Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc o ostatnich świętach z Kevinem zapewne miał na myśli to, że prawa do Fox'a nabył ITI i nie tylko do premier, ale także do tych starszych filmów.

A mi wydaje się, że to jednak nie ostatnie święta. ;-)

Otóż to. A co do tego czy ostatnie święta czy nie to faktycznie jeszcze nie wiadomo, bo nie wiadomo od kiedy TVN ma prawa do emisji filmów FOXa, czy to będzie 2012 rok czy dopiero 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Polsat jest organizacją charytatywną, że ma dawać coś za darmo? Jak kupujecie lizaka to robicie z nim co chcecie. Tak też robi Polsat. Mnie denerwuje tylko to, że dwa mecze rundy wstępnej dają na Polsacie a trzecie już tylko w Polsacie Sport bo jest Hotel 51 albo coś innego - to tylko przykład oczywiście.

Co za bzdury wygadujesz. Idąc tym tokiem rozumowania Polsat jest instytucją charytatywną bo nadaje programy za darmo jak np. Pierwsza Miłość,Wydarzenia i wszystkie inne programy. Przecież Polsat zarabia na reklamach,sponsorach programów. Idąc tym tokiem rozumowania w ogóle nie powinno być telewizji otwartych.

I widocznie uważają że więcej zarobią na reklamach emitowanych podczas emisji regularnego programu, a nie przy reklamach związanych z transmisją sportową.

 

Coś na poparcie tych słów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_96glin

,,Titanic" z 1996, czy 1997? Wolałbym produkcję z 1996, gdyż jest wg mnie ciekawsza, z 1997 już się przejadła. Pamiętam rok 2009, kiedy również wyemitowano ,,Titanic" z 1996, ale ok. 07:00 rano między Bożym Narodzeniem, a Sylwestrem.

 

Wyemitują "Titanica" z 1997 roku, Jamesa Camerona. Emisja podzielona na 2 części: pierwsza - 15 grudnia o 21:00, a druga 22 grudnia o tej samej godzinie.

 

W repertuarze są jeszcze jakieś adnotacje, ale nie wiem o co w nich chodzi:

Titanic [ wersja długa, wersja krótka cz.1]

Titanic wersja krótka cz.2

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - przestań drzeć szaty. Polsat ma prawa i robi z nimi co chce. Są tam mądrzejsze głowy biznesowe jak ja i Ty razem wzięci. Tak sobie umyślili i tak jest. Poza tym mecze Polaków na Pucharze Świata będę w bezpłatnym Polsat Sport News więc myślę, że temat jest zakończony bo mecze są w kanale ogólnodostępnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999-nie drę szat. PSN nie jest kanałem ogólnodostępnym,bo nie wszyscy mają dostęp do naziemnej tv cyfrowej. Po prostu ich biznes nie polega na tym,żeby nie zarobić przy transmisji na Polsacie(a zarobili by) tylko na tym,żeby utrzymać dotychczasowych abonentów CP. Nadawanie meczów w PSN jest pewnym kompromisem,bo bez zwątpienia zwiększa się zasięg. A każdy kto twierdzi,ze Polsat by poniósł straty nadając mecz siatkarski zamiast bajek niech to mi udowodni,a raczej tego nie zrobi,bo nie da się zaprzeczyć czemuś co jest oczywiste,a jest oczywiste,że większą oglądalność miałby mecz Polska-Serbia niż "Miś yogi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok ty chcesz żeby Tobie udowadniać że Polsat zarobi na reklamach więcej przy regularnym programie niż przy meczu siatkówki, a sam w drugą stronę też opierasz się tylko na przypuszczeniach.

 

