Jump to content
Emil.1603

4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

Recommended Posts

Przymierzam sie do ultraboxa,warto ?

Edited by Mr. Orbita
O wrażenia z transmisji proszę pytać w wątku kanału, a nie dekodera.

Na pewno warto jak ma się TV 4K to jest efekt tego wszystkiego :)

Powiedzcie czy dostajecie rachunek na dekoder ?.

Zakładam, że chodzi o to czy na dekoderze pojawia się info o nowym rachunku do zapłaty. Jeśli o to pytasz to tak, pojawia się, ale jeśli masz polecenie zapłaty to pewnie taka informacja nie wyskoczy. 

Jak ogarniesz mecz w 4K to ci szczęka opadnie z wrażenia. Ja mam tv 4k Sharpa 55 cali i jest mega efekt.

Czy u Was też w 'EPG Gazeta' na kanale 40 jest picona Canal+ Now? 

Edited by iksiak

Jest ikona c+now, ale na 109 jest ok.

Inne pytanie czy ten dekoder ma telegazete ? Mediabox miał.

Edited by Tokić

Ja czasem korzystałem

Jest telegazeta na niektórych kanałach, np. na TVP1. Jak wciśniesz przycisk OPT na pilocie, to pod możliwością zmiany języka czy napisów jest dodatkowa pozycja: telegazeta. Ja przełączasz kanały to przy nazwie programu jest napis TXT, i tam jest telegazeta.

Jest telegazeta na niektórych kanałach, np. na TVP1. Jak wciśniesz przycisk OPT na pilocie, to pod możliwością zmiany języka czy napisów jest dodatkowa pozycja: telegazeta. Ja przełączasz kanały to przy nazwie programu jest napis TXT, i tam jest telegazeta.

Dzieki sprawdze :)

Też tak macie że jak ustawicie Dilby digital na TAK to na niektórych kanałach nie ma regulacji głośności z poziomu dekodera? Regulacja jest tylko z poziomu tv.

Też tak macie że jak ustawicie Dilby digital na TAK to na niektórych kanałach nie ma regulacji głośności z poziomu dekodera? Regulacja jest tylko z poziomu tv.

Zawsze tak miałem i w nBox-Turbo i tu w UltraBox-4K , gdy ustawiasz DD jest opisane poniżej że nie działa regulacja głośności tam gdzie jest nadawany DD

Edited by mxv1

Oglądam ostatni odcinek "Gomorra" z kolekcji HBO w nc+GO TV. Jakość obraz lepsza od Mediabox. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na HBO GO z poziomu dekodera.

Jeśli nie oglądam programu na Canal+4K to lepiej mieć ustawiona rozdzielczosc na 1080p czy 1080i?

Nie mam pojecia czym to sie rozni:)

I gdzie na dekoderze znajdę kolekcję 4K VOD? Jakos nigdzie jej nie widze...

Dzieki za pomoc

Edited by Lisekwawa

Żaden kanał typu Full HD w Polsce nie daje w trybie 1080p, czyli progresywnym. Zatem poprawnym ustawieniem rozdzielczości zarówno w dekoderze, jak w telewizorze jest 1080i.

Najlepiej zobaczyć na którym ustawieniu będzie lepszy obraz.Co by się nie ustawiło telewizor i tak przeskaluje do rozdzielczości matrycy.

Zakładam, że chodzi o to czy na dekoderze pojawia się info o nowym rachunku do zapłaty. Jeśli o to pytasz to tak, pojawia się, ale jeśli masz polecenie zapłaty to pewnie taka informacja nie wyskoczy.

Wyskoczy.

Jeśli nie oglądam programu na Canal+4K to lepiej mieć ustawiona rozdzielczosc na 1080p czy 1080i?

Nie mam pojecia czym to sie rozni:)

I gdzie na dekoderze znajdę kolekcję 4K VOD? Jakos nigdzie jej nie widze...

Dzieki za pomoc

Ja mam ultraboxa ustawionego na 1080i, moim zdaniem kanały HD wyglądają lepiej na tych ustawieniach. Przełączam na 2160p kiedy oglądam coś w 4k. Co do VOD 4K to pojawia się w zakładce nc+GO TV DEKODER kiedy ultrabox zassa materiał na dysk.

@ircios Kiedyś miałem polecenie zapłaty i takich komunikatów nie otrzymywałem, widocznie coś się zmieniło.

Edited by iksiak

Najlepiej odbiera na 2160p - po podłączeniu przez łącze HDMI MHL - lepiej wygląda obraz w tej rozdzielczości.

Szanowni koledzy, kto z was już używa ten nowy dekoder do odbioru 4K? Zastanawiam się, czy już na mundial by nie wymienić swojego turbo na ten nowy. :D

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.