Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego fast zapping miałby w ogóle nie działać? Jeśli przełącza się pomiędzy kanałami z tej samej "ćwiartki" to zadziała nawet na konwerterze "single"

 

Testowałem fizycznie, żeby fast zapping działał, potrzeba jest 8 głowic w konwerterze (a wiec pełen unicable I). Muszą być włączone kanały od 5 do 8.

 

A tak przy okazji do tych co się znają: czy można ustawić konwerter od 5 kanału do 12? tak jak to jest w przypadku Evoboxa (DCSS....evobox1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też testowałem i działa fast zapping na konwerterze single więc coś słabo testowałeś.

 

Można w ustawieniach własnych dowolnie wybierać kanały od 1 do 8.

 

Zdecydowanie jest różnica pomiędzy single a 8 głowicami. Wcześniej myślałem, że szybko przełącza ale zawsze po przełączeniu był czarny ekran przez chwilę, na 8 głowicach od razu jest obraz.

 

to ze na własnych od 1 do 8 to wiem, chodziło mi o możliwość od 5 do 12. Ale chyba nie ma takiej opcji wszystko jest albo od 1 do 4 albo od 1 do 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę to ile ten czarny obraz? Bo u mnie nawet 0,5 sekundy nie ma. Co do funkcjonalności to się nie spieram, tylko do stwierdzenia:

 

 

Z tym się nie zgadzam.

To zapewne jest subiektywne odczucie, ja tylko piszę o różnicy jaka jest miedzy 4 a 8 głowicami. Wcześniej po przełączaniu był czarny obraz nawet przez chwilę, a teraz jest od razu obraz.

Oczywiście nie ma potrzeby inwestować w Unicable II dla takiego efektu. Ja mam Unicable II z innego powodu:)

Dodając logicznie: to po co jest 8 kanałów na konwerterze. Wystarczyły by 4 - oglądanie + 3 nagrywane.

 

Nie tylko ja mam takie "odczucia": http://spam.pl/nc-4k-ultrabox-test/#comments

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło i aktualizacja jakaś była.

Czy problem z HDCP został jakoś rozwiązany (kabel HDMI 2.0b PureLink, etc..) ??

 

Nie mówię tutaj o sztuczkach typu włączenie najpierw dekodera, włączanie pilotem dekodera itp.

u mnie te wszystkie sztuczki działają dopóki nie włączę zestawu pilotem od Samsunga i nie użyję VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Ostatnio przeglądałem Internet odnośnie telewizora 4K. Wybór padł na model Samsunga, a mianowicie: UE40MU6442U. Jestem na niego zdecydowany. Na większy nie mam za bardzo miejsca. Stąd moje pytanie jest takie: Czy ten model poprawnie współpracuje z owym dekoderem Ultrabox i wszystko działa jak należy, obraz po włączeniu w ustawieniach w dekoderze na 4K normalnie się pojawia i bez przeszkód można oglądać w tej rozdzielczości? Może ktoś ma taki telewizor i ten dekoder i może coś o nim powiedzieć?

Edytowane przez Barti
Nie podbijamy pytań (postów) na forum. Jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na zadanie pytanie i zechce na nie odpowiedzieć to uczyni to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...