Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy Polsat jest organizacją charytatywną, że ma dawać coś za darmo? Jak kupujecie lizaka to robicie z nim co chcecie. Tak też robi Polsat. Mnie denerwuje tylko to, że dwa mecze rundy wstępnej dają na Polsacie a trzecie już tylko w Polsacie Sport bo jest Hotel 51 albo coś innego - to tylko przykład oczywiście.

Co za bzdury wygadujesz. Idąc tym tokiem rozumowania Polsat jest instytucją charytatywną bo nadaje programy za darmo jak np. Pierwsza Miłość,Wydarzenia i wszystkie inne programy. Przecież Polsat zarabia na reklamach,sponsorach programów. Idąc tym tokiem rozumowania w ogóle nie powinno być telewizji otwartych.

Mathias jesteś bardzo niekonsekwentny. TVP ma nadawać sport wyłącznie ogólnodostępnie,a Polsat musi zarabiać . Tylko człowieku zauważ,że ludzie nie płacą abonamentu(zaległości z tytułu abonametu wynoszą 2mld zł).TVP nadaje na swoich antenach ogólnopolskich bardzo dużo sportu i wszystkie najważniejsze wydarzenia dla Polaków jak Kowalczyk,skoki,olimpiady, MŚ i ME w piłce nożnej(te trzy ostatnie to trzy najważniejsze imprezy sportowe na świecie),MŚ i ME w piłce ręcznej, LA i o wszystko na antenie otwartej,ale oni nie wypełniają swojej misji jeśli chodzi o sport wg Ciebie. Jesteś po prostu skrajnie nieobiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę, że jestem za tym, aby imprezy rangi mistrzowskiej były dostępne dla wszystkich. Nie ważne, kto dysponuje takimi prawami czy Polsat, czy TVP czy Canal+.

Ale jeśli ktoś mi pisze, że Polsat musi pokazywać rywalizację polskich reprezentacji, a Canal+ nie, bo płaci za prawa to mnie szlak trafia i piszę, że Polsat nie dostaje praw za darmo i też musi zarabiać. To też kolejny raz powtórzę. Mierzmy wszystkich tą samą miarką.

Co do TVP to ludzie nie płacą abonamentu, bo TVP przestało wypełniać misję tworząc Klany, Plebanie, Barwy Szczęścia, Tańce na lodzie i inne twory nie mające nic wspólnego z misją.

TVP nadaje na swoich antenach ogólnopolskich sport, ale należy zwrócić uwagę w jaki sposób to robi. Tu należy spojrzeć na imprez typu igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa świata w lekkoatletyce. Mamy tu przykład wielokrotnego przerywania transmisji i puszczania w całkowicie nieodpowiednich momentach (w czasie trwania zawodów) studia czy reklam albo jakiś wywiadów. Nie ma szans zobaczenia pełnej rywalizacji. Pokazywany jest występ reprezentanta Polski, a resztę mają gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie musi,to dla mnie jasne.

Natomiast jeśli mowa o pokazywaniu sportu,to Polsat ostatnio robi podobnie jak TVP,albo jeszcze gorzej,bo pokazywał mecze siatkarek od połowy 3 seta czy dopiero od drugiego.

Od TVP wymaga się misyjności ,ale pieniędzy na to się nie daje. Inna sprawa,moim zdaniem dlaczego fani seriali mają nie mieć programów w TV publicznej,czyli telewizji dla wszystkich,a nie tylko fanów kultury wysokiej. Zresztą często spotykam się z opinią,że sport nie jest pozycją misyjną,więc to jest problem definicji co jest misyjne,a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważnie sledze tą dyskusje, którą prowadzicie od kilku dni w temacie pokazywania przez Polsat sportu na antenie otwartej.

