Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nawet nie przyznawał, że podoba mi się najgorszy film ostatniej dekady. Po prostu wstyd.

Lepiej napisać prawdę, niż skłamać. Ile wtedy wart byłby taki post?

Widziałem ten film wcześniej niż w Polsacie i uważam, że film jest po prostu zbyt prostacki i wulgarny.

Prostacki? Może tak. Czy za bardzo wulgarny? No raczej nie na tle innych polskich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nawet nie przyznawał, że podoba mi się najgorszy film ostatniej dekady. Po prostu wstyd.

Lepiej napisać prawdę, niż skłamać. Ile wtedy wart byłby taki post?

 

 

Lepiej nie pisać w ogóle... ;)

 

 

Co do wulgarności filmu to trafiłem na scenę (sorry za wyrażenie) posuwania Włodarczykowej wiec wulgarnych scen nie brakowało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie poradzę, że cieszyła mi się micha od samego początku, a pod koniec to już w ogóle. Takie głupowate komedie lubię najbardziej. Wyraziłem swoją opinię i mam do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''Kac Wawa'' to mam do tego filmu mieszane uczucia. Borys Szyc wydawał mi się w tym filmie jakby użył jakiegoś narkotyku a gdy zobaczyłem Mariusza Pujszo w scenie z poduszką to po prostu było już żałosne. Lepszy film który leciał wczoraj to ''Robin Hood i książę złodziei'' który był emitowany w Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie wytrzymałem do końca emisji. Oglądałem tylko do przerwy jakieś 20 minut. Miałem wrażenie, że oglądam jakiś amatorski projekt „bez rąk i bez nóg”. Jak tak ma wyglądać nasza polska kinematografia w przyszłości to ja wysiadam. Plastikowa podróba zachodniego dziadostwa nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Koniec oglądania przeze mnie Polsatu. Człowiek z jednej strony cieszy się, że ma PVR za który trzeba było zapłacić nie małe pieniądze przy wyborze dekodera z sieci kablowej, z drugiej natomiast nastawiam sobie nagrywanie i... co widzę? Opóźnienie filmu rzędu 15-20 minut (z niewiadomej przyczyny), później podczas filmu nie tak dużo reklam, co autopromocji aż w końcu na sam koniec okazuje się, że mimo kilkuminutowego naddatku (5 min. przed i po), który mam zaprogramowany przy nagrywaniu, film i tak się nie zmieniścił... Najbardziej żałosna telewizja na rynku. I to nie jest jednorazowy wybryk - problem trwa już z 10 lat. Gdy człowiek już o 20 czeka na zapowiedziany film, musi oglądać jeszcze ze dwa bloki reklamowe i zapowiedź Sopotu, więc to bardziej celowe działanie nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja sobie zawsze ustawiam z godzinę przed i godzinę, dwie po dla bezpieczeństwa. Potem i tak sobie wszystko powycinam. No ale to nie zmienia faktu, że nie powinny takie sytuacje mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsatem to jest niestety norma jak pisze kolega Karol. Ja naprawdę niezwykle rzadko coś z tego kanału nagrywam (jak już to głównie HBO które jest bardzo punktualne) i zdarzyło mi się już oglądać film ucięty na końcu. Jakoś tak w okresie świątecznym w ubiegłym roku. Oczywiście tam gdzie było najciekawsze. Parę dni później pokazywał ten film Polsat Film więc sobie końcówkę zobaczyłem, ale przecież nie o to chyba chodzi by polować na kolejną emisję. Odradzam nagrywanie czegokolwiek z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program ''Ewa gotuje'' jest zawsze emitowany o 10:15 w soboty.

 

Co do pani Wachowicz to wkurza mnie to że jej zdjęcie jest promowane np. w napojach ''Aqua'', ''Volcano'' i w paluszkach ''OK'' (jestem ciekaw czy te produkty są związane z firmą pani Wachowicz ''Promiss''). Fajnie by było aby pani Wachowicz pojawiła się jako gość w programie Wojtka Krzyżaniaka pt. ''Program telewizyjny'' w radiu TOK FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec oglądania przeze mnie Polsatu. Człowiek z jednej strony cieszy się, że ma PVR za który trzeba było zapłacić nie małe pieniądze przy wyborze dekodera z sieci kablowej, z drugiej natomiast nastawiam sobie nagrywanie i... co widzę? Opóźnienie filmu rzędu 15-20 minut (z niewiadomej przyczyny), później podczas filmu nie tak dużo reklam, co autopromocji aż w końcu na sam koniec okazuje się, że mimo kilkuminutowego naddatku (5 min. przed i po), który mam zaprogramowany przy nagrywaniu, film i tak się nie zmieniścił... Najbardziej żałosna telewizja na rynku. I to nie jest jednorazowy wybryk - problem trwa już z 10 lat.

Pierwszy raz coś nagrywałeś z Polsatu? Przecież przeważnie zawsze są spore opóźnienia w nadawaniu filmów, czy też koncertów o każdej porze dnia i nocy. Jak coś nagrywam z Polsatu, to ustawiam nagrywarkę 20 min. przed filmem i od 45-60 min. po wyznaczonym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie pierwszy raz od dawna nagrywałem, chociaż kiedyś też nie udało mi się zmieścić w ich ramach czasowych. Zdarzały się też jednak normalne pory emisji i nie miałem problemów z filmami. Generalnie ich oferta filmowa nie zachęca do nagrywania jednych i tych samych filmów. Pierwszy raz dostrzegłem plusa tego, że mają wspólną bibliotekę z Polsat Film i często emitują filmy praktycznie w tym samym czasie (tego samego dnia lub następnego), ponieważ tam z punktualnością jest już znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post jest z działu o TVN :

Pan i Pani Smith [PREMIERA]

Nie wiem, gdzie wkradł się błąd, ale ten film już był w TVN, np. wtedy.

 

Całkiem niedawno ten film widziałem ten film na Polsacie .Czyżby Polsat stracił prawa do emisji do tego filmu na swojej antenie? Ostatnia emisja tego filmu była w tym roku, w maju. Dowód : tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być ponoć wszystko na żywo, ale Shazza pojechała z playbacku chyba tylko "Bierz co chcesz", wcześniejsza piosenka szła na żywo. Boys też i teraz Czarno Czarni na żywo. Martwi mnie tylko jedna rzecz, że ani Imperium, ani M. Siegieńczuk, ani M. Gielniak czy Exaited nie pokażą się na żywo w Polsacie, bo nawet nie zostali wymienieni na początku. Polsat zamiast pokazać imprezę, która trwa do północy do końca, to o 22 muszą lecieć Aniołki Charliego. Ehh szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...