Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mają ten sam problem co u ciebie to faktycznie dziwna sprawa żeby oby dwa byly naraz walniete dekodery. Moje wnioski są takie że dekoder jest dobry a raczej bym winił TV 4k ale to są wnioski osobiste. Ja jeszcze bym poszukał innego TV 4k żeby obalić winę dekodera

 

 

I jak tam Rafus zadziało Ci to 4k na meczu?

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Wina może być po stronie dekodera albo kabla HDMI. Jak mówiłem czekam na ten pierwszy co pisałem certyfikowany. Skoro ma działać zawsze 4k jak ma się odpowiedni telewizor, monitor 4k. Winę monitora już wykluczam skoro jak mi powiedzieli w Samsungu że obsługuje HDCP2.2, zresztą sprawdziłem i po kablu HDMI podpiętym do komputera bez problemu monitor odtwarzał mi treści 4k na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mu nie działo wcześniej to mecz 4K nic nie zmieni, nie rozumiesz? Czy dekoder Hd wysyła Ci sygnał 1080i tylko na kanałach HD czy na SD też? Tu obowiązuje taka sama zasada. CAŁY CZAS MA BYĆ 2016p (4K), nawet na kanałach SD!

 

Ja znalazłem gdzieś wtedy co Ci pisałem info, że ten monitor nie obsługuje HDCP 2.2, może trzeba soft zaktualizować w monitorze? (4K z Youtube nie ma nic do HDCP 2.2).

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi że APS NC+ mają zepsute dekodery na stanie skoro u nich jest taka sama sytuacja jak u Ciebie ??? Z tego co pamiętam tych kabli trochę na kupowałeś i nic nie dawało rezultatu.Jak na salony aps nc+ nie dają dobrego przykładu,przychodzi klient a tam nie działa 4k na dekoderze trochę to wszystko dziwne. Musisz jutro udać się do innego salonu i poprosić o podłączenie twojego dekodera i niech pokażą co jest nie tak że u Ciebie nie chce działać uhd 4k rozdzielczość ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mu nie działo wcześniej to mecz 4K nic nie zmieni, nie rozumiesz? Czy dekoder Hd wysyła Ci sygnał 1080i tylko na kanałach HD czy na SD też? Tu obowiązuje taka sama zasada. CAŁY CZAS MA BYĆ 2016p (4K), nawet na kanałach SD!

 

Ja znalazłem gdzieś wtedy co Ci pisałem info, że ten monitor nie obsługuje HDCP 2.2, może trzeba soft zaktualizować w monitorze? (4K z Youtube nie ma nic do HDCP 2.2).

 

 Ja wszystko rozumiem co pisałeś że ma działać jak należy po wybraniu 4k. Ja dalej się będę upierał że to może monitor być przyczyną że sygnał nie dociera w 4k a to że gość od Samsunga się upiera przy swoim to jest normalne że monitor wszystkie normy spełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie. Jeśli ktoś chce ten dekoder i do tego HBO GO to te g...no tego nie obsługuje. Dzwoniłem na infolinię techniczną i powiedziano mi, że nie ma on HBO GO tylko zwykłą usługę HBO, która jest okrojona. Nie powiedziano mi też, że planują to wprowadzić. Na marginesie tylko, nie kumam jak można dać niby nowocześniejszy dekoder nie wyposażyć go w HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andgoldi. Chyba coś Ci się pomyliło z tą telewizją nowej generacji. To hasło było wykorzystywane przez TV n, która zniknęła w 2013r. nc to nie n. I może gdybyś czytał, to byś wiedział, że na swoim sprzęcie odbiór jest możliwy. Tak jak wspomniał kolega wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ jest poniekąd spadkobiercą TV n. Wiem bardzo dobrze, że można użyć modułu tyle tylko, że póki co to albo extra koszt (nowa, dodatkowa umowa) lub rezygnacja z nieparowanej karty. Co przy głowicach FBC jest swego rodzaju ograniczaniem wykorzystania możliwości własnego odbiornika.

Edytowane przez andgoldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andgoldi Ja na pewno takiego zestawu nie wymienię. Czy się uda? Jak tylko dadzą taką możliwość wymiany dekodera na CAMa to na pewno ale będzie się to zapewne wiązało z oddaniem mr po cyfrze+. Coś za coś. Wybór będzie po stronie użytkownika ale na razie takiej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...