Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na VIVIE leci "Personality Weekend", moim zdaniem OK, cały dzień leci muzyka i Top 10 wybranych artystów.

Dobrze, że teraz VIVA w Soboty puszcza coś co dotyczy tematycznego weekendu, a nie tylko Top 50 lub Specjalistę w Niedzielę jak to było dotychczas.

 

PS. Ale bez "Lady Gagi" się nie obyło... teraz jest : "Top 10 Lady Gaga".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jackie :|, na wiosnę VIVA wprowadziła aż 5 nowych pasma muzyczne :

- 100% VIVA

- Top 5

- Top 5 best of Viva

- Week Top 10

- Viva naj

 

Oprócz tego dochodzą nowe programy inne, tyle że nie muzyczne :

- Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar

- Big Time Rush

- Kolejno odlicz, czyli Viva 10

- Pudelek

 

Oprócz jeszcze tego... są inne programy, które zabierają dużo czasu w ramówce:

- Moje supersłodkie urodziny

- Cribs

- masa powtórek 100 klipów, które wstrząsnęło vivą

- Hot Or Not

- nawet Disco Ponad Wszystko to już same powtórki...

 

A więc masz odpowiedz. Viva musi z czegoś rezygnowac, żeby to wszystko upchnąc w tych 24 godzinach..., a co ciekawe rezygnuje tylko z programów muzycznych... ;p

Zresztą Planet Viva to tylko jeden z programów, który zniknał. Nie ma także Top One Listy oraz Viva Spot Extra,

Nawet Power Lista w weekend została skrócona na rzecz Big Time Rush i tych tam TOPów nowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.. ja co prawda mam dostęp do Eski tylko przez Neta, ale jest jedną z najlepszych stacji muzycznych obecnie, chociaż 4fun też daje rade..

A patrząc na wyniki oglądalności ovzywiście króluje VIVA. Zastanówmy sie, dlaczego?!

 

Otóż podam to nawet na własnym przykładzie. Takie stacje jak MTV, VIVA, czy 4FUN są wszędzie..

Ja posiadam kablówkę osidlową, w której są tylko te kanały, oczywiście jeżeli chodzi o muzyczne.. więc co ja mam oglądac?!

I tak samo jest u bardzo wielu osób.. , natomast Eska jest dopiero W "N" , "CANAL+" i "Orange" (przynajmniej tu się z nią spotkałem), więc proste że oglądalnośc mniejsza..

Ale moim zdaniem Eska i tak góruje ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie i Eska TV będzie wszędzie a oglądalność Eski TV wzrośnie jak sie dogadają z Cyfrowym Polsatem na temat dołączenia ich na oficjalną listę tej platformy a rozmowy nadal trwają niestety z tego co mi odp. Eska TV. Już są w Cyfrze Plus a to juz coś! Kablówki też bedą ich stopniowo dołączać. VIVA Polska też na starcie nie zyskiwała tak szybko względem konkurencji wtedy jeszcze która dla niej była MTV Polska. Też nie była w Cyfrze Plus od samego początku i sieci kablowe takie jak UPC ją nie chciały dodać niestety. VIVA PL wprowadzajac zmiany w ramówce i zastępując pasma muzyczne programami z MTV PL sama sobie SZKODZI niestety i za parę miesięcy to odczuje. Kluczem do dużego ciosu bedzie znalezienie się Eska TV w MUX1 DVB-T!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eski bądź 4 Fan TV ... a może to i to będzie w Muxi-e I ???? hihihi :)

 

Viva < ba cały MTV czyli Viacom> odczuje wielki spadek bo Viva właściwie na nich zarabia .... < tona reklam - najlepsza oglądalność> ... a być dostępnym przez sat .... a dostępnym właściwe z każdego drutu .... to ogromna różnica dla reklamodawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyniki oglądalności, że Viva króluje itd to tylko dlatego, że ma ogromny zasięg. Jak Eska będzie dostępna wszędzie to na pewno będzie nr 1. Ja mam Eskę w osiedlowej kablówce i zrezygnowałem z UPC właśnie na rzecz Eski, bo MTV doprowadzało mnie do szału i cieszę się, że już go nie odbieram. Nic nie tracę i przynajmniej mózg mi się nie zaśmieca badziewiem ze Stanów. Eska jeszcze da popalić Vivie i życzę jej tego bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam Eska TV w lokalnej kablówce ... i życzę jej jak najlepiej .... bo tak by wyglądała Viva gdyby nie przejął jej MTV .

Pewnie już dawno by zbankrutowała. Słabe zarządzanie niemiecką spółką już nie raz odbijało się na jej kondycji finansowej przez co redukowano zatrudnienie, obcinano koszty czy sprzedawano udziały w swoich stacjach telewizyjnych, żeby dany rok zakończyć z zyskiem. Poza tym ostatnie lata niezależnego działania VIVA Media to spadające słupki przychodów, zysków i oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVIE coraz mniej muzyki. Wczoraj godzinna gala Nickelodeon Kids Choice Awards (czy jakoś tak). Ale jedno mogę powiedzięć - teraz to z VIVĄ jest w miare dobrze, bo w ramówce przeważa muzyka, ale czy tak będziemy mówić za pół roku? chyba nie! Za pół roku muzyka może będzie w nocy i rano, do południa Brzydule, Na wspólnej i inne kupy, od 12-16 - NICKELODEON, 16-20 - Seriale rodem z Comedy Central. Od 20 głupie programy z MTV. A na MTV już w ogóle (nawet w nocy!) nie będzie muzyki.

 

Witam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj rano w czasie reklam było obecne logo VH1 !!!!!

 

NA Vivie?!

Czy chodzi ci o Comedy Central Family?

 

tak na VIVIE dziś też to zauważyłem w lewym górnym rogu było logo VH1 najpierw zielone, następnie szare, aż mnie zdziwiło, myślałem że mam omamy po nocy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...