Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GOYA - Chwile - też nowość na VIVIE. :)

 

EDIT 00:28

 

Haha, leciał w VIVA HITS POLSKA klip Junior Caldera & Sophie Ellis-Bextor - Can't Fight This Feeling z O Co Kaman? z polskimi napisami. :D

 

EDIT: 02:05

 

VIVA DJ NIGHT 06.08.2012



 

630x354_

 

#01. RUDIMENTAL - Feel The Love

#02. AVICII & SEBASTIEN DRUMS - My Feelings For You

#03. WILL.I.AM FEAT. EVA SIMONS - This Is Love

=== REKLAMA ===

#04. IDA CORR - Ride My Tempo

#05. CALVIN HARRIS FEAT. NE-YO - Let's Go

#06. MARKUS GARDEWEG FEAT. MICHAEL FEINER - Fairplay (Let There Be Love)

#07. FAR EAST MOVEMENT FEAT. JUSTIN BIEBER & REDFOO - Live My Life (Party Rock Remix)

#08. MIKE CANDYS & EVELYN FEAT. PATRICK MILLER - One Night In Ibiza

=== REKLAMA ===

#09. ARMAND VAN HELDEN & A-TRAK PRESENTS DUCK SAUCE - Anyway

#10. TOM NOVY & VERALOVESMUSIC - The Right Time (Barnes & Heatcliff Remix)

#11. BENNY BENASSI FEAT. T-PAIN - Electroman

#12. ERIC PRYDZ VS. PINK FLOYD - Proper Education

#13. DAVID GUETTA FEAT. CHRIS BROWN & LIL WAYNE - I Can Only Imagine

#14. DJ ANTOINE & THE BEAT SHAKERS - Ma Cherie

=== REKLAMA ===

#15. GURU JOSH - Infinity 2012

#16. THE SHAPESHIFTERS - Lola's Theme

#17. GIGI D'AGOSTINO - L'amour Tojours

=== REKLAMA ===

#18. CHRIS BROWN FEAT. DAVID GUETTA - Don't Wake Me Up

#19. REMADY & MANU-L FEAT. J-SON - Single Ladies

#20. PROFESSOR GREEN FEAT. ED DREWETT - I Need You Tonight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile można o tej telewizji gadać?

 

Dodam tylko, że chyba W KOŃCU nauczyli się "obsługiwać" nową oprawę :lol: . Teraz operują już chyba wszystkimi identami tak jak powinni byli od początku.

Dodatkowo pojawiła się zajawka VIVA Pudelek, gdzie z lewej strony widoczny jest mały trójkącik z godziną emisji programu, czyli rodem z VIVA DE. Dziwne że Webniętych tak nie reklamowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość: Jessy Feat. Ian Prada - Impossible.

 

W 100% VIVA klepią cały czas to samo... aż wymiotować się chce... chociaż czasami zdarzy się, że puszczą jakiegoś klasyka.

 

Dobrze, że już ogarnęli jak zrobić porządne promo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mówić co chcecie, ale ja czuję, że z tego kanału już nic dobrego nie będzie, nawet w tej sferze czysto muzycznej. Póki co muzyka jest jeszcze elementem przeważającym. Jednak co z tego skoro zaczyna sie to samo co przed zmianą grafiki. Nawet z nową bazą nie chce im się puszczać innych klipów niż tych kilka oklepanych :x 100% VIVA to jakaś kpina..

 

Zachwyty i ciekawość nowej grafiki niedługo miną i wówczas widzowie nie dostrzegą tutaj już nic ciekawego. Bo NIE MA tutaj już nic ciekawego. Narobili niektórym nadziei emitując parę naprawdę niezłych klipów, ale widzę że jednak idzie tonie w tą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracą widzów cały czas, Na ich tablicy, na fejsie można zobaczyć, że wiele ludzi ma jakieś "ale" do zawartości ramówki VIVY, chociaż wielu osobom te Nexty, Co na to tato itp. się podobają, można było zobaczyć ich żale na tablicy VIVY na fejsie związane z emisją Nexta bez lektora.

 

Oni chyba nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że już są na 2 miejscu w wynikach oglądalności stacji muzycznych w grupie 13-29, a pewnie będzie coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechadzałem się dzisiaj po kanałach, trafiam na 100% VIVA. Ok myślę, chwilę się zatrzymam. Leci teledysk Emeli Sandé - Next to me (norma, dziennie po 50 razy). Następnie leci Calvin Harris - Let's go (także norma, w 100% zawsze i często). A po Calvinie Harrisie ponownie Emeli Sandé tym razem z My kind of love.

 

Ludzie ja się pytam kto tym steruje? Przecież tutaj już nawet playlista traci ład i skład. Pierwszą zasadą na playlistach w radiach, a także w tv muzycznych jest takie układanie tracków na liście, aby utwory jednego wykonawcy nie były w zbyt krótkim odstępie czasowym (pomijam featuringi, bo tu mogą zdarzyć się wyjątki). Kto wie ile jeszcze takich "kwiatków" nie widziałem a były na antenie. I pewnie już widywać nie będę bo VIVA u mnie ma minus wielkości pasa startowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,też to widziałem znikł trójkąt ''100%viva'' i myślałem że znowu reklama po dwóch teledyskach ,teraz 100%viva'' jest do bani kaszanka ciągle gustavo lima,flo rida,nicky minaj, maroon 5 jezu żygać się chce ,zero poszanowania dla widza ,nawet normalnej playlisty im się nie chce ułożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej opłaca oglądać się Vive Dj Night i TOP 5 Best OF Vive oraz ew. Powerliste bo tutaj lecą teledyski które chce się oglądać i słuchać. A reszta programów to taka kaszana że tylko wałkują bez przerwy jedne klipy. Jak nie było Oceany - Endless Summer tak nie było a jak już zaczeli puszczać to puszczają tak często że się tym już wymiotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...