Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

CZY MÓGŁBY KTOŚ Z WAS NAGRAĆ KLIPY MUZYKI KLBUOWEJ CZY DANCE (np. Avicii - Silhouettes, Tiesto & Wolfgang Gartner - We Own The Night, Calvin Harris feat. Ne-Yo - Let's Go, Afrojack feat. Shermanology - Can't Stop Me itp.) ZE STAREJ OPRAWY ABY POTEM MOŻNA BYŁO WSPOMINAĆ OSTATNIE CHWILE ERY DANCE'U NA VIVIE? :)

 

Edit: Fajnie byłoby jeszcze jakby ktoś nagrał te klipy z magazynów normalnych (100% VIVA, Mega Top 10, In & Out czy Chartsurfer) . :) Nawet z SMSami może być. ;D

 

Mam klipy: AVICII - Silhouettes, Calvin Harris & Ne-Yo - Let's Go, Afrojack & Shermanology - Can't Stop Me... Na klip ''We On The Night'' jeszcze nie trafiłem żeby nagrać bez SMS-ów. Jakby ktoś chciał to PW.

 

Poza tym nagrałem całą oprawę (intro, id, numery miejsc, outro) list: TOP50, PL TOP 10, VIVA Clubbing, nagram jeszcze grafikę Powerlisty. :)

 

Jeśli chodzi o "VIVA DJ Night" to jest to fajne pasmo, dobra muzyka tylko szkoda, że leci z SMS-ami na ekranie... ;/

 

Poniżej dodaję zapy z reklamy "Nowej VIVY":

 

viva1.png

 

viva2.png

 

viva3.png

 

viva4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Zupełnie nie rozumiem skąd pomysł, że VIVA Polska po 17 lipca przestanie mieć pasma DJ, przestanie grać muzykę dance, house itp... Zmienia się target na 20-35, więc teoretycznie będzie takiej muzyki jeszcze więcej. Jestem niemal przekonany, że w noce piątek/sobota i sobota/niedziela będą takie pasma.

 

Edit: A może tak YoAnka zawita do VIVY? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "popis" kompetencji kadry kierowniczej "Viacom`u".

 

Zupełnie nie mogę pojąć tego przekonania tych ludzi, że lepsze są głupawe programy bez żadnej merytorycznej treści od muzyki...

 

Niech spojrzą na takie kanały jak "Polo TV", "Tv Disco" i "Next Music". Jakoś te kanały mogą puszczać muzykę i być darmowe, a "VIVA"/"MTV" ma przecież taką bazę różnorodnych teledysków i renomę marki, że gdyby tylko ich kierownictwo chciało to zakasowałoby tamte kanały w pięć minut, ale na szczęście dla tamtych kanałów szefowie "VIVY"/"MTV" to AMATORZY :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh jak miło było kiedyś w tej stacji oglądać takie muzyczne klimaty...

 

Ten urywek "Club Rotation" pochodzi z VIVA DE, a nie z polskiej wersji.

 

Tło do klipu "Brodka - Varsovie" jasno mówi, że pop zagości w przewadze. Tak samo było z VIVA DE "The Naked And Famous - Young Blood", "Foster the People - Pumped Up Kicks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z jednej strony usuwanie muzyki z VIVY to zły krok bo jak telewizja jest muzyczna to co ma innego emitować jak nie muzykę. Ale z drugiej strony muzyki jest wszędzie pełno i trudno sobie wyobrazić, że ktoś ogląda pół dnia VIVĘ by trafić na jakiś teledysk - a tak było kiedyś. Teraz czasy się zmieniają. To pasmo wieczorne moim zdaniem może mocno podbić oglądalność. "Futuramę" sam będę oglądał bo jestem wiernym widzem tego serialu w czasach emisji przez TV 4. Niestety tam nie było wszystkich odcinków i mam nadzieję, że na VIVIE będę mógł oglądanie kontynuować. Inne programy produkcji polskiej też powinny zainteresować widzów. Nie podoba mi się jednak przewalanie głupkowatych programów z MTV. Nie mam nic przeciwko nim ale jeden, dwa mogą być - nie więcej bo zrobi się z VIVY drugi MTV-syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że [beep] nie chcą jeszcze opublikować ramówki i jest ta normalna na 17 lipca. :/

@jarek999 - ja oglądam jak jestem w domu VIVĘ cały dzień i patrzę jakie klipy się powtarzają i jakie są nowości, ale to tylko czasem bo rzadko kiedy jestem cały dzień w domu i nie mam nic do roboty. :D

Mi też się nie podobają te formaty z MTV... A będzie ich więcej jestem przekonany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stacji muzycznych jest tak dużo, że VIVA nie może zrobić innego odwrotu - gdyby zaczęła puszczać "inną" muzykę, to obecni widzowie by się odwrócili, a tak aby zatrzymać obecny target proponują coś innego, co takowy może zainteresować.

Za dubbing "Futuramy" odpowiadać będzie studio Start International Polska. Mam nadzieję, że nie zrezygnują z dubbingu i kolejne animacje dla starszych będą się pojawiać - w szczególności chciałbym zobaczyć "American Dad" i "One Piece".

A tak w ramach wspominek:

- to chyba z VIVY, który to mógł być rok? Gdyby nadal puszczali taką muzykę to też byłoby mi szkoda tej stacji. Ciekawe czy są szanse na Retro Charts, podobnie jak w DE?

Pamiętam jak 1 stycznia 2011 pstrykam po kanałach, niemiecka VIVA i leci AC/DC - Hells Bells, potem Prince - Purple Rain. Coś wspaniałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ramach wspominek:
- to chyba z VIVY, który to mógł być rok?

2002-2004.

Ciekawe czy są szanse na Retro Charts, podobnie jak w DE?

W VIVA DE już nie ma tego programu. W VIVA PL nie puszczają starych kawałków z lat 80-tych\90-tych. Co to byłby za program z muzyką po 00'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie oczekuję aby VIVA grała starocie, ale mają przeogromną bazę, którą można by było przypomnieć raz na jakiś czas. Podane wcześniej przeze mnie klip Papa Dance jest z lat 80, więc widać w latach 2002-2004 dało się. Kilka miesięcy temu widziałem na naszej VIVIE ze 2 razy Nothing Else Matters Metallicy - i to w wersji z orkiestrą z 1999r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego z dopiskiem "polska!" chyba nigdy nie używali na ekranie? Gdy oglądałem VIVĘ w polskich okienkach, to wydaje mi się, że już widniało to drugie od lewej, a to z napisem było tylko elementem autopromocji oraz używało się go w czołówce programu na TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...