Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serial może fajny, ale z tym lokowaniem produktu to już przeginają. Enea, tmobile, rafaello, nutella, toyota.... Wiecej się nie dało? I jeszcze tak perfidnie wciskają te reklamy w sceny. Żygać się chce. Nie dość że trzepia kasę na reklamach to jeszcze reklamy w samym serialu. Tak samo jest w Klanie, M jak miłość itp. wogole kto wydał na to zgodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że nie oglądam tego serialu,bo takie rzeczy mnie do pasji doprowadzą. Jeszcze to nachalne gadanie jakie to jest dobre. W Rodzinie zastępczej dało się zauważyć np plakaty z piłki nożnej,ale nie były one celowo eksponowane i zauważyć to mogło sprawne oko,które po konturach zna ich plakakty. Dało się także zauważyć produkty chyba już nieistniejącej w Polsce marki małych marketów,ale to tylko dzięki znajomości ich opakowań,bo nazwa nie była w ogóle eksponowana. Teraz mamy nachalną reklamę produktów za pieniądze w serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, podejście jak każdej innej stacji. Klasyka to klasyka. Kiepscy stare odcinki powtarzane na okrągło oglądalność nadal super, a taka Linia życia nowość po jednym sezonie spadła z anteny.

No bo Linia życia to był marny następca Samego życia i gdy tylko to zauważyli, to serial wyleciał do fajansa. A co do Kiepskich, to powoli przesadzają i mogliby o 19:30 odzipnąć od tego, pokazać 13. posterunek, Daleko od noszy i wtedy ewentualnie wrócić do Kiepskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A co do Kiepskich, to powoli przesadzają i mogliby o 19:30 odzipnąć od tego, pokazać 13. posterunek, Daleko od noszy i wtedy ewentualnie wrócić do Kiepskich.

Dobra myśl. Tym bardziej, że już dawno żadna stacja nie pokazywała 13 posterunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 20 lat Polsatu!! Wszystkiego najlepszego:) Aż łezka w oku się zakręciła czytając świetny artykuł Satkuriera. Oczywiście zabrakło pewnych rzeczy,ale to pokazuje ile tego było-ile było świetnych programów. Warto wspomnieć o Hugo, o 13 Posterunku-pierwszy sitcom , o Talent za Talent , o drzewku szczęścia podajże z Wanio, o programie Elzbiety Zającównej,oj wiele tego było- ktoś tu wspomniałby na pewno Awanturę o Kasę-najlepszy teleturniej w dziejach telewizji w Polsce czy o takim serialu jak np. Power Rangers, choć nie brakuje osób wspominających Dispo Polo Live i Relax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie, urodziny jutro. Jednak już napiszę Wszystkiego najlepszego dla pierwszej polskiej komercyjnej telewizji. Fenomalnych programów jakie przewinęły się w ciągu tych 20 lat przez tą stację nie sposób policzyć. Idź na całość, Hugo, Disco Polo Live czy Disco Relax - na tym się wychowywałem. Miodowe lata i Świat według Kiepskich to moje ulubione seriale, które mogę oglądać bez końca. Jednym zdaniem ogromny wkład w polską telewizję, na chwilę obecną mój ulubiony kanał telewizyjny od wielu lat numer 1 na mojej liście. I nie przez przypadek najwięcej swoich postów mam w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale tvn prowadzi w tym kierunku.

Ukryta prawda jest tak posr***, ze banan pozostaje na twarzy długo po zakonczeniu emisji.

 

Polsat jako tv to jest słaby kanał. Pamietam programy typu hugo. Zwykła nacinka na kase, pingi 10sekund i wszyscy polegli na prostych grach ;]

Ale... Ze nie było kanałow dzieciecych tylko rasistowskie CN to ogladałem za młodu od 7;00am polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To programy typu hugo to było call tv?

 

W paradokumentach króluje TVN ze względu na to, że występją tam prawdziwi gliniarze, sędziowie a nie aktorskie znane twarze, które mają tyle wspólnego z tym co nic więc dlatego to, że prawdziwi gliniarze, sędziowie to wielki plus dla TVN i powoduje, że już innych nie chce się oglądać skoro nie występują prawdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za co dziękować Polsatowi za te 20 lat. Wymienić wystarczy świetną relacje Ligi Mistrzów do 2006 roku, MŚ 2002,2006 i Euro 2008. Za te imprezy wielkie brawa i szacun się należy. Co jak co, ale wypadałoby podziekować za niezapomniane chwile z Idź na Całośc, Idolem i Barem. Na upartego dodałbym jeszcze Disco Polo i Disco Polo Relax. Achhh te sobotnie i niedzielne poranki ... był klimat :)

 

Nie można zapomniec rowniez kapitalnych seriali komediowych. 13 Posterunek, Miodowe Lata i Kiepscy to już klasyka, którą chyba każdy będzie pamietał.

 

Niestety, ale na przykładzie Polsatu widać jak z dobrej stacji można zejśc na psy w ciągu kilku lat. Taki [beep] co teraz jest puszczany nie dotknąłbym nawet palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zapomniec rowniez kapitalnych seriali komediowych. 13 Posterunek, Miodowe Lata i Kiepscy to już klasyka, którą chyba każdy będzie pamietał.
O tak to jest trójka klasycznych sitcomów, z którymi się wychowałem i z chęcią do nich powracam. Dziś ludzie oglądają co innego, więc nie ma co się dziwić, że nadawają dużo seriali paradokumentalnych. Jest oglądalność duża? Jest. Jak spojrzę na swoje najbliższe otoczenie to 5 z 6 osób lubi przy tym spędzać czas. Jedyną osobą nietrawiącą tego typu rzeczy jestem ja. Kiepscy są kręceni do dziś, ale odcinki są denne m.in. za sprawą nie pasującej do serialu Jolaśki. Przez to ja od kilku lat nie mieszczę się do dzisiejszego targetu Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szło dobrze, dopóki nie wyrosła im konkurencja.

Konkurencja powinna sprzyjać rozwojowi stacji, oczywiście w tym dobrym kierunku

 

 

Fenomalnych programów jakie przewinęły się w ciągu tych 20 lat przez tą stację nie sposób policzyć.

No nie, bo nie ma czego liczyć.

Moim zdaniem Polsat zaczął się psuć od 2004 roku. Jednak jest za co dziękować tej stacji na przestrzeni tych lat istnienia.. Sam dzieciństwo i młode lata spędziłem przy Polsacie i nawet najdurniejsi hejterzy nie wmówią mi, że kiedyś nie było tu czego oglądać. Wiele przykładów zostało podanych wcześniej, a można jeszcze wymieniać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...