Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva Polska jest stopniowo niszczona i za rok czy dwa stanie się czymś takim jak MTV Polska. Bez muzyki z głupimi show i serialami. Już teraz możemy zobaczyć coraz więcej programów rozrywkowych a nawet ostatnio widziałem serial fabularny. Zaraz dojdą bajki i... to będzie koniec Vivy polska tak jak nastąpił koniec Vivy Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy wolicie? 30 piosenek w kółko przez pół roku czy tokszoły? - ja chyba to drugie wole aniżeli monotonną muzyke lecącą po 100 razy na dzień :)

VIVY już nie można ratować - można to już tylko porównać z tym, że 60-letni dziadek chciałby skakać i biegać jak młody nastolatek.

Viva chyba zmienia swój charakter - niestety na gorszy :(

 

Ale spoko spoko... Jest wiele innych kanałów muzycznych: 4FunTV, EskaTV, REBEL TV, Polskie Radio Czwórka TV, Polo TV

Także niemieckie Deluxe MUSIC czy OJOM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom niszczy wszystko za co sie weźmie. A ja wolę 30 piosenek przez cały dzień niż ogladać patologię ze stanów typu 16 and pregnant. Nie oglądam Vivy 24h na dobę, przeważnie wieczorami i nocą, więc wystarczy mi posłuchać o tych porach muzyki. A szoły też są wałkowane po 30 i więcej razy przez cały rok. Ile można oglądać w kółko Hot or Not, Kłiiizy i inne [beep]oły na Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam wczoraj rano vivę żeby posłuchać chwilkę muzyki a tam... 100 klipów, które wstrząsneło vivą... no ile można w kółko puszczać to samo? Już chyba każdy kto chciał to obejrzeć, zrobił to co najmniej 20 razy. Nie lepiej już puścić trochę muzyki zamiast tego? Teraz viva naj - denny program, będzie powtarzany zapewne aż do zimy plus Hot or not 3, po czym viva przypomni jeszcze raz poprzednie edycję w częstotliwości 2-3 razy na dobę. Ten kanał jest już naprawdę żałosny i nawet rok czy dwa lata temu był on dużo, dużo lepszy. Teraz (przykro mówić) ale zrobił się z niego straszny syf. Muzyka jest ale co z tego jak ciągle lecą te same piosenki( i to już naprawdę w kółko te same). Przez ostatni miesiąc widziałem na vivie może z 10 teledysków, bo kiedy nie włącze to leci zawsze coś co widzę zawsze jak włącze stację(masło maślane).Już by zrobili normalną ramówkę i dali bez powtórek trochę muzyki, jakiś serial, program rozrywkowy, reality tylko bez tych tragicznych powtórek. Dziwię się, że reklamodawcy płacą za ten [beep] dla stacji, bo czy naprawdę ktoś to naokrągło ogląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie być tokszoły, głównie wieczorem, ale żeby od nocy do 21 leciały także starsze piosenki! VIVA ma w swoim zbiorze spokojnie z 10 tys piosenek nic sie nie stanie jak popuszcza coś z 2008.

Nawet w MTV Kofeinie i Audomixie jest więcej muzyki - tam nie ma monotonii puszczają kawałki nawet z lat 90 i prawdziwy rock. Ale wada - emisja tylko rano! (chodzi o MTV)

Tak się składa, ze VIVA na muzyke przeznacza 60-75% ramówki, tak więc można poświęcić jakąś godzine (dla przykładu 18) na godzinke lub dwie dla starej, dobrej muzyki.

Pozdrawiam antyfanów psującej się już VIVY POLSKA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...