Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w platformie CANAL+


pablo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pewnie bywa tutaj ktoś z CanalPlus... mam więc takie zasadnicze pytanie – jaki sens mają tzw. „otwarte okna” jako zachęta lub ocieplenie wizerunku Platformy skoro C+ nie raczy o tym poinformować ewentualnych zainteresowanych???

Przecież to jakiś skrajny idiotyzm marketingowców z C+

O kolejnym marcowym „otwartym oknie” w C+ dowiedziałem się tutejszego forum – czyżby jakiś „geniusz z C+” że wasi Abonenci zaczynają dzień od sprawdzania – co dziś świeci z co nie na wszystkich kanałach danej oferty?

Wyleciało mi jedno słowo w zdaniu: 

 

Ma być - czyżby jakiś „geniusz z C+” sądził że wasi Abonenci zaczynają dzień od sprawdzania – co dziś świeci z co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • @dvbx - masz kogoś z rodziny w C+ albo duże poczucie humoru.
  • Korzystam z C+ co najmniej 8 lat (4 okresy umowne) i NIGDY takiej widomości NIE otrzymałem.
  • Dowiadywałem się raczej przypadkowo z innych mediów i to zwykle pod koniec promocyjnego "otwartego okna". A możliwości kontaktu z poszczególnymi grupami mają wiele - u mnie są tam zwykle widomości sprzed kilku miesięcy - pewnie za karę bo pisywałem do C+ na ten temat kilka razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ igal - w moich stronach raczej wszyscy mają udzielone te zgody - zawsze to kilka groszy taniej za abonament. Z resztą nie ma o co się kłócić to ich polityka marketingowa - logicznie rzecz biorąc, zamiast rozsyłać selektywnie informacje mailową mogliby przecież informować o tym na stronie abonenta po zalogowaniu albo w menu w dekoderów na zakładce "wiadomości". Mogliby... gdyby komuś w C+ na tym naprawdę zależało. U mnie w spamie nic nie ląduje bo pocztę odbieram bezpośrednio przez stronę www. Pozdrawiam dziękuję za zainteresowanie, warto zaglądać na forum SatKuriera - tu można najszybciej się dowiedzieć o "otwartych oknach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...