Szczerze mówiąc Polsat nie ma żadnego obowiązku pokazywania imprez z udziałem drużyn narodowych na otartej antenie. Polsat jest stacją komercyjną i dysponuje swoimi prawami wedle własnego interesu i strategi, która pozwoli przynieść określone zyski. Podawanie argumentów i porównania Polsatu do Canal+ jest śmieszne. Porównanie reprezentacji narodowej do indywidualnych występów w żużlowym cyklu GP jest wręcz komiczne. Dodatkowo trzeba powiedzieć, to co już było tu pisane, Canal+ kupuje prawa dla telewizji kodowanych a nie otwartych wiec co to za porównanie ?

Muszę się zgodzić z tym co pisze @Matthías chociaż on mało kiedy zgadza się z innymi, chcesz oglądać, to płać ! Takie życie, dziś nie ma nic za darmo.

Osobiście siatkówki nie oglądam bo mnie nie interesuje, ale widać gołym okiem jak użytkownik @Matthías forsuje Polsat i pewnie zaraz mi napisze, że forsuje Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest oczywista - Polsat to PZPN Polskiej siatkówki, moje porównanie jest jak najbardziej na miejscu bo Polsat ma nieformalny wpływ na siatkówkę, za sprawą Plusa i Polsatu

 

PZPN zabrał godło - bo nie musi go być

Polsat zabrał transmisje - bo nie musi ich być

 

Jest coś takiego jak etyka, ale ona nie obowiązuje instytucji nastawnych na kasę, nieliczących się z kibicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze gorzej,bo pokazywał mecze siatkarek od połowy 3 seta czy dopiero od drugiego.

Nie oglądałem tych meczów na Polsacie, ale słyszałem o tym i taki sposób transmisji jest karygodny. Jeśli mają w taki sposób transmitować mecze to niech lepiej ich wcale nie transmitują. I być może właśnie dlatego uciekają od transmisji sportowych na kanale otwartym, gdyż inne pozycje mają większą oglądalność, które na co dzień są emitowane o tej porze. W przypadku Pucharu Świata czynnikiem nie transmitowania meczów na Polsacie może być pora rozgrywania meczów.

Osobiście siatkówki nie oglądam bo mnie nie interesuje, ale widać gołym okiem jak użytkownik @Matthías forsuje Polsat i pewnie zaraz mi napisze, że forsuje Canal+.

Nie napiszę. ;-) Nie forsuje Polsatu tylko walczę (jestem obrońcą uciśnionych ;-)) o jego sprawiedliwe traktowanie jeśli chodzi o transmisje sportowe. Poza wspomnianymi transmisjami i programami informacyjnymi Polsat jest dla mnie mało atrakcyjny, jak pozostałe ogólnotematyczne stacje komercyjne czyli np. TVN czy TV 4. Nie interesują mnie badziewiaste programy, stare odgrzewane kotlety oraz tony reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Polsat zaczął robić autopromocję przez dodawanie lektora na napisach końcowych serialu

Już dawno w ten sposób emitują zapowiedzi.

lub też przez pasek informacyjny, który to sobie leci na dole ekranu w czasie trwania serialu. Jak się ma do tego ustawa KRRiT? Rozumiem, że Polsat znalazł sposób aby wykiwać KRRiT.

No właśnie, pasek informacyjny, a nie autopromocyjny. To jest jak najbardziej dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że coś jest na Polsacie nie oznacza,że jest za darmo. Polsat dzięki temu,że go oglądamy zarabia na reklamach im wyższa oglądalność tym wyższe ceny reklam i tym większe zyski. Nikt mnie nie przekona,że odwołanie bajek na Polsacie i danie na to miejsce siatkówki spowoduje straty dla Polsatu. Tak nie będzie,było by uważam odwrotnie.Polsat do godziny 14:45 każdego dnia od pon-piątku właściwie nadaje powtórki. Dlaczego rok temu dało się nadawać MŚ siatkarek,choć boom na siatkówkę był podobny,a teraz niby się nie da?? Wtedy nie chcieli zarabiać?? Ich wola. Tylko tak się zastanawiam,że jakby to wszystko dotyczyło TVP to zaraz media,kibice by ich rozszarpali na czele z pewną popularna gazetą codzienną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nikt nie wie dlaczego Polsat jedne mecze transmituje, a drugich już nie. Ale pewne jest, że ma do tego prawo i na tym nie traci, gdyby było inaczej to nie pozwoliłby sobie na to.

