Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podoba ten kawałek "Muzyki Moc" i teledysk też jest fajny. Bytesize być może będą go wałkować długo ale piosenka urodzinowa VIVA PL na jest 10-lecie więc mają powód do tego i nikt im tego nie zabroni :-) Teledysk to też produkcji samego MTV Networks PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wtracic swoje 3 grosze.. moda na HipHop wcale nie przeminęła, a świadczą o tym chociażby ilości wyświetleń nowych polskich hiphopowych teledysków na Youtube, które dochodzą do kilku milionów w bardzo krótkim czasie ! O czym to swiadczy? Ze niekt hiphopu nie słucha? Słuchaja, tylko odkad vive przejeło mtv zepchneli ten gatunek muzyczny na dalszy tor. Przebije sie co najwyzej MES w kawałku z afromentalem i sokół/pono. To jest cały vivowy hip hop. Na forum ludzie prosza o teledysk Tede feat. Mrozu - Pali sie dach a oni go ledwo na jeden tydzien dodali do PL TOP 10. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozu to Hip hop ????????????????

 

A tak ap ropo Hip-Hopu....era jego jednak przeminęła. Gdzie Pan Mezo i po robocie to hip hop(kiedyś tworzył HH. (kiedyś to i może tworzył) Albo pan Liber ..kiedyś Hip hop teraz....."Co z nami będzie"itp. Siostry Sistars padły (tak lansowane przez Vivę polską że aż Sutra na Vivie Plus Grano !).Pares-łów.....jedna z tych pań pracuje w Gazecie wyborczej.

 

I tak się rozmył Polski Hip hop.

 

PS. Jeszce Pan Peja co nie co tworzy .

 

 

Ale na Vivie de też była moda na HH w latach 2002 tak do 2005. Agro Berlin Sido , Bushido ,Kool Savas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrącę swoje 3 grosze... - od razu sorry za OT.

Mi się wydaję, że ten nasz HH stoczył się na dno, gdy Eska i TVP2 zaczęły bawić się w "Hity na czasie".... Pamiętam doskonale jak Verba lansowała się na extra szpan HH, a w jednym z wywiadów na Hitach na czasie powiedzieli, że grają Pop - i od tego się zaczęło - obecnie Verba to już prawie biesiada.... Podobnie było z innymi artystami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede, dongUralesko (org pisownia ksywy), O.S.T.R. , FU, ZIP SKŁAD, Molesta cały czas wydaja płyty... zerknijcie czasem na oficjalna liste sprzedazy płyt, ostatnio Tede dostał złotą płyte za swój ostatni album :) A hiphopolo.. fakt namieszało troche i zniecheciło ludzi do prawdziwego hiphopu, ale hh cały czas zyje i ma sie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991, moda na DeustcheRap była od 2002-2007, a teraz i tak jest nieźle w porównaniu z naszą Vivą to na VIVA DE puszczają nowe klipy Sido czy Bushido.

 

Uważam ze koniec mody na HH to trochę wina raperów.

W Ameryce jakoś raper jak daję singiel z chwytliwym refrenem to nikt nie ma do niego pretensji, u nas też kiedyś tak było np.

Fu - Nie Mów Mi, Pih - Nigdy Juz Nie Wróci. Bo w sumie nie ma co się dziwić Vivie że nie chce puścić utworu w którym co 5-6 słowo to bluzg.

Choć ostatnio zauważyłem że wytwórnia Prosto ma jakieś dobre układy z Vivą, bo wszystkie nowe teledyski od nich stacja emituję.

 

PS. Jeszcze a propo programu 10 na 10, Viva pokazał że można w tych czasach dać godzinne klipów niekomercyjnych bez Lady Gagi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska od dziś ma nową stronę internetową. Ogólnie wygląda ładnie i według mnie jest duzo lepiej zrobiona od starej wersji. Jedynym minusem jest brak forum, na którym była mozliwość krytykowania stacji za jej posunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ERA hip hopu się skończyła kilka lat temu i to nie dlatego że VIVA PL przestała go grać czy też samo MTV Networks po przejeciu VIVY tylko dlatego że przestał być modny i już.

Gdyby na VIVIE byłby grany hip hop to nadal byłby popularny. Ludzie z kasą kształtują gusta, oczywiście nie wszystkich ale wielu milionów ludzi.

Ktoś tutaj wątpił że (...) powstanie klip do urodzinowej piosenki VIVY PL.

