Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie może być nawet ciekawe :)

 

Trzech Króli to za mało? Według VIVY – tak! Sprawdźcie, co w ten weekend!

Dopiero co skończyliśmy świętować Gwiazdkę i Nowy Rok – a przed nami kolejny długi weekend, związany z wypadającym w piątek świętem Trzech Króli. W VIVIe uznaliśmy jednak, że Trzech Króli to za mało – zaraz po tym święcie szykujcie się więc na „Weekend 100 Królów”!

Przez kolejne dni będziecie częstowani królewską muzą rodem z czerwonego dywanu ;) Wszyscy najlepsi, legendarni, uwielbiani przez Was artyści pojawią się na antenie Vivy już w ten weekend!

W sobotę najlepsi z najlepszych pojawią się w „Top 20” o 20:00, a w niedzielę – w „Top 100 Weekendu 100 Królów” zaprezentujemy aż sto najbardziej niesamowitych propozycji . W ten weekend każdy znajdzie swojego króla!

 

Sobota 20:00 – 22:00 „Top 20 Weekend 100

Niedziela 12:00 - 20:00 "Top 100 Weekend 100 Królów"

 

http://www.viva-tv.pl/news/weekend-100-krolow-2012/

 

ciekawe co to za wymysł znowu ta sama playlista co zawsze? Niech się lepiej biorą w garść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myśli, że będą tu legendarne przeboje to oczywiście ma racje no ale niestety będą one legendarne tylko w mniemaniu Vivy, tzn legendarna wyżej wspomniana Alexis Jordan a pewnie kilka najstarszych teledysków to będzie najwcześniej z 2000 roku no chociaż zepewne zapląta się kilka również nieśmiertelnych, które co rok okazyjnie lecą typu No doubt - Dont speak i kilka innych które zawsze od okazji się pojawią (dziwne że zawsze tych kilka samych). To jest Viva nie spodziewajcie sie cudów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 23 lutego w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, piąta ceremonia rozdania nagród Viva Comet dla najlepszych polskich wykonawców. Na to wydarzenie czekaliśmy przez okrągły rok – statuetki Vivy dla najlepszych albumów, artystów, utworów, dzwonków i teledysków ostatnich miesięcy już niebawem powędrują do laureatów. Dotychczas statuetki Comet odbierali m.in. Doda, Ewa Farna, Feel, Stachursky czy Afromental – listę nominowanych do tegorocznych statuetek poznacie już niedługo, na stronie comet.viva-tv.pl, zaś będziecie mogli głosować na swoich ulubieńców!!

 

Bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia już 23 lutego w Viva Polska – nie możecie tego przegapić! W zeszłym roku na scenie Viva Comet podziwialiśmy m.in. Dodę, Afromental, Mroza, Tedego i Ewę Farną – bądźcie czujni, już niedługo dowiecie się, kto uświetni tegoroczną ceremonię.

 

http://spam.org/index.php?readmore=21595

 

Strona Comet http://comet.viva-tv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa! To trzeba śledzić Vivkę. Klipy jeszcze świeże! :D

 

Ale zaraz nam się znudzą, bo jak Viva coś dodaje do playlisty to wałkuje 15 razy dziennie, tak że chcę się już [beep]ć.

 

A klipy, które są nowe i fajne typu : The Wanted - Warzone, Lightning. Teraz jest taki nowy (nie pamiętam wykonawcy, wiem że na feacie Franka) tytuł On The Fire, albo Avicii - Levels czy też Afrojack - The Way We See The World pojawiają sie tylko i wyłącznie w MEGA TOP 10 lub VIVA DJ NIGHT. Jaki problem wrzucić je do normalnej dziennej playlisty. Chyba lepiej było by tak zrobić niż wałkowaćź w kółko 20 tych samych klipów i o wiele przyjemniej by się tę stację ogladało. Ja nie rozumiem ich postępowanie ani nie wiem czym oni się kierują tworząc te playlisty?!, bo na pewno nie dobrem widza. Prawda jest taka, że większość nowych klipów na Vivie pojawia się tylko dlatego że stacja obejmuje patronat medialny nad płytą lub teledyskiem. Czyli cash i jeszcze raz cash nimi kieruje..

 

Teraz zauważyłem że do normalnej playlisty pszeszedł klip EXAMPLE - STAY AWAKE.., ale to już świeże nie jest., a wręcz jest już nudne. A jeżeli Viva dodała klip do dziennej playlisty znaczy że nie długo będzie go wałkować co godzinę. I znowu niczym Good Girl kolejny klip będzxie wszystkich denerwował. A w ogóle ciekawostka. Gdy widze Alexis Jordan na innych stacjach nie wzbudza ona we mnie tak negatywnych emocji gdy widzę ją na vivie xd Ciekawe czemu? :D Może jeszcze ktoś tak ma? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson nr 1, a nr 2 Madonna - w końcu jakieś sensowne miejsca na podium listy. Bardzo trafione. Zgaga gdzieś tam na 13 - i dobrze. J.LO czy Rihanna to też królowe - akurat mają muzę na poziomie i sporo lat są na rynku z sukcesem. Ale Sylwia Grzeszczak? Z Liberem fajnie śpiewała, a obecne piosenki dołują koszmarnie i są nudne. No comment.

Ta grafika i logo mogą sobie być i kolejne prawie 8 lat, byle tylko więcej nowości i różnorodności puszczali. Ale 16:9 wypadałoby wprowadzić. I lepiej niech nie kodują, bo wtedy tylko seriale będą. A to już mamy na MTV, więc po co kolejna taka showowa stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy VIVa w 16:9? Przecież to porażka, nawet POLO TV nadaje a Viva co? Na co liczy? Ile jeszcze dziesięcioleci minie?

Polo TV nadaje od początku w 16:9, jak i inne kanały, które do nie dawna wystartowały. Gdyby VIVA PL ruszyła w tym roku - też nadawała by w 16:9.

TVP1 wystartowała 60 lat temu i też nadaje w 16/9, a letterbox widziałem już z 15 lat temu, może ciut mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...