Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie wiadomo to jest jeszcze przed fuzją. Już wolę Szaranowicza z Szpakowskim i LM z LE w TVP niż w Polsacie reklamy w przerwie zamiast dłuższego studia i jeden mecz LE zamiast dwóch w TV4.

 

Jakby ktoś nie wiedział to Przemysław Pełka dzisiejszy mecz Milan - Arsenal komentował z Mediolanu, bo po meczu miał wywiad z Wojciechem Szczęsnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni w tym Polsacie mają jakikolwiek szacunek do kibica? :crazy: Reklamy reklamami ale powinni przeznaczyć więcej czasu na analizy. :?

 

Godzinne studio pomeczowe w kanale otwartym to mało? W przerwie wiadomo, że muszą dać reklamy. W TVP przed meczem goście ledwo zdążają powiedzieć "dzień dobry" a po meczu "do widzenia". Nie wiem czy tak dobrze, że tracą te prawa. Redakcja sportowa TVN-u mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Mnie też, ponieważ nie ma czegoś takiego jak redakcja sportowa TVN. W 2006 roku redakcja TVNu została "wchłonięta" przez nSport. Poza tym wątpliwe, aby TVN pokazywał LM i LE w przyszłym sezonie. Jedyny mecz w roku, który transmitują to spotkanie Sejm - TVN, a w komunikacie była mowa o sublicencji dla TVP.

 

Co do Polsatu, to jedno mnie dziwi - dlaczego przez te trzy sezony wynik jest w safe-area, skoro transmisja nie idzie na żadnym kanale z safe-area? Zarówno Polsat jak i Polsat HD nadają bez bezpiecznego obszaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oficjalny komunikat UEFA to jak dobrze pamiętam nie było mowy o sublicencji dla TVP, tylko o tym że ITI ma prawo udostępnić mecze w tv otwartej innej stacji na zasadzie sublicencji. Info o TVP dopisały polskie portale. Osobiście wątpie że TVN będzie emitował LM i LE, bo oni sportem nigdy za bardzo nie byli zainteresowani. Raz wykupili prawa do pokazywania polskich drużyn w europucharach i była to totalna porażka. No chyba że do jesieni za otwarty kanał uznają TVN7 i tam wrzucą te mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie godzinne studio?? To,że w programie pisze,że trwa od 22:45 do 23:45 ,to nie znaczy,że godzinne studio,bo emisja studia po meczu zaczęła się chyba 22:50,później była reklama ,później skróty,a całość studia zakończyła się o 23:30. Oczywiście,że wolałem TVP z skrótami meczów zarówno we wtorek jak i w środę i to znacznie dłuższymi niż pokazanie właściwie samych bramek i może 1-2 sytuacji z meczu ,a i to nie zawsze.

Sublicencja dotyczyła arówno TVN jak i TVP. Podejrzewam,że TVN będzie pokazywał Champions League,a TVP LE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły jestem krytyczny wobec tvp, ale ich pokazywanie LM w porównaniu z polsatem to była bajka! W przerwie meczu łączono się po to, żeby coś ciekawego przez kilka minut powiedzieć. W polsacie w zasadzie nie wiem po co się łączą. Minuta z hakiem i z powrotem reklamy. Tam samo ze skrótami - w tvp były i we wtorek i w środę. Znacznie obszerniejsze, a co za tym idzie ciekawsze, bo więcej można było zobaczyć. Jedyny minus to taki, że jak pokazywali zmianę w meczu (w skrótach) to wiadomo było, że za chwilę ten gość strzeli gola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do studia to owszem pozostawia wiele do życzenia. Takie studio to jakby go nie było. Analizy TVP o niebo lepsze. Pamiętam Gmocha i Engela jak podchodzili do takiej tablicy i rysowali różne zagrania i analizowali. To było coś. Szczerze też chciałbym już LM w TVP, ale jeszcze ten sezon się jakoś przetrzymie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wczorajszy mecz poprzedziło godzinne studio przedmeczowe, więc nie wiem kolejne dwie godziny po meczu byłyby potrzebne.

Mały off-topic. Dzisiejsze mecze polskich drużyn w europejskich pucharach poprzedza półtoragodzinne studio na Polsacie Sport/HD oraz Polsacie Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Godzinne studio przedmeczowe w... Polsacie Sport Extra, za który trzeba zapłacić. A my mówimy o otwartym kanale. Poza tym o wiele ważniejsze jest studio pomeczowe, w którym analizowane są akcje meczu, pokazywane są gole, najważniejsze sytuacje itp. Wolisz gadać o pączku czy go zjeść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pomimo tego, że pączek tuczy to wolę go zjeść i dlatego oglądam mecz, a nie studio przedmeczowe czy pomeczowe. ;) Analizy akcji są mi niepotrzebne do szczęścia, a gole są powtarzane nie raz w czasie meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...