To ja tym niedowiarkiem byłem. Jednak powstał. Odszczekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 50 to będzie coś fajnego - coś w stylu Final Countdown z VH1. 50 klipów z jednym tematem przewodnim - na pewno przez 4 godziny żaden klip się nie powtórzy.:) Może Viva naprawdę się zmienia na lepsze? Po mału ale coś się zmienia. Club Charts w sobotę było zupełnie inne niż zawsze - tak jakby wyjątkowo policzyli głosy internautów - żaden staroć nie leciał, z połowa listy to nowości. Jeszcze czekam na Club Rotation :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ClubCzarts wreszcie nowe poleciało.. mysle, ze ktos chciał wczesniej poprostu osłabic ta liste. Street czarts tez ogladałem własnie i jak zwykle prezenterka wciska swoje klimaty , ktos chciał O.S.T.R wcisneła mu JayZ, a i tak poleciał Killer Atb :D Co do tego pasma 10 na 10 strasznie pozno i krótko.. mogliby czesciej je zapodawac no i wiecej vivahitspolska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie zmiany według mnie mają na celu zrobienie z vivy kanału bardziej uniwersalnego muzycznie, i to według mnie jest na duży plus. Z VH! zabierają pasmo muzyczne i na jego miejsce cchą dać seriale komediowe i inne podobne. Na Vivie dają listę top 50 a w poczekalni są na pewno następne programy, które niedługo ujrzą światło dzienne. Top 50 to przykład na to, że Viva się rozwija, bo na pewno nie bedą w tym paśmie co tydzień puszczać tego samego bo to mijałoby się z celem. Top 50 jak i 10 na 10 to krok w dobrym kierunku, rynek oczekuje takiego rodzaju zmian. Co do piosenki ATB Killer 2000 - nigdy na vivie nie widziałem tego klipu- a to tym bardziej cieszy. Mam propozycję na pasmo top 50. Niech każdego odcinka bezie jakiś sensowny motyw przewodni a nie jak to było dotychczas w specjaliście. Na pierwszy odcinek mój pomysł to Top 50 Best Eurodance of 90's :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj z tymi smsa-mi to ciężko będzie je usunąć...une strasznie dużo kasy dają Vivie tzn Viacom-owi.

 

Ale fajny ten pomysł z tą listą :D I stronka też niczego sobie ;)

 

a to co przeczytałem o tym jak VH 1 ma wyglądać w najbliższej przyszłości...

 

Comedy Central Family zadebiutuje w Polsce już 24 kwietnia 2010 roku, jako wielogodzinne pasmo w ramach

kanału VH1 Polska. W ofercie

programowej pasma znajdą się takie tytuły jak: "Cudowne lata", "Zwariowany świat Malcolma" czy też znany już widzom serial komediowy "Jim wie lepiej" oraz nowości

, takie jak "Byle do przodu" (Still Standing). Nowe pasmo będzie nadawane w tygodniu od godziny 16, w weekendy od 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 na 10 jest ekstra, ale trochę późno! Dzisiejsze klipy normalnie cofnęły mnie do czasów Vivy Polska, ale takiej jaką była kiedyś - najlepsza, nie należąca do Viacomu i nadająca z Niemiec, z lepszym dźwiękiem, jakością obrazu i rewelacyjną grafiką :D T.A.T.U. "Ya Soshla S Uma", Peel Motyf, Paktofonika "Jestem Bogiem, Łzy, Nickelback "How You Remind Mind". Częściej mógłby być ten program i wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się 10 na 10 w tej chwili najlepszy program muzyczny na Vivie.

Tylko mam nadzieję że będzie więcej utworów w stylu : Żeby Nie Było czy Sensacji, niż Explosion czy W Aucie, które były nie tak dawno katowane co kilka godzin na tejże stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się 10 na 10 w tej chwili najlepszy program muzyczny na Vivie.

Tylko mam nadzieję że będzie więcej utworów w stylu : Żeby Nie Było czy Sensacji, niż Explosion czy W Aucie, które były nie tak dawno katowane co kilka godzin na tejże stacji.

 

 

Utwory? Czy wiesz jakim mianem można nazwać coś UTWOREM? Chyba nie bo wszystko to co wymieniłeś to g...o przez duże G,[beep]e niby "tworzą" tą ściemę przy kompach a nie mają pojęcia o niczym.Szkoda słów,ale niestety tego słucha teraz nasza młodzież,mam tylko nadzieję że nie cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nowa strona internetowa Vivy jest bardzo dobra. A największy plus tej witryny to teledyski - skąd oni wzięli tyle teledysków tylu zespołów! I nasuwa się pytanie, dlaczego ogromna część z nich nigdy nie była emitowana na antenie (mam na myśli głównie nowe przeboje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się 10 na 10 w tej chwili najlepszy program muzyczny na Vivie.

Tylko mam nadzieję że będzie więcej utworów w stylu : Żeby Nie Było czy Sensacji, niż Explosion czy W Aucie, które były nie tak dawno katowane co kilka godzin na tejże stacji.

 

 

Utwory? Czy wiesz jakim mianem można nazwać coś UTWOREM? Chyba nie bo wszystko to co wymieniłeś to g...o przez duże G,[beep]e niby "tworzą" tą ściemę przy kompach a nie mają pojęcia o niczym.Szkoda słów,ale niestety tego słucha teraz nasza młodzież,mam tylko nadzieję że nie cała.

 

Haha, to jak mam je nazwać?

"Nasza Młodzież", a ty to co weteran wojenny, który słucha Mieczysława Fogga ?(oczywiście z całym szacunkiem dla pana Fogga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska od dziś ma nową stronę internetową. Ogólnie wygląda ładnie i według mnie jest duzo lepiej zrobiona od starej wersji. Jedynym minusem jest brak forum, na którym była mozliwość krytykowania stacji za jej posunięcia.

 

Jak to nie ma forum? http://community.viva-tv.pl/

 

To samo z MTV: http://community.mtv.pl/

 

Można pisać i narzekać do woli. Wszystko zbudowane jest na platformie Flux. Już kilka wersji MTV z niej korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...