Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie coś napisać ( dawno tego nie czyniłem hehehe )

 

- Viva Polska miała być taka " Wyraźnie inna" no i mamy ... w kółko te same programy ( Najprawdopodobniej mają problemy z licencjami w Polsce na Vivie de oferta "Niemuzyczna" prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w Polsce )

-Muzycznie wcale nie lepiej niż przed zmianą

-O piosence Brodki i ogólnie metamorfozy już nawet mówią ludzie przy kasie w sklepie cytując dwie młode panie "Ten kawałek wychodzi mi uszami za sprawą Vivy" a opalać się na pontonie w Polsce itd według Vivy można i 14 Października :P

 

Resumując : Stacja po zakodowaniu miała zyskać "To coś" (charakter , przyciągnąć widza) .Mamy te same powtórki co były jak była FTA + Next :/ . Żadnego anime nic wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest VIVA po polsku. Jak tu mogło być inaczej? Jeśli już poszli w szoły to mogli zaprezentować nam coś nowego i tak było w lipcu (Futurama, Webnięci, Chyba ich pogięło) a teraz są same powtórki powtórek (Next, Szał Ciał, Co na to tato, Viva Pudelek, Kolejno odlicz, Viva Mjuzik Kłiiiiz). Według programu od następnego tygodnia wszystko będzie tak jak powinno czyli Futurama o 21:30, Przerysowani o 22, koniec Webniętych, Mega Top 10 o 16:00.

Co do muzyki, to na playliście napewno szybciej pojawiają się nowości i nie ma już tej cenzury. Wczoraj Sak Noel leciał bez cenzury w dzień i to normalna wersja klipu, ta którą puszczała Eska TV. Ale nie wprowadzili żadnych nowych programów muzycznych i muzyczną ramówę zostawili praktycznie bez zmian. Może za tydzień będą nowe identy wraz z prowadzeniem ramówki jesiennej. Może zaczną promować "Przerysowanych" i "Nieustraszonych". Obecnie stacja jest nudna. Tą Brodką już każdy wymiotuje, podobnie spotem "Viva Pudelek". A co do nowego image'u stacji to według mnie klapa. Tak sądze ja i wszyscy moi znajomi. A czemu klapa? Brak muzyki w tej stacji jest odczuwalny. Przecież to jest najbardziej znana stacja "muzyczna" w Polsce i wszyscy się dziwią co robią tam programy, nawet dzisiaj oglądając z rodzicami telewizor i skakając po programach, mój tata spytał mnie dlaczego na Vivie jest tak mało muzyki.

Generalnie sądze, że w Polsce się nie przyjęła "niemuzyczna" VIVA ale Viacom i tak ma to gdzieś i będą dalej iść w Pudelki i inne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że docelowo muzyka będzie tylko do 8:00 rano tak jak to ma miejsce na MTV PL,które także notuje coraz gorsze wyniki oglądalności.I bardzo dobrze: za to co robią z Vivą życzę im aby oglądalność wynosiła 0 %,a co do ramówki to brak słów co się porobiło z tym kanałem.Muzyki po południu (pomijając godzinny blok od 17:30,np.PL TOP 10) nie ma tam wcale i wątpię,żeby się to zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekmedia2 - to,że w Niemczech na VIVA DE muzyka jest do 14:00 albo do 15:00 non stop to wcale nie znaczy,że tak będzie u Nas.Przykładowo MTV DE muzykę nadaje do godziny 15:05,a u Nas tak jak wcześniej pisałem tylko do 8:00 rano: http://www.mtv.de/programm Z tego wynika,że wg. ,,badań" Viacomu zapotrzebowanie w Polsce na te ich głupie seriale jest większe niż np. w Niemczech.

 

Na Naszej Vivie już teraz muzyka w ciągu tygodnia leci do 13:00.Po tej godzinie zaczyna się Kolejno Odlicz (to już nie jest program muzyczny,bo nie ma tam teledysków w całości) i do 17:30 same seriale i programy w których nie ma teledysków.Potem po 18:30 znowu przychodzi pora na programy niemuzyczne i podejrzewam,że będzie już tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem muzyka tylko do południa a show popołudniu. Jednak oferta "niemuzyczna" jest bardzo uboga . Pytanie dlaczego ???(Stacja nie jest FTA)MTV ma ogromne biblioteki pełne programów . Na Vive de "niemuzyczna"oferta jest dość bogata - u nas prawie taka sama jak przed zakodowaniem . Pytanie z czego to wynika ??? Ma ktoś jakieś info ??? Problemy z licencja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już Vivy dawno nie oglądałem ten kanał całkowicie stoczył się na dno ,kto rok temu mógł przypuszczać że viva pl będzie identyczna albo i jeszcze gorsza niż viva germany a zawsze się mówiło że polska viva to zupełnie co innego niż niemiecka ,muzyki wcale nie ma a jak jest to flaki z olejem słuchać się nie da ,po jakiego grzyba leci Kolejno Odlicz (które już 100 razy każdy widział)do 1.40 i na 20 minut do 2 dają DJ Night ,brak słów ,na co oni liczą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie rozumiem po co dalej udzielasz się w tym wątku bez wnoszenia niczego nowego. Raz że już nikogo nie obchodzą twoje telewizyjne preferencje, dwa to wszyscy już wiedzą jakim "dnem" jest nowa ramówka VIVY, co powtarzasz od początku owych zmian w jej programie. Może wreszcie czas dać krok naprzód, poszerzyć horyzonty i wypowiadać się więcej czy też ciekawiej także w innych kwestiach, bo ktoś tu wspomina o "Futuramie", a Ty jak zwykle pleciesz jedno i to samo, w tym o "DJ Night".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od listopada Viva wprowadzi podobno do ramówki jakieś nowości, bynajmniej tak mi napisali na facebooku. Ciekawe co to będzie, zapewne to nie będą programy muzyczne. I niestety nie ma szans żeby powróciła Futurama. Czyli jeśli zauważycie ten serial w ramówce to od razu to ignorujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co kaman z tą Futuramą ? Na początku tak z dnia na dzień sobie przełożyli ją na 23:30, a potem serial całkowicie znikł. O co tu chodzi ? Wiem, że o coś z licencją ale utracili ją czy co...

 

Edit: Dzisiaj było " Top 20 - najprzystojniejsi ".

http://www.viva-tv.pl/listy-przebojow/4 ... stojniejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...