Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Music 24 i VH1, ale i tak szkoda mi VIVY...

 

Futurama jest OK, ale reszta show to dziadostwo. Wolałbym np. Jersey Shore, Blue Mountain State zamiast tych Next-ów i innych, ale na VIVIE czegoś lepszego nie dadzą, tylko będą emitować najgorszy [beep]. Muzyki mało, a do tego jest więcej gier SMS...

 

Poza tym ramówka powinna być ułożona jak na VIVIE HUNGARY, gdzie w dniu programy muzyczne są pomieszane z rozrywką, a nie jak u nas, że wieczorem muzyki nie uświadczysz, dopiero po 01:00 w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wolę obecną MUZYKĘ (i tylko muzykę) na Vivie. Poprzednia Viva puszczała te same klipy co na MTV Dance, teraz puszczają dużo innych (przede wszystkim w DJ Night i w nocy). Wolę słuchać klipy 1-2 razy dziennie niż po 10 razy na dobę ciągle to samo. Co do zwiększenia oglądalności dzięki Next to wręcz zadziwiające - głupi serial emitowany w 2005-2006 roku na MTV i nawet na Zone Club kiedyś. Czy puszczanie znowu Jackassa tak samo zwiększy oglądalność? Do tego te durne amerykańskie seriale można było (i chyba teraz też można) obejrzeć w necie za free. Bez sensu.

MTV Dance i MTV Hits puszczają to samo, prawie nie widać tam różnicy, więc.... VH1 też puszcza mnóstwo nowości... Viacom jest beznadziejny.

I sorki, ale dawno było mówione, że MTV nie może puszczać tyle muzy co Viva, bo będą dla siebie konkurencją i tym samym kasy Viacom nie będzie mieć. Ale jak to wytłumaczyć, że teraz obie stacji są kodowane i ta muzyczna robi się jak MTV i puszcza seriale z MTV seriale. Głupota. Ja już Vivę oglądam przeważnie w nocy i z rańca i nie wierzę, że kiedykolwiek będzie jak dawniej, co najwyżej jeszcze mniej muzyki i zobaczycie że w końcu to nastąpi. Trzeba się już z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na vivie kiedyś wszystko było bardziej dopracowane niż w ostatnich czasach poprzedniej oprawy

( 0:57 ) dziś takiego czegoś nie ma ,tamta viva z lat 2005 -2008 była najlepsza dla mnie .

PS : Może się omckneli bo dziś w ''100%Viva'' dali kilka starszych klipów dance np: '' Cascada - Everytime we touch '' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile oni mają tych odcinków futuramy,że już powtarzają??

Z wielką chęcią przyjrzę się wynikom oglądalności kanałów muzycznych i muzyczno-rozrywkowych po tym miesiącu.

Gry sms zajmują bardzo wiele miejsca i ciężko ogląda się teledyski,a do tego rzadko.

 

To ci dopiero:z 3 całkiem niezłych muzycznych stacji:VIVA,MTV i VH1 została tylko 1 w pełni muzyczna,a do tego kodowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wolę obecną MUZYKĘ (i tylko muzykę) na Vivie. Poprzednia Viva puszczała te same klipy co na MTV Dance, teraz puszczają dużo innych (przede wszystkim w DJ Night i w nocy). Wolę słuchać klipy 1-2 razy dziennie niż po 10 razy na dobę ciągle to samo [...]

 

Zgadza się, bo i tak w dzień puszczali cały czas te same klipy... Muzycznie jest lepiej niż wcześniej. Przed zmianą były klipy ocenzurowane z MTV Dance, ale oczywiście nasza VIVA była zacofana jeśli chodzi o nowości porównując do MTV Dance, bo tam nowości zawsze są dodawane na bieżąco. :D

 

Jeśli chodzi o wczorajszy VIVA DJ NIGHT, to oprócz tego co często się pojawia puścili dwie nowości: "MANDY CAPRISTO - The Way I Like It" i "BASTO! - Rock With You", a z klasyków to: "THE BOOGIE PIMPS - Somebody To Love" i "STARDUST - Music Sounds Better With You".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyrzućmy też z VIVY muzykę, bo leci to samo. :) Niech chociaż trochę muzyki zostanie, kto będzie chciał, niech ogląda, nie widzę nic złego w tym.

Może dla ciebie to jest wytłumaczenie ,ja widzę w tym bardzo dużo złego niech MTV będzie z programami rozrywkowymi ,a viva z muzyką 24 h ,po co robić z vivy drugie MTV ,może ty chcesz na vivie programy ''Szał Ciał '' ''Weekendowe Historie'' ale większość ludzi nie ,osoby po 20 -25 lat pamiętają vive jak była z muzyką i nic w tym dziwnego że chcą by tamten czas wrócił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ,ileż można słuchać tego samego w kółko co każde wydanie ''100%Viva'' to ciągle jakaś Nicky Minaj ,Katy Perry ,Loka te Enej :/ Czasami ,czasami puszczą coś starszego dance z lat 90 ale i z ostatnich lat ,ale dla nich to nie możliwe :/

PS :

a tego nie wiedziałem że viva węgry też używała tej czołówki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, Czołówka została używała do listy "FENT ES LENT" (GÓRA I DÓŁ) :) Ja wrzuciłem to Intro. :D

 

Właśnie miałem napisać zapraszam ta ten kanał YouTube ( http://www.youtube.com/user/kurczewszystkozajete ). Założyłem go specjalnie, by wrzucać filmiki związane z telewizją VIVA Polska, VIVA Germany/Austria, VIVA Hungary (Magyarorszag), kanałami MTV i innymi.

 

Zapraszam do subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

1.Najlepsze logo było poprzednie

http://www.google.pl/imgres?q=viva&num= ... x=50&ty=28

Jak przeszkadzała im zmiana koloru co chwilę to mogli zrobić jednolite czarne lub białe logo.

Obecne jest najgorsze jakie mogli zrobić.

2.Format słusznie zmieniono na 16:9.

3.Zamiast programów MTV lepsze byłyby magazyny muzyczne ze starą muzyką.

4.Dobrze że chociaż konkurencja się rozrosła i trzyma poziom, bo chyba tylko Viacom puszcza rozrywkę kosztem muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi identy sprzed czerwca 2009 bardzo się przejadły i do dziś mam ich dosyć. Gdy w 2009 wprowadzono nowe, to oczywiście nie mogło obejść się bez usterek. Często jeszcze emitowano te stare. W swoim archiwum mam zapewne nie mało starych opraw i identów, aczkolwiek na ten czas nie jestem wstanie wrzucić do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...