Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sam temat był jeszcze w lutym w notowaniu Top 50 i właśnie "Call on Me" było na pierwszym miejscu, a na drugim bodajże "Sexy and I Know it". Również wymienione wyżej piosenki były w pierwszej dziesiątce.

 

EDIT: Od środy 20 marca program In & Out w środy o 19:05 w wersji półgodzinnej, z powtórkami w czwartki i niedziele w części niemuzycznej. Ciekaw jestem, czy zostanie obecna forma, czy będą to tylko wywiady itd. W miejscu dotychczasowej emisji wchodzi 100% VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy widziałem "pojedynek" dwóch zespołów, czyli versus. Były to One Direction i The Wanted. Przy okazji pierwszy raz VIVA puściła teledysk One Direction - One Way Or Another, który jest już grany na esce i 4fun.

A i piosenka Carly Rae Jepsen - Tonight I'm Getting Over You leci już bez paska "TYLKO NA VIVIE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i VIVA spada na łeb i kwiczy... Niestety, Viacom zrobił VIVE ryzykowną zmianę i widać rezultaty - 0,3% udziałów kanału. Dużo, baaardzo dużo... :lol: :-/

No VIVA jeszcze niedawno była na topie kanałów tematycznych, a teraz to szkoda słów. Ja obstawiam, że jak będą się dalej trzymać przy takim programie, to za ~2 lata spadnie im oglądalność do poziomu MTV...

A później się dziwią, że im nikt Cometów nie sponsoruje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff wszystko było do przywidzenia w wiecie jaka decyzja była z ostatnich do pogrążenia Vivy w takim dołku ? Nie startowanie Vivy do DVB-T i Zakodowanie. Tak Tak uzyskanie Polskiej koncesji i mogła by nadawać w DVB-T. Widać Eska rośnie w siłę Viva marginalizuje się - jedyne co ja trzyma to brak Eski na oficjalnej liście CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JayLiam: ten klip 1D już leciał tydzień temu na Vivie. Dziś dali świetne Top 10 w łazience - Klip Galleon "So I Begin" (przypomniało mi się, że mam na VHS trzy wersje tego klipu, oczywiście z MTV i Vivy:) i to był chyba 2002 rok. Oraz klip Ciary "Sorry" z ostatniej nowej płyty. Puszczają jeszcze Hampenberg & Alexander Brown ft. Busta Rhymes & Shonie "You're a star".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na VIVIE Paktofonika - Jestem Bogiem i to w wersji oryginalnej! To znaczy nie ta wersja z Eski ze scenami z filmu tylko oryginalny teledysk. Jeśli się nie mylę, VIVA nie uległa modzie na tą piosenkę we wrześniu 2012 więc to nic zwykłego zobaczyć tę piosenkę tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w wakacje 2011 "GROMEE - Open Up Your Heart" leciało w RMF MAXXX a potem w Eska TV ale VIVA tego nie puszczała. :D

I VIVA nadal się trzyma tego, że w nocy można się natknąć na kawałki w ogóle nie pasujące do playlisty. Dzisiaj o 1:20 poleciało "BBE - Seven Days And One Week".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...