Inna sprawa że Polsat ma swoje kanały sportowe i jasne że to tam leci większość sportu nawet z udziałem Reprezentacji Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bajki raczej zainteresują jedynie dzieci,które w większości w tym czasie będą w drodze do szkoły,przedszkola itp. A mecz siatkówki może zainteresować osoby z różnego przedziału wiekowego,ludzie mają różne zmiany,nie każdy chodzi na 7 do pracy,nie wszyscy studenci mają od rana zajęcia,znam sporo kobiet będących na emeryturze ,które bardzo żywo interesują się siatkówką,bo nie mówię już o mężczyznach na emeryturze. Nie jest niczym odkrywczym ,że mecz siatkówki będzie miał szersze grono potencjalnych odbiorców niż bajka. Ale Polsat uznał,że więcej zarobi długofalowo dając transmisje na kanale kodowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale idzie cyfryzacja niech się ludziska przygotowują do tego, tak mogli by już za pośrednictwem Polsatu Sport News śledzić mecze siatkarzy, kanał jest dostępny przecież naziemnie cyfrowo. Niema co narzekać. A ponad 3 miliony abonentów ma dostęp do Polsatu Sport, bo jest już w każdym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że siatkówka miałaby większą oglądalność niż mają bajki ale nie pokazywanie meczów Polaków w otwartym polsacie ma na celu zatrzymanie swoich abonentów, pokazanie im, że jest sens płacić za kanały sportowe. Jakbym był abonentem polsatu i wszystkie mecze Polaków dawali w otwartym kanale to bym się zastanowił czy jest sens płacić za coś, gdy reszta ma to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999-nie drę szat. PSN nie jest kanałem ogólnodostępnym,bo nie wszyscy mają dostęp do naziemnej tv cyfrowej. Po prostu ich biznes nie polega na tym,żeby nie zarobić przy transmisji na Polsacie(a zarobili by) tylko na tym,żeby utrzymać dotychczasowych abonentów CP. Nadawanie meczów w PSN jest pewnym kompromisem,bo bez zwątpienia zwiększa się zasięg. A każdy kto twierdzi,ze Polsat by poniósł straty nadając mecz siatkarski zamiast bajek niech to mi udowodni,a raczej tego nie zrobi,bo nie da się zaprzeczyć czemuś co jest oczywiste,a jest oczywiste,że większą oglądalność miałby mecz Polska-Serbia niż "Miś yogi".

Polsat Sport News jest tak samo ogółnodostępny jak i Polsat i nie każdy ma dostęp do Polsatu Sport News tak jak i do Polsatu.

Sam walisz różnymi tezami, ale wymagasz od innych, aby udowodnili swoje. Może tak byś coś udowodnił? Przedstaw chociaż jeden dowód na to, że Polsat puszczając mecze reprezentacji na sportowych kanałach chce utrzymać abonentów CP. To są tylko Twoje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999-nie drę szat. PSN nie jest kanałem ogólnodostępnym,bo nie wszyscy mają dostęp do naziemnej tv cyfrowej.
Polsat Sport News jest tak samo ogółnodostępny jak i Polsat i nie każdy ma dostęp do Polsatu Sport News tak jak i do Polsatu.
PSN nie jest tak samo ogólnodostępny jak polsat. polsat można odbierać analogowo, a PSN nie. Dobrze by było jakbyś przestał wreszcie bronic polsat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathhias użytkownik pescar to wyjaśnił,zresztą jakbyś czytał moje posty to byś to wiedział.Przecież wiadomo,że sport jest jednym z głównych (obok kanałów filmowych) programowym kryterium wyboru platformy. Jeśli nadawali by wszystkie najważniejsze imprezy jakie posiadają w ofercie na antenie otwartej,to faktycznie abonenci mogli by uznać,że nie opłaca im się płacić za co co i tak mają za darmo,zresztą ja "sam" miałem zrezygnować z pakietu familijnego na rzecz pakietu mini,bo uznałem,że siatkówkę i tak transmitują na otwartym Polsacie podobnie jak mecze polskich drużyn piłkarskich,ostatecznie stanęło na ówczesnym MiniMax,bo to nie ja zmieniałem umowę,bo CP nie jest na moją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie masz dowodów na poparcie tej tezy, co równoznaczne jest z tym, że dalej pozostaje tylko tezą.

 

@matik

Nie miałem na myśli tego w jakich technologiach jest dostępny tylko to, że Polsat Sport News jest kanałem dostępnym bezpłatnie w Naziemnej Telewizji Cyfrowej, co jest równoznaczne z jego ogólnodostepnością. Analog nie jest technologią przyszłościową tylko schyłkową, która w 2013 roku zostanie całkowicie wyłączona na terenie naszego kraju. Jeśli ktoś do tej pory nie przeszedł na telewizję cyfrową (MUX II) to jego problem, oczywiście poza mieszkańcami okolic Gniezna, Gorlic, Leżajska, Łodzi, Ostrołęki oraz Soliny.

Ciekaw jestem, co powiesz za nieco ponad półtora roku, gdy w niemal całym kraju analog nie będzie nadawał.

I powtórzę, że Polsat nie ma żadnego obowiązku transmitowania tych czy innych meczów na głównej antenie, a jest to jedynie jego dobra wola. To, co musi transmitować na głównej antenie to transmituje czyli F1 oraz LM, a obowiązek ten nie wynika z Konstytucji RP tylko z umów.

Nie przestanę bronić Polsatu jak to ująłeś, gdyż mam do tego prawo tak samo jak Ty do krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powtórzę, że Polsat nie ma żadnego obowiązku transmitowania tych czy innych meczów na głównej antenie, a jest to jedynie jego dobra wola.