Polsat był rozszarpywany przy okazji meczu jeśli dobrze pamiętam Polski z Brazylią na mistrzostwach świata w siatkówce. Były petycje, apele, cuda nie widy, a Polsat i tak nie dał się przekonać głównie dlatego, że nakładało się na siebie wiele transmisji i chyba jakieś tam seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie Liga Światowa była popularna wśród kibiców, ale nie wiedząc czemu przez TVP była spychana na boczny tor, a mam tu na myśli przenoszenie transmisji do ówczesnej TVP 3, która wtedy miała kiepski zasięg w analogu, było tak przynajmniej na Pomorzu Środkowym, a telewizja satelitarna też nie była tak powszechna jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku "Kevin" zostanie wyemitowany 06 12 (źr: facebook). Ciekawe, kiedy następne części?

 

Nie puszczą pierwszej części 24 12, to nie będę miał wyboru, jak sam sobie odtworzyć z DVD. Na dysku mam z innym lektorem, niż w Polsacie, całkiem jak by to był inny film :D

 

4 część była jakoś na początku listopada. Nie wiem jeszcze co z 2 i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że gdyby na początku nie Polsat to takiego rozwoju i zainteresowania siatkówką nie byłoby( Najpierw LŚ była w TVP , ale z marnym skutkiem i obrazem tak jak większość pokazywanych przez nich imprez). Polsat to nie jest stacja publiczna.

Bzdura. Akurat LŚ w TVP pod względem relacji była pokazywana super,bardzo dobre powtórki sytuacji,gdzie nie było wątpliwości czy piłka była w polu czy nie. Szczerze,to Polsat nie wiem czy lepiej realizuje teraz LŚ. Ale akurat co do realizacji LŚ to była na bardzo wysokim poziomie. I to TVP w dużym stopniu przyczyniła się do popularyzacji siatkówki,bo LŚ jest w Polsacie od 2007r.,a była bardzo popularna już od dobrych kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.12:

9:40 Dzieciństwo Kermita

11:00 Święta nad Division Street

13:00 Jak poślubić miliarderkę?

15:30 Świąteczna gorączka

19:30 Kevin sam w Nowym Yorku

21:30 Wesołych świąt

 

25.12:

7:15 Powrót bałwanka Mrozka

7:40 Wakacje, wakacje i po wakacjach Franklinie

8:35 Smocze wzgórze

10:55 Świty Mikołaj z 34 ulicy

13:00 Zawód święty Mikołaj

14:40 Witaj święty Mikołaju

16:30 Te święta

20:30 Roboty

22:00 Hrabia Monte Christo

 

26.12:

7:15 Legenda o bałwanku Mrozku

7:40 Smocze wzgórze 2

8:30 Miś, który przespał święta

9:55 Zwariowany Dziadek do orzechów

10:55 Fałszywa dwunastka

12:40 Kevin sam w domu - po raz czwarty

14:45 Zagubieni w raju

16:45 Rodzinny dom wariatów

20:00 Eragon

22:30 Szybcy i martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w grudniu 2011 roku:

