Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Jesienią 2010 roku w ramówce Telewizji Polsat pojawi się nowy komediowy serial kryminalny - "Ludzie Chudego". Główne role w serialu zagrają Cezary Żak i Piotr Pręgowski.

Pierwowzorem nowej produkcji jest hiszpański serial "Paco i jego ludzie". Zdjęcia do nowego serialu Polsatu mają ruszyć w połowie kwietnia 2010 roku i będą kręcone na warszawskiej Pradze. Reżyserem serialu jest Wojciech Adamczyk, jeden z twórców popularnego serialu "Ranczo". Głównę role w serialu zagrają m.in. Cezary Żak oraz Piotr Pręgowski.

info: media2.pl

Jestem ciekawy o ktorej bedzie nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu, jak pierwszy raz o tym serialu usłyszałem, czekam na niego z niecierpliwością! Oczekuję bardzo dobrej rozrywki :D. Swoją drogą, Żak gra tak raz tu, raz tam - Miodowe Lata, Polsat; Ranczo, TVP1; Ludzie Chudego, Polsat. Wychodzi, że następnym razem zagra w jakimś serialu TVP;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w ogóle sądzę, że Rancho to może miało być dla Polsatu. Aktorzy, którzy grali w ich wcześniejszych serialach. A nawet jak nie, to i tak trochę na styl Polsatu. A ja tak szczerze mam nadzieję, że Ludzie Chudego okażą się takim hitem jak Rancho, bo serial ten mi się bardzo podoba, już z opisu i wyczekuję go z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w sobotę "Tylko nas dwoje". Nie wróżę temu programowi drugiej edycji. Słaba oprawa muzyczna, która męczy, Pan Mariusz niespecjalnie sprawdza się w roli prowadzącego. Doda w jury działa mi na nerwy i nie pomaga to, że jest seksowna. Trochę to śmiesznie wygląda jak Doda ma oceniać większe gwiazdy polskiej estrady. Oglądając ten program czułem zażenowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolak to już przechodzi sam siebie. Ostatnio ocenę jednej z uczestniczek zaczął od stwierdzenia, że ma (ta uczestniczka) "wszystko ładnie dobrane i podopasowywane do siebie" (chodziło mu o jej ubiór), poprzedzając to tekstem, że ją "dobrze zna i w ogóle bardzo lubi". Po co taki człowiek w jury? Nie mieli kogo wziąć, to wzięli jego, bo grał w "39 i pół"? Bo Doda to wiadomo, ma wywoływać kontrowersje. Pani Santor, też wiadomo, zna się na śpiewaniu. Ale Karolak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem i czekam nadal. Oglądam równo z Polsatem. Nie chce mi się ściągać i czytać niechlujnie zrobione napisy. Mnie się nie śpieszy. Nie jestem taki narwany, że muszę oglądać byle jak aby szybciej. Co nie znaczy, że Polsat lekko przegina z aż takim opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi napisami to nie przesadzaj. Oczywiście zdarzają się jakieś "anonimowe" zrobione byle jak, ale te pochodzące od znanych grup są zazwyczaj wysokiej jakości.

Aczkolwiek ja oglądam w Polsacie oba CSI i też nie zamierzam go ściągać. Podobnie, jak Ty, oglądam je razem z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna rzecz mi się przypomniała co byłoby mile widziane na kanale Polsatu -> wyłączenie lektora jak na BBC

 

tych CSI to jest tyle że nie wiadomo co ściągać więc najlepiej oglądać po koleji a ogólnie co do filmów z sieci, na monitorku 17 cali może i fajnie wyglądają, to samo na laptopie 15 ale na LCD 50 cali to lekkie przegięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile osób chce wyłączenia tego lektora? Pomyślałeś o osobach, które nie znają angielskiego? Ewentualnie można by dać napisy, no ale z napisami się ciężko ogląda, bo nie można się skupić tylko i wyłącznie na filmie, ale trzeba też skupić się na napisach co lekko wybija z rytmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k jak na BBC napisałem, tam można wybrać ścieżkę z lektorem lub oryginalną, dla kanału satelitarnego to żaden problem

Dla satelitarnego kanału może to i nie problem, ale co z naziemną analogówką :roll: Nie zapominaj, że Polsat jest dostępny także tą drogą przekazu i to na dość dużym obszarze kraju :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się było by hitem jak by było może miesiąc po premierze a nie z rok :D, a po drugie czy jakiś fan czeka rok na drugi sezon, wątpię bo sam nie czekałem.

Zgadzam się w 100%. Nie dość że opóźnienie spore, to jeszcze dobrze jak poleci takie serial w letterboxie a z netu mamy bardzo dobre HD. Do tego w tv jest lektor, czego nienawidzę, natomiast z netu mamy porządne napisy.

Na szczęście są stacje tematyczne, które coraz szybciej starają się w Polsce emitować seriale i dla nich należy się plus. Natomiast cały czas brakuje HD i napisów zamiast lektora (oczywiście do wyboru, konserwatyści niech sobie oglądają z lektorem, czemu nie).

 

To co Polsat zrobił z Prison Break, czyli słynna przerwa zimowa na The Beast to po prostu kpina. Nawet jeśli bym oglądał PB w Polsacie to ta przerwa przelałaby czarę goryczy i drugą połowę tego sezonu zdobyłbym z innego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla satelitarnego kanału może to i nie problem, ale co z naziemną analogówką?

A co to za problem by w analogu leciał lektor a w DVB-T i na satelicie była do wyboru dodatkowa oryginalna ścieżka językową? I tak Polsat tego nie wprowadzi więc nie ma co się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie wiecie kto tworzy tłumaczenia Polsatowi do Magazynu Champions League? Dziś po prostu oniemiałem.

Jest materiał o tym, że Liga Mistrzów jest coraz popularniejsza w Stanach Zjednoczonych, no i są wypowiedzi ludzi z pubów w Nowym Jorku. W sumie nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że lektor powiedział coś takiego, TŁUMACZĄC wypowiedź jednego z kibiców LM w Nowym Jorku: bardzo lubimy Champions League, ale niestety musimy się zrywać o drugiej w nocy, żeby oglądać mecze. Otóż według stref czasowych, których nauczają w szkole, to jeśli w Europie (GMT+1) jest 20:45, to w Waszyngtonie jest druga, ale po południu - 14:45...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Polsat nie nadaje wszystkich seriali w prime-time (20-22 [ewentualnie 23])? Zamiast premierowych odcinków seriali Polsat nadaję filmy które się widziało n-dziesiąt razy. Czy są jakieś powody dlaczego w tej stacji jest taka polityka programowa? Wiele jest ciekawych seriali które Polsat nadaje poza prime-time np.

-CSI: Miami S06 nadawany jest we wtorki od 22:15 do 00:15,

-Kości w czwartki o 00:00,

-Dom nie do poznania sobota 14:00

-dawniej Chirurdzy w soboty ok.15:00

-dawniej Ostry Dyżur pon.-pt. (chyba 17:00)

-Daleko od noszy przywrócony na życzenie widzów. Dlaczego nie mogą go przenieść na np. godz. 20:30 w poniedziałki i dołożyć o godz. 20:00 Świat według Kiepskich i stworzyć poniedziałkowe pasmo komedii ,a środę całkowicie przeznaczyć na sport?

 

Można powiedzieć że jest to zrozumiałe bo Polsat nadaję mało seriali ale na rynku jest ich mnóstwo. Wiele seriali amerykańskich nie nadaje żadna stacja w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...