Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech likwidują tą stacje całkowicie ! Sondaże tragiczne ... wielu ludzi strasznie krytykuje Vivę za brak muzyki( poziom tej muzyki to już całkiem inna sprawa). Co ta stacja ma sobą reprezentować ??? Od seriali mamy CC i CCF od show MTV a Viva ??? Istny śmietnik powtórek . Pomimo prywatnych sentymentów stacja powinna zniknąć z ekranu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykuje na forum, może na Facebooku... Ale Nielsen widocznie utwierdza ich w przekonaniu, że jednak bardziej opłaca się inwestować w seriale. Pośród stacji muzycznych już tracą, ale może wcale nie aspirują by ścigać się z 4fun.tv czy Polo TV. Czemu nie dociera do Was, że to już nie jest telewizja muzyczna, podobnie jak MTV? Nudzą mnie te powtarzające się posty krytykujące VIVĘ, wszyscy już wiedzą, że Wam nie odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modny jest wspólny "wróg", po którym można jechać i krytykować do woli :)

 

Problem z Vivą jest taki, że dysonans starej widowni i nowej formuły jest nie do przeskoczenia. To o tyle dziwne, że Viacom zmiany nie przeprowadzał na hurra, jednego dnia, tylko to proces trwający co najmniej od roku - dwóch lat. Był zatem czas na zauważenie trendów w nowej Vivie i po prostu zignorowanie stacji, skoro się już nam nie podoba. No ale - tak, jak w poważnym życiu - trzeba narzekać i mówić "ach, jak to kiedyś było dobrze i super"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nagła rezygnacja z animacji to wyciągnięcie ważnego klocka spod tej konstrukcji, która i tak jest chwiejna. W tym momencie z kanału muzyczno-rozrywkowego dla grupy "Young adults", do jakiego "nowa" Viva jeszcze w wakacje aspirowała, kanał ponownie zjeżdża do poziomu odbiorców w wieku gimnazjalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie, którą podałeś jest tak, że muzyka na VIVIE od 10.11 będzie od 2:15 do 13:00 i jak mówiłeś wcześniej od 14:15 do 16:10. Jednakże to weekend. W dni powszednie będzie od 2:10 do 13:40.

Tak,rzeczywiście.Od poniedziałku 12.11 muzyka będzie wydłużona do 13:40.Nie mogę się pogodzić z tym,że VIva to nie kanał muzyczny,ale na szczęście jest Eska TV,Rebel TV i STARS TV,albo zagraniczny E4ME TV.Nie jesteśmy skazani tylko na Vivę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem oburzony z tego powodu że moja ulubiona lista przebojów PL Top 10 będzie pokazywana w poniedziałki o 12:00 ja wtedy jestem w pracy.

wolałem zobaczyć PL Top 10 o 17:00 i bardzo chciałbym aby tak było ale niestety zmienili porę emisji na 12:00 i niestety nie mogę jej oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska to drugie MTV. Nic nie można obejrzeć bo muzyka lepsza. BRAWO! Życzę aby im oglądalność wyniosła poniżej 10 tys. widzów.

 

Jednym słowem: Katastrofa.

 

Nie nawidzę showów a teraz to muzyki na 30% a rozrywki na 70% :censored: . Pewnie za pare miesięcy muzyka będzie do 11:30 i w nocy a w pozostałych nie będzie ani chwili na piosenkę tylko :censored: showy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ogarnijcie się. Ileż można biadolić jaka to VIVA Polska jest teraz beznadziejna?. Każdy, kto od lat ma dostęp do VIVY wie, jaka jest teraz i jaka była kiedyś. Viacom postanowił z VIVY zrobił kanał rorywkowy i nic na to nie poradzimy. Owszem może nam się to nie podobać, ale ile można o tym pisać stron na forum?. To naprawdę jest już nudne, irytujące i czytać się tego nie chce. Poza tym gdyby Viacom miał stracić na zmianie profilu VIVY na rozrywkowy, to by tego nie robił, bo i po co?. Kolejna sprawa, że biadolicie jak stare dewotki, jakby VIVA Polska była jedynym do tej pory kanałem z muzyką. Nie podoba się, to zmieńcie stację na inną. Na satelicie jest trochę kanałów TV z muzyką, w tym FTA, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając tu nieraz miałem niezły ubaw, bo ramówka przestudiowana tu została dokładniutko - każdy teledysk został zauważony ;)

 

Popieram poprzedników! Narzekania ze względu na przeformatowanie VIVY nie mają sensu, bo zmiany są nieodwracalne. O braku muzyki w MTV Polska swego czasu było bardzo głośno, a mimo to ten negatywny PR nie zraził Viacomu do zarażania "nową modą" kolejnych stacji. Poza suchymi danymi z rankingów oglądalności trzeba brać pod uwagę długość czasu jaki telewidz spędza z włączoną stacją, lojalność - czyli chęć powrotu. Nic lepiej nie trzyma widzów niż seriale... Jeżeli chodzi o muzykę to konkurencja jest, zdobyła świetny zasięg (Eska TV w DVB-T). Poza tym głównym źródłem klipów i mp3 staje się Internet - nie telewizja. VIVA po prostu w dotychczasowym kształcie osiągnęła maksimum możliwości :)

 

Na co ja bym narzekał - na poziom i jakość tych programów, które zapełniają ramówkę. Problem tematyki już był poruszany przy okazji mowy o MTV Polska - żadnych pozytywnych, motywujących, pouczających zachowań. Tylko sława, uroda, seks w różnym wydaniu... Ale taka popkultura... nie ma co dyskutować.

Gorsze jest to, że stacje działające w PL od wielu lat nie dorobiły się własnego porządnego formatu, osobowości, serialu. Dlaczego serwują nam jakieś stare amerykańskie serialiki rozciągane do formatu 16:9 z kiepskimi lektorami? Nie stać naszego Viacomu na coś więcej niż "Webnięci", "Szał ciał" i "Operacja stylówa"? Wydaje mi się, że krajowe stacje jak TVS, TVR czy ktokolwiek inny jest w stanie wyprodukować lepsze produkcje WŁASNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROmaniak, w wielu kwestiach trudno się z tobą nie zgodzić.

Poza tym głównym źródłem klipów i mp3 staje się Internet - nie telewizja..

 

Tutaj jednak nie byłbym tego taki pewny. Owszem serwisy typu Youtube mają coraz większą "siłę oddziaływania", ale telewizja nadal jest jednym z głównych mediów, które mają znaczenie w kwestii świata muzycznego. Tak więc jednoznacznie nie skreślałbym telewizji (jeszcze nie teraz).

 

Wracając do wątku VIVY to przyznam szczerze, że już oswoiłem się z tą zmianą kierunku stacji. Co więcej wydaje mi się coraz bardziej zrozumiały. Konkurencja ze strony naziemnych stacji muzycznych mogłaby się okazać zbyt duża dla VIVY, a nowa oferta może zdobyć przyzwoitą widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co się dzieje, nie trzyma się kupy.. Ale ja już dawno w to nie wnikam, VIVĘ włączam jak leci jakiś program muzyczny, podoba mi się - zostanę, jeśli nie to przełączam i tyle, nie ma co płakać ;) Po te stacji miłośnicy muzyki nie mają już się czego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Ja już krytykowałem te marudy kilkadziesiąt stron temu, jednak nikt mnie nie słuchał ;)

 

Z tego co mi wiadomo, to krytykujesz wszystko i wszystkich, nie tylko w tym temacie...

 

Mieli zmienić identy, a są dalej te same... ;/ Syf w tej VIVIE [beep]ny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...