Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też go znalazłem w głównym menu, a nie w aplikacjach. Kurna co za bajzel w tym nowym sofcie. Tak po cichu liczyłem, że coś tam będzie w 4K ale albo jestem ślepy, albo się przeliczyłem. No chociaż jakieś dokumenty przyrodnicze mogli dać w UHD.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ma być na początek 1000 godzin w serwisie, gdyby ktoś uważał, że jest mało.

Na pewno posiadają ofertę 4K, więc kiedyś też pewnie  będzie w tym serwisie.

Inna sprawa w jakiej będzie cenie...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy też macie na wielu kanałach brak informacji o treści nadawanej audycji, np na filmboxach nie ma o czym dany film jest. I nie dotyczy to tylko tej stacji na wielu pozycjach Canal+ też nie ma opisów. No chyba, że w tym nowym oprogramowaniu nie wiem jak to uzyskać. Może [beep] ze mnie. 😝 Na Eleven 4K w ogóle nic mi się nie wyświetla po naciśnięciu pilot/info. Pewnie jestem inteligentny inaczej i nie daję ogarnąć tego nowego softu, więc proszę o wyrozumiałość. No i te koszmarnie duże znaczki kategorii wiekowej na programach C+, no tego chyba sam nie zmienię.😀 Nikogo to nie razi po oczach?

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odja Jak duże znaczki kategorii wiekowej  rażą po oczach, zachęcam do odwiedzenia VOD w dekoderze lub aplikacji Canal+.

Ja się już odzwyczaiłem od telewizji tradycyjnej właśnie m.in dzięki tym znaczkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ircios napisał:

Zrób ustawkę fabryczną. Powinno pomóc 

Zrobiłem, bez zmian. Na Eleven 4k brak informacji o treści nadawanego programu. Odłączenie dekodera z prądu na ponad 10 minut nie poprawiło problemu. Widać jakiś trefny jestem. Chyba, że to źle zrobiłem, wynrałe, z menu ustawienia domyślne. Jak jest inny sposób na inny reset to prośba o info.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję JADA i mam podobny problem co @odjaNa tym sofcie nie mam EPG na kanale Eleven Sports 1 4K, ale co ciekawe na kanale Eleven Sports 1 EPG jest normalnie wyświetlane...

Co do Filmboxów co prawda mam EPG na ponad tydzień do przodu ale brak opisu do większości filmów.

 

Na poprzednim sofcie nie było tylu problemów miejmy nadzieję że to poprawią w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 22:29, Polsat napisał:

Mam wersję JADA i mam podobny problem co @odjaNa tym sofcie nie mam EPG na kanale Eleven Sports 1 4K, ale co ciekawe na kanale Eleven Sports 1 EPG jest normalnie wyświetlane...

Co do Filmboxów co prawda mam EPG na ponad tydzień do przodu ale brak opisu do większości filmów.

 

Na poprzednim sofcie nie było tylu problemów miejmy nadzieję że to poprawią w niedalekiej przyszłości.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Miałem obawy, że ten problem tylko u mnie występuje, ale widać, że nie.

W dniu 10.06.2022 o 23:01, Dr.STech napisał:

Na eleven4k chyba nigdy nie glo EPG 

Na poprzednim sofcie na Eleven1 4k epg działało poprawnie, nie jeden raz programowałem nagranie wyścigu z tygodniowym wyprzedzeniem i wszystko było ok.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, odja napisał:

Zrobiłem, bez zmian. Na Eleven 4k brak informacji o treści nadawanego programu. Odłączenie dekodera z prądu na ponad 10 minut nie poprawiło problemu. Widać jakiś trefny jestem. Chyba, że to źle zrobiłem, wynrałe, z menu ustawienia domyślne. Jak jest inny sposób na inny reset to prośba o info.

Napisałem ci odpowiedź, na temat rad pewnego forumowicza, ale komuś się to chyba nie spodobało i usuwają posty. Swoją drogą widać że ten ktoś ma problem gdy jest krytykowany. A propo epg to mam to samo na jada od samego początku są problemy z epg na elven raz jest na zwykłym raz na 4K, nigdy równocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w tym modelu jest jakakolwiek szansa na przywrócenie starego softu? Chodzi mi wyłącznie o aspekt wizualny np. pokazywania nagrań czy info o programach. W nowym sofcie praktycznie połowa EPG u mnie nie działa (mam na myśli np. streszczenia filmów).

 

W dniu 10.06.2022 o 21:38, odja napisał:

Zrobiłem, bez zmian. Na Eleven 4k brak informacji o treści nadawanego programu. Odłączenie dekodera z prądu na ponad 10 minut nie poprawiło problemu. Widać jakiś trefny jestem. Chyba, że to źle zrobiłem, wynrałe, z menu ustawienia domyślne. Jak jest inny sposób na inny reset to prośba o info.

Komuś pomogło?

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest, że pewnie za ten soft zapłacili niemałe pieniądze. Nie byłoby tematu gdyby wypuścili nowy dekoder z takim softem. OK. Nowy sprzęt, nie wszystko może działać. Można być wyrozumiałym. Jednak w tym przypadku, bardzo dobrze działające oprogramowanie zastąpiono niedopracowaną wersją, wykastrowaną z wielu funkcji jakie miał poprzednik i jeszcze się tym chwalą na stronie jakie to nowoczesne oprogramowanie. Dlaczego ten dekoder ma teraz problem z EPG tez nie potrafię sobie wytłumaczyć. Przecież nadawane dane chyba się nie zmieniły. W takiej postaci ten soft nigdy nie powinien zostać upubliczniony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu występują na tunerze kilku sekundowe zaniki obrazu, występuje również komunikat o konieczności wyregulowania ustawień anteny. Występuje to przy idealnej pogodzie, przy normalnej jakości sygnału na poziomie prawie 90, a siła to prawie 100 procent. Instalacja unicable, konwerter Opticum robust 8ub i czasza 105 cm. Dzieje się

też tak często jak zmieniam kanał. Gdy patrzyłem w ustawieniach na wielkość sygnału to sygnał zanikał w  losowej kolejności na wszystkich podnosnych a potem wracał. Gdyby to występowało tylko w czasie oglądania jednego programu to myślałem o usterce w instalacji, ale to się też dzieje przy przełączaniu kanałów np wybieram jakiś i jest brak, wybieram inny jest, wracam na poprzedni znowu brak, po kilku sek. obraz wskakuje. Jakaś rada,ktoś też tak ma? Nie chciałby zmieniać tunera że względu na kolekcję koncertów na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...