Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tylko dla ciebie HD to takie zaczynające się od 15 Mb/s wzwyż. Znam cię Wiking dobrze z innego forum i wiem jak uwielbiasz polskie HD :). Też nie mam Polsatu HD, więc nie sprawdzę, jednak jeżeli podano informację o dostępności HD, to jest to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko dla ciebie HD to takie zaczynające się od 15 Mb/s wzwyż.

Nie, wystarczy mi znaczek HD doklejony do logotypu i wyobraźnia. :lol2:

 

Też nie mam Polsatu HD, więc nie sprawdzę, jednak jeżeli podano informację o dostępności HD, to jest to prawda.

Skoro nie masz Polsatu HD to się nie wypowiadaj na temat tej stacji, bo wprowadzasz w błąd innych użytkowników. Zakładam, że nawet gdybyś miał dostęp do tego kanał, to też byś wprowadzał w błąd, bo widziałbyś HD tam, gdzie go nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak jest znaczek dostępności to na 99% jest to prawda. Pojawia się przecież np. przy Hotelu 52, Przyjaciółkach, Pierwszej miłości, Must be the Music czy Got to Dance a te wszystkie programy są 100% HD. Zresztą nawet je na ipli oglądałem w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie pracują niesamowicie inteligentni ludzie. Puścić Titanica I część w czwartek. II część za tydzień. :roll: Co za [beep] o tym decyduje? Widz musi czekać cały tydzień, aby łaskawie sobie obejrzeć cały film? Przecież to jakaś parodia. Jakby nie mogli puścić II części następnego dnia. Pominę już fakt, że Titanic nie jest aż tak długim filmem, aby musieć go dzielić na części ( nie chce myśleć na ile części podzieliliby Przeminęło z wiatrem gdyby go emitowali. 4 części każda puszczana co tydzień? Miesiąc aby obejrzeć cały film? Co to dla polsatowskiego ścierwa ) ... I tutaj kolejny argument za tym, że odkąd pojawiła się Terentiew ta stacja z roku na rok sięga dna. Przed "erą" Terentiew dało się puścić Titanic'a od razu w całości ( wiem, bo oglądałem ). Odkąd pojawiła się ta pani już się nie da? Com trzeba wydoić jak najwięcej za reklamy? W końcu w II częściach można puścić 2x więcej reklam. Co za bezczelność i [beep]two tej stacji. Zresztą to już nie 1-wszy raz. I niech jeszcze raz usłyszę jaki to TVN jest niedobry i skory na kase z reklam. To co robi stacyjka ze słoneczkiem w tej chwili to jest kpina z widza. Gratulować Solorzowi, że powierzył swoją stację Terentiew. Z najlepszej komercyjnej telewizji stworzyła dno.

 

I później wszem i wobec wszyscy się dziwią, że mała oglądalność filmów czy seriali. Dziwić się, że każdy woli oglądać filmy czy seriali pobrane z sieci. Skoro wielka stacja polsatowska ma w nosie widza. I tylko nóż się w kieszeni otwiera, gdy słyszę, że to wina widza, że nie ma nowości, bo widz nie jest zainteresowany oglądaniem. Jak ma być zainteresowany jak jest robiony w h**a przy każdej okazji. Opóźnienia w emisji, długie reklamy ( na dodatek ładowane w najbardziej nieodpowiednim momencie filmu/serialu ), ch[beep]e się jakością HD, którą nawet SD nie można nazwać. Nie emitowanie kolejnych odcinków w normalnej emisji, brak nowości filmowych, żenujące tłumaczenie i lektor, którego nie da się znieść. Moge tak jeszcze wymieniać milion przykładów.

 

Po prostu brawa dla naszych stacji ( głównie polsatowi, który przoduje we wszystkich możliwych d.ebilizmach telewizyjnych i narzekaniach jaki to widz jest bee, bo nie ogląda tego szajsu co puszczamy na antenie ). Traktują widza jak [beep]? Tak samo będą traktowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Niestety ale nie da się inaczej. To co wyprawiają polskie stacje ( głównie polsat ) to jest po prostu przegięcie pały. Czy u nas nie da się tak jak w normalnym kraju wyemitować całego filmu naraz, albo w 2-ch częściach dzień po dniu? Czy u nas nie da się stworzyć kanału HD, który będzie na prawdę HD? Zrobić dwie wersje - prawdziwe SD i prawdziwe HD. Dlaczego u nas nie może być jako dodatkowy wybór - "wersja z napisami"? Dlaczego program, który ma się zacząc o 20:00 nie może rozpocząć się o 20:00? Dlaczego dobry serial z USA nie może być emitowany zaraz po emisji USA? Dlaczego nie może być u nas normalnie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dlaczego nie może być u nas normalnie!?

