Skocz do zawartości

TVN HD / TVN HD +1


nkor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN HD powinien być taką mieszanką wszystkich kanalów grupy TVN produkowanych w 16/9 hdtv.Żadnych produkcji 4/3.Wyszedłby fajny ogólotematyczny kanał HD.Trochę seriali,informacji,pogody,programów dla kobiet i trochę motoryzacji i biznesu. Tak samo powinien zrobić Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mieszanina wymaga także sporych nakładów finansowych. Nikt przecież nie powiedział, że audycje produkowane (często przed producentów zewnętrznych) na potrzeby anten tematycznych, są przygotowane w wysokiej rozdzielczości. Szczerze w to wątpię. TVN chce skupić się na produkcjach pokazywanych na głównej antenie, by ich zaplecze techniczne móc wyposażyć w potrzebny sprzęt. Podejrzewam, że będą musieli także porozumieć się z dystrybutorami by większa ilość filmów, seriali oraz zagranicznych programów była dostarczana w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady Mango w HD? Kto to w ogóle ogląda, już lepiej jakby tvn zaczeli nadawać w 16:9, bo to wstyd, żeby główny kanał TVN nie nadawał jeszcze w 16:9, ale plus, że chociać w Dolby Digital!

TVN nie nadaje w 16:9, bo nadaje naziemnie, a oni uważają, że wszyscy mają kineskopy i nie chcą ludziom dawać pasów na ekranie. TVN nadaje w 16:9 jedynie w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam pytanie może ktoś wie ale jest to mało realne czy TVN HD dołączy do CP

W sumie sam sobie odpowiedziałeś. Jest to mało realne. O ile TVN SD jest dostępny na wszystkich platformach, o tyle TVN HD na razie raczej będzie dostępny tylko dla abonentów Nki.

Ale kto wie, może jak rozkręci się cyfrowa telewizja naziemna to dojdzie do wymiany np. Polsat HD za TVN HD. Ale to już gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jeśli chodzi o program, nie technicznie. Nie wydaje mi się natomiast, aby Cyfrowy Polsat był zainteresowany włączeniem TVN HD, mając swój Polsat HD. Przede wszystkim TVN ma tą przewagę, że znajduje się już w ofercie konkurencyjnych platform. Poza tym, tak na chłopski rozum, zarówno Polsatowi jak i TVN z pewnością chodzi o to, aby przyciągnąć widzów do własnych platform, bo w ofercie to zawsze lepiej wygląda, gdy posiada się coś czego nie posiada konkurencja... nawet jeśli chodzi o TVN HD i Polsat HD. Każdy ma coś na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak podał na forum user tvn dziś o północy wystartował kanał TVN HD +1. Ciekawi mnie jak prezentuje się logo na ekranie dlatego jeśli ktoś ma taką możliwość to prosiłbym o wrzucenie zapa. Czy kanał nadaje absolutnie to samo co TVN tyle tylko, że z godzinnym opóźnieniem? Czy reklamy i zapowiedzi programów są takie same i w tej samej kolejności? Jeśli zapowiedzi są takie same to podają nieprawidłową godzinę emisji i ktoś niezorientowany będzie się gubił. Jakie jest bitrate i jak z jakością? Czekam na tych, którzy mają dostęp do teko kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka stacji jest identyczna. Te same programy, wszystko. Zapowiedzi programów są na godzinę zwykłą na TVN HD.\

 

Program działa na zasadzie timeshiftu - zatrzymujesz na godzinę i normalnie puszczasz i leci to samo!

Dziwny jest ten napis powtórka cały czas podczas trwania programu

 

 

Sorki za jakość zdjęcia

 

beztytuumer.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy taki beznadziejny? Wg mnie nie! Wg mnie jest to dobre rozwiązania. A jak niby by mieli to zrobić żeby były inne napisy. Musieliby zatrudnić sztab ludzi a są to duże koszty. Wiec jest dobrze.

 

 

P. S. EPG jest normalnie przesunięte o godzinę, czyli 19.00 - kuchenne rewolucje 20.00 Fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis POWTÓRKA umieszczono chyba po to, żeby ludzie nie bawili się w wysyłanie SMS-ów za które potem TVN będzie musiał zwracać kasę wraz z odsetkami. Strzeżonego Pan Bóg strzeże - wyszli z takiego założenia.

Jakaś moda na +1 się pojawiła - TVS HD +1 też się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...