Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dzisiaj chciałem sobie odtworzyć jakieś audycje na kanałach na których działa catch up niestety w prawym górnym rogu dekoder wyświetla info "Brak licencji DRM do odgrywamia". Co to jest i jak sobie poradzić z tym problemem ?

 

Edit : Po restarcie dekodera problem zniknął

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ostatnio 2 razy mam taki problem, (jeśli już ktoś o tym pisał to przepraszam za dubla)

W dekoderze przy kilku nagraniach pokazał mi się komunikat 'program nie został nagrany, przerwa w zasilaniu'.

Czym to może być spowodowane? Robiłem ustawiania fabryczne dekodera problem na kilka dni rozwiązany, a wczoraj to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, choć mam Jada.

Wydaję mi się, że musieli wprowadzić jakąś poprawkę przez internet i stąd te problemy...

Tych internetowych aktualizacji praktycznie się nie zauważa, no chyba, że ingerują w wygląd Menu lub dodają jakąś funkcję.

To by tłumaczyło, dlaczego również ITCA i Dualbox ma ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest software, bo nie bylo aktualizacji technicolor od paru miesiecy ani poprawka przez internet, bo floro nie ma internetu

musi byc cos w nadawaniu, moze na jakims transponderze albo od operatora

 

floro mozesz wskazac kanaly z jakich nagrania sie nie udaly?

to samo do innych

im wiecej tym lepiej

moze jest jakas zasada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Polsat, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1, Eleven Sports 1. Tutaj chyba nie ma znaczenia jaki kanał?? Może po przejściu na nowego Hot Birda sygnał coś szwnkuje momentami? Ogólnie to z nowego jest bardzo mocny sygnał od poprzedniego Hot Birda. 

Dziś tak jak pisałem zrobiłem ustawiania fabryczne z kasowaniem nagrań i to co zaplanowałem to wszystko się nagrywa. Ciekawe kiedy znów nastąpi błąd.

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo z nagrywaniem, niektóre się nagrywają niektóre nie. Oczywiście   komunikat „przerwa w zasilaniu”

Nie wiem czy ten błąd nie ma nic wspólnego z nagrywaniem według czasu, czyli wtedy kiedy wybieramy większą liczbę powtórzeń, lub nagrywanie Pn-Pt. Bo wszystkie nagrania, które robiłem jako pojedyncze mi się nagrywały bez problemów. Jak jest u was czy na pojedynczych też macie ten błąd, czy tak jak jak w czasie nagrywanie według czasu?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...