je z nie-mniejszym zaangażowaniem co główny wokalista. :)

I to zdanie należy podkreślić 8)

 

Całość po wycięciu reklam trwała 89 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba trochę inny pogląd na to, zdecydowanie bardziej podobały mi się zarówno Disco Hit Festival w Kobylnicy i OFMT w Ostródzie. Tutaj przede wszystkim zawalili sprawę tymi reklamami i długością. Nie wiem może reszta wykonawców, którzy mieli wystąpić się nie pojawiła albo była tylko i wyłącznie dla publiki w Mrągowie. Mam nadzieję, że skoro to ma być też za rok to się bardziej przyłożą. Bo jak narazie to zdecydowanie bardziej podobały mi się Pikniki Country Mrągowo, które zastąpione są właśnie chyba Disco pod Żaglami. Nagranie też mam, myślałem czy nie skasować, jednak może zostawię i poleci do archiwum prywatnego.

 

Ale fakt faktem publika szalała, ja przed telewizorem niezbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem tego koncertu bo wyszedłem wczoraj przed 21, ale ciekawi mnie czy cały koncert unikano nazywania tej "muzyki" disco polo? Gdy kończyła Shazza to Koterski mówił, że to gwiazda muzyki disco. Ja bym jednak nie łączył muzyki disco i disco polo. Ciekawe jaka była oglądalność? Na Dwójce był Festiwal Piosenki Rosyjskiej, a Jedynce komedia z Sandrą Bullock "Narzeczony mimo woli". Kolejna juz emisja tego filmu, ale wcześniej gromadził dobrą widownię. Spora konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba trochę inny pogląd na to, zdecydowanie bardziej podobały mi się zarówno Disco Hit Festival w Kobylnicy i OFMT w Ostródzie. Tutaj przede wszystkim zawalili sprawę tymi reklamami i długością.

Mnie się równie dobrze podobał koncert "Hit Wszech czasów" w Ostródzie, czyli wczorajsza wersja. Reklamy były długie, ale wiemy jak to jest z telewizją prywatną - chcą jak najwięcej wycisnąć hajsu z reklam.

ciekawi mnie czy cały koncert unikano nazywania tej "muzyki" disco polo? Gdy kończyła Shazza to Koterski mówił, że to gwiazda muzyki disco. Ja bym jednak nie łączył muzyki disco i disco polo.

Bo nie wszyscy, którzy wystąpili śpiewali DP. Disco to jak najbardziej trafne określenie. A większość piosenek Shazz'y bardziej pasuje do gatunku disco, niż disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego absolutnie nie łączył. No absolutnie. :D Gatunki zbliżone do disco to house, trans, techno. Nijak to się ma do gatunku disco polo. :D Po prostu Polsat chcąc uniknąć dodatkowego obciachu nazywał gwiazdki disco polo gwiazdami muzyki disco. Z tą Shazzą to pojechałeś. Mało nie oplułem monitora wodą. Nie rób tak! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Polsat chcąc uniknąć dodatkowego obciachu nazywał gwiazdki disco polo gwiazdami muzyki disco. Z tą Shazzą to pojechałeś. Mało nie oplułem monitora wodą. Nie rób tak! :D

Może Stachursky i Papa D. to też disco polo? Oświeciłeś mnie. Shazza to disco&dance&disco polo. Wiem, że Cię to boli :lol: Tylko nie rób krzywdy monitorowi. On taki niewinny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...