No chyba Ci się coś pomieszało. Z jednej strony uważasz, że Polsat ma wolny wybór przy decyzji o puszczaniu meczów reprezentacji, a z drugiej "jechałeś" po Canal+, że koduję żużel. No to się zdecyduj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko to zrozumieć?

Powtórzę kolejny raz te rzeczy, które już nie raz powtarzałem. W sumie to będę się tłumaczył przed Panem puszczykiem.

Jestem za tym, aby wszystkie mecze reprezentacji były dostępne w tzw. kanałach otwartych, ogólnodostępnych. To po pierwsze.

Były stawiane zarzuty Polsatowi, że nie transmituje meczów reprezentacji i brzmiało to tak, jakby Polsat robił to jako jedyny (jak teraz wiadomo to do tej pory wszystkie mecze siatkarskiej reprezentacji w ramach Pucharu Świata były transmitowane na kanale otwartym, ogólnodostępnym). A ja napisałem, że nie tylko Polsat koduje mecze reprezentacji, ale także Canal+ i skoro według licznego grona abonentów Cyfry+ oraz n'ki Polsat musi to w tej sytuacji Canal+ też musi i nie obchodzi mnie w jaki sposób. Mierzmy wszystkich tą samą miarką, i nie stosujmy takich standardów jakie nam obecnie pasują. To po drugie.

Na dzień dzisiejszy jest tak, że każdy nadawca ma prawo robić ze swoimi prawami, co chce, o ile nie łamie zapisów zawartych w umowach. Zapisów tych nie łamie, ani Polsat, ani Canal+, ale jak ktoś bezpodstawnie jedzie po Polsacie to robię to samo z Canal+. To po trzecie i ostatnie.

 

Polsat robi taką wiochę i wstyd dla siebie, że to jest nie do pojęcia. Jak można nie emitować meczy Polaków w tak ważnym turnieju w otwartym kanale.... skandal!

To Ty robisz wiochę prezentując tym postem swoją ignorancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jutro pokaże mecz Arsenalu z Borussią Dortmund. Mecz z Polakami,jak widać to kryterium decyduje o wyborach Polsatu,bo w tym sezonie pokazywano wszystkie mecze zespołu Jurgena Kloopa rozgrywane w środy,mecz Trabzonsporu,czyli też "polskiej" drużyny,a tylko jeden mecz nazwijmy go neutralny. Szkoda,że jednak nie pokazują meczu Milanu z Barceloną,który jest ciekawszy ze względu na sytuację w tabeli,ale rozumiem Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzmy wszystkich tą samą miarką, i nie stosujmy takich standardów jakie nam obecnie pasują. To po drugie.

No ten zarzut można postawić przede wszystkim Tobie, ale mniejsza z tym.

jak teraz wiadomo to do tej pory wszystkie mecze siatkarskiej reprezentacji w ramach Pucharu Świata były transmitowane na kanale otwartym, ogólnodostępnym

O czym Ty piszesz? O PSN? Jeżeli to jest kanał otwarty i ogólnodostępny, to sorry :lol::lol::lol: Nie zaprzeczam, że taki w przyszłości pewnie będzie. Ale przypominam, że wciąż mamy jeszcze czas analogów i platform. A PSN w analogu i np. Cyfrze+ nie ma.

 

Jak już jesteśmy przy temacie tych meczów. Dzisiaj Polska przegrała z Iranem. W pomeczowym studio niejaki Norbi podsumował mecz w ten sposób: "Bardzo dobrze że wygrali Irańczycy bo byli uśmiechnięci" :shock: Być może ten człowiek pił całą noc i przyszedł od razu z rana komentować mecz do Polsatu, ale chyba stacja powinna myśleć kogo zaprasza, ponieważ później jest obciach na maxa... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten zarzut można postawić przede wszystkim Tobie, ale mniejsza z tym.

Widać, że nie dociera, ale masz rację. Mniejsza z tym.

O czym Ty piszesz? O PSN? Jeżeli to jest kanał otwarty i ogólnodostępny, to sorry :lol: :lol: :lol: Nie zaprzeczam, że taki w przyszłości pewnie będzie. Ale przypominam, że wciąż mamy jeszcze czas analogów i platform. A PSN w analogu i np. Cyfrze+ nie ma.

PSN spełnia wszystkie wymogi, aby był określany mianem kanału otwartego i ogólnodostępnego, tzn. posiada koncesję na rozsiewcze nadawanie naziemne oraz nie jest kanałem kodowanym. Argument, że PSN nie jest w analogu i np. w Cyfrze+ jest argumentem abonenta Cyfry+, któremu nie chce się przejść na NTC oraz platforma, której jest abonentem nie posiada w ofercie tegoż kanału (tak, wiem, że masz dostęp do PSN poprzez CP i zapewne przez NTC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...