Afera poniżej zera / Alosza / Amnezja / Asystentka doskonała / Bajzel na kółkach / Bez litości / Bezdroża / Bezsenność w Seattle / Biegając z nożyczkami / Brzdąc w opałach / Byt / Cobb / Cukiereczek / Czerwona planeta / D'Artagnan / Dracula, wampiry bez zębów / Dreamgirls / Dwa w jednym / Dzieciństwo Kermita / Eragon / Fałszywa dwunastka / Gojoe / Gorączka / Granice wytrzymałości / Gruby Albert / Hostel / Hrabia Monte Christo / Jak poślubić miliarderkę? / Jeszcze raz Pearl Harbor / Kariera Heidi Fleiss / Kevin sam w domu / Kevin sam w domu - po raz czwarty / Kevin sam w Nowym Jorku / Koszmar na przedmieściach / Królestwo niebieskie / Kruk: Zbawienie / Książę i ja / Kult / Kumple na zabój / Legenda o Bałwanku Mroziku / Legenda Zorro / Letnia przygoda / Ludzie, których znam / Majestic / Małpiszon / Między niebem a ziemią / Miś, który przespał święta / Młodzi, piękni i szaleni / Mój chłopak się żeni / Neil Young: Serce ze złota / Nic nie widziałem, nic nie słyszałem / Niecne uczynki / Nigdy nie umieraj sam / Nigdy więcej / Nikomu ani słowa / Orzeszek / Pani Doubtfire / Podniebni rycerze / Podróż do końca nocy / Powrót Bałwanka Mrozika / Pracująca dziewczyna / Przetrzymać tę miłość / Roboty / Rodzinny dom wariatów / Rozmowy nocą / Saga Wikingów / Samotne serca / Smocze wzgórze / Smocze wzgórze II Magiczna Kostka / Sypiając z wrogiem / Szybcy i martwi / Ślepa furia / Świąteczna gorączka / Święta na Division Street / Święty Mikołaj z 34 Ulicy / Te święta / Titanic / W krzywym zwierciadle witaj święty Mikołaju / Wakacje, wakacje i po wakacjach Franklinie / Wesołych świąt / X-Men 2 / Z Archiwum X / Zaginiony skarb / Zagubieni w raju / Zawód święty Mikołaj / Zemsta [beep]ów / Zemsta [beep]ów - następne pokolenie / Zemsta [beep]ów w raju / Zwariowany "Dziadek do orzechów" / Źródło / Żegnaj, kochanku .

 

 

UWAGA! Na niebiesko podane filmy, które zostaną wyemitowane 24, 25 i/lub 26 grudnia 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Polsat jest organizacją charytatywną, że ma dawać coś za darmo? Jak kupujecie lizaka to robicie z nim co chcecie. Tak też robi Polsat. Mnie denerwuje tylko to, że dwa mecze rundy wstępnej dają na Polsacie a trzecie już tylko w Polsacie Sport bo jest Hotel 51 albo coś innego - to tylko przykład oczywiście.

Co za bzdury wygadujesz. Idąc tym tokiem rozumowania Polsat jest instytucją charytatywną bo nadaje programy za darmo jak np. Pierwsza Miłość,Wydarzenia i wszystkie inne programy. Przecież Polsat zarabia na reklamach,sponsorach programów. Idąc tym tokiem rozumowania w ogóle nie powinno być telewizji otwartych.

I widocznie uważają że więcej zarobią na reklamach emitowanych podczas emisji regularnego programu, a nie przy reklamach związanych z transmisją sportową. Poza tym mają swoje kanały sportowe to wiadomo że je w ten sposób chcą promować.

 

 

Co do filmów w Polsacie to prawdopodobnie ostatnie święta z Kevinem w tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów w Polsacie to prawdopodobnie ostatnie święta z Kevinem w tej stacji.

A może coś więcej dodasz, bo nie bardzo wiem, o co chodzi? Film ten każdy zna na pamięć, to wiem, ale wciąż wiele osób chce go oglądać.

 

@p_96glin

,,Titanic" z 1996, czy 1997? Wolałbym produkcję z 1996, gdyż jest wg mnie ciekawsza, z 1997 już się przejadła. Pamiętam rok 2009, kiedy również wyemitowano ,,Titanic" z 1996, ale ok. 07:00 rano między Bożym Narodzeniem, a Sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...