Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2024 o 18:23, _Artek_ napisał(a):

 moim zdaniem ten soft jest już za ciężki na taki hardware.

Moim zdaniem to za wysokie progi jak na taki szmelc.

@KtosiuPewnie chodzi o bardziej zaawansowane konfiguracje typu Unicable bądź Wideband itp, tyle że na sprzęcie operatora to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żaden i nawet prostrzy niż w innych tunerach z wolnego rynku. 

 

Po prostu ostatnio widzę tu na forum ciągle powtarzane  opinie użytkowników że to wina systemu unicable że są problemy z odbiorem. Jeśli już są to wina tylko instalacji i będą występować na Legacy jak i unicable. 

 

Wady samego systemu dekodera to już inna bajka i problem operatora go rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również  żadnych problemów z unicable, ale po ostatniej aktualizacji co jakiś czas przy przełączaniu kanałów, lub częściej przy próbie odtworzenia już wyemitowanego programu, występuje komunikat o braku możliwości odtworzenia ze względu na nieaktualną listę kanałów  albo  ze względu na próbę oglądania z niedozwolonego obszaru. Komunikaty brzmią w oryginale inaczej ale ich dokładnie nie pamiętam  ale sens jest jak napisałem. Lista kanałów też uaktualniona.  Ktoś jeszcze tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy wy też macie reklamy filmów seriali przy uruchamianiu dekodera ultrabox i mamy tylko opcje : Kup, Ok, Usuń 

 

czy można to jakoś wyłączyć żeby nie pokazywało się już nigdy przy uruchamianiu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mxv1 napisał(a):

Czy wy też macie reklamy filmów seriali przy uruchamianiu dekodera ultrabox i mamy tylko opcje : Kup, Ok, Usuń 

 

czy można to jakoś wyłączyć żeby nie pokazywało się już nigdy przy uruchamianiu? 

Ja mam dekoder 4K DualBOX+ i też są te reklamy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...