Bo, mówiąc brzydko, u nas ludzie są "nienormalni". Zadowala ich byle co, a za przykład podaję powtórkowe serialowo-filmowe kanały, które cieszą się najwyższą oglądalnością. Dopóki większość nie będzie dopominała się normalności tylko cieszyła się powtórkowymi śmieciami, dopóty będziemy mieli to co mamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Titanic" w częściach leciał już tyle razy, że każdy się prawie do tego przyzwyczaił. Nie jest winna tylko TV Polsat odnośnie dzielenia filmów. Tak samo jest w TVP, a nawet gorzej. Film pt. ,,Janosik - prawdziwa historia" podzielono na parę części, przy czym utworzono wersję telewizyjną serialu (w HBO leciała wersja kinowa). ,,Krzyżacy" - emisja w 2-óch częściach. Dla odmiany TV Polsat wyemitowała ,,Krzyżaków" w wersji kinowej. Mógłbym podawać bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skoro jest oglądalność to się nie dziwię. Mogliby jeszcze dać Kevina samego w domu na Wigilię jak kiedyś. Ja tam nawet jakby nie było to mam nagrane i sobie będę oglądał w każde święta. Taka tradycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w styczniu 2013 roku:

Surfer [2008] / To nie jest kolejna komedia dla [beep]ów [2001] / Kung Fu Szał [2005] / Wieczny student 2 [2006] / Wolna chata [2009] / Świntuch [1981] / Świntuch - następnego dnia [1983] / Świntuch 3: Zemsta [1985] / Kto pierwszy, ten lepszy [2002] / Idiokracja [2004] / Młodzi, piękni i szaleni [2004] / Lars i prawdziwa dziewczyna [2007] / Nie wkładaj palca między drzwi [1994] / Weselna wojna [2006] / Mój najlepszy przyjaciel [2006] / Książę i ja [2004] / Siostry [2005] / Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta [2005] / Julie i Julia [2009] / Miłość w Seattle [2009] / Erin Brockovich [2000] / I wszystko lśni / Księżniczka i żołnierz [2001] / Moje życie to nie komedia romantyczna [2007] / Korowód [2007] / Mów do mnie [2007] / Zabić wspomnienia [2007] / Candy [2006] / Małolaty na obozie [2007] / Kocurro [2010] / Jumanji [1995] / Piąty element [1997] / Z piekła rodem [2001] / Kult [2006] / Z archiwum X [1998] / I sprawiedliwość dla wszystkich [1979] / Wściekłe psy [1992] / Podziemny krąg [1999] / Kraina Tygrysów [2000] / Kontrola gniewu [2005] / Rycerze z Szanghaju [2003] / Aniołki Charliego [2000] / Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość [2003] / Medalion [2003] / Komandosi z Navarony [1978] / Predator [1987] / Komando [1985] / Conan Barbarzyńca [1982] / Podróż do końca nocy [2006] / Spirala życia i śmierci [2007] / Hostel 2 [2007] / Skowyt 5: Przebudzenie [1989] / Matylda [1996] / Stuart Malutki 2 [2002] / Magiczne buty 2 [2005] / Bogus, mój przyjaciel na niby [1996] / Miłosna układanka [2006] / Nieodparty urok [1999] / Mężowie i żona [1996] / Piąty element [1997] / Kokon [1985] / Uzbrojony i niebezpieczny [1986] / S.W.A.T. Jednostka Specjalna [2003] / Replikant [2001] / Łzy słońca [2003] / Liberator [1992] / Podwójna tożsamość [2007] / Kill Bill 2 [2004] / Pogranicze [2008] / Ktoś całkiem obcy [2007] / Dzieciństwo Kermita [2002] / Ania z Zielonego Wzgórza [2005] / Roboty [2005] / Hot Shots! [1991] / Atrakcyjny pozna panią [2004] / Rozmowy nocą [2008] / Sam w domu - po raz trzeci [1997] / Nikomu ani słowa [2001] / Opancerzony [2009] / Strzelec wyborowy [2005] / W cywilu [2006] / Szkoła uwodzenia 2 [2000] / W pułapce ognia [2001] / Lawina [1999] / Ucieczka gangstera [1994] / Głębia [1977] / Przerwana cisza [2005].

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 1 i/lub 6 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...