Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, pacik napisał:

Od dzisiaj tuner załącza się na programie C+ Sport z banerem reklamującym pojedynek Świątek, który można wył. klawiszem ok. Obojętnie na którym programie wyłączam tuner, ten po załączeniu zachowuje zię jak wyżej. Jakaś rada jak to usunąć?

Śmieszne narzucanie woli operatora.  Coraz gorzej się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pacik napisał:

Od dzisiaj tuner załącza się na programie C+ Sport z banerem reklamującym pojedynek Świątek, który można wył. klawiszem ok. Obojętnie na którym programie wyłączam tuner, ten po załączeniu zachowuje zię jak wyżej. Jakaś rada jak to usunąć?

cofnij zgody, te za 5 zł bonusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No „prawie żadnej” na początku faktycznie wyglada. Po dłuższym użytkowaniu: mini zacinki przy przerzucaniu kanałów, losowy problem co jakiś czas ze brak w ogóle audio: problem dotyczy połączeń z soundbarem i trzeba przerzucać opcje sterowania „cec” w deku i dotyczy różnych tv i różnych grajbelek. Do tego coraz częściej po włączeniu dioda miga i trzeba wyjac albo kabel hdmi albo rest deka. Irytujące to wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Villemo666H said:

Też mam Jada i nie narzekam. Do tego mój dekoder jest podpięty zwykłym kablem HDMI (za 20 zł) do ponad 10-letniego telewizora Full HD. 

Dogadują się idealnie ;)

A więc powinieneś zanieść dekoder do APS-u. Koledzy mają rację, że wygląda na uszkodzony.

Pójdę ale nie liczę ze będzie lepiej. Poza tym mowa o problemach z soundbarami a nie bezpośrednim połączeniu z tv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Artek_ napisał:

Jada ma lepsze kolory i głowicę , 

W ITCA, po jednej z ostatnich dużych aktualizacji też tak jakby się poprawiły kolory.

Swoją drogą dziwne, że Jada ma jeszcze  lepsze kolory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sounbar jest podłączony do telewizora, tutaj też zastanawiąjca jest gorsza współpraca ..z tym dekoderem.

Ja bym chętnie wymienił pod jakimś pretekstem Itca na Jada, tylko nie chciałbym trafić z wyborem jak z deszczu pod rynnę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/5/2022 at 1:57 PM, Villemo666H said:

Zbyt dosłownie potraktowałeś moją wypowiedź.

Chodziło mi o to, że dekodery serii Jada to dobry sprzęt, a tobie trafił się po prostu felerny egzemplarz.

 

Zobaczymy na ile felerny egzemplarz. Wymieniłem dziś na nowy- pierwsza objawa jest identyczna, ale nie liczyłem że cokolwiek się w tym poprawie bo masa ludzi na to narzeka: przy przerzucaniu kanałów występuje lekki 'freeze' na ułamek sekundy. Może niektórzy tego nie dostrzegają? Albo może jest to spowodowane sposobem podpięcia anten? U mnie jest klasyczny dual sat1 + 2
No i teraz zostaje testować czy wrócą problemy z znikającym dźwiękiem z soundbarze i konsoli (wszystko połączone e-arc) i migającą diodą co jakiś czas
Jeśli tak to poszukam wymiany powrotnej na ITCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...