Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziałem na VIVIE piosenkę "Thrift Shop" amerykańskiego rapera Macklemore'a. Zdziwiło mnie to, ponieważ nie widziałem tej piosenki dotąd na żadnej innej polskiej stacji muzycznej.

Czy 4 sezon "Kolejno odlicz" ma czołówkę z Get the Clip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błędy na VIVIE to jest ich parę.100% VIVA z numerami to błąd który jest w poniedziałki ok. godz. 14:30 dlatego że o tej godzinie w inne dni jest powtórka Top10 a w poniedziałek nie ma bo jest powtórka Top50.Inny błąd to np.VIVA Top 5 od 7 miejsca,a od 2 miejsca leci playlista Top5 Best of VIVA,póżniej po reklamach nagle pisze Top5 Best of VIVA miejsce 3.Widziałem też awarie na VIVIE i MTV.Wtedy leci muzyka sprzed ok. 3 lat.Wtedy tylko jest logo stacji(na VIVIE nie ma lusterka tylko zwykłe logo).O Cometach nic nie słychać więc może rzeczywiście ich nie będzie.Jedyne nagrody VIACOM-u to będą nagrody MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramówce:

14:00 Top 5 Best of VIVA

14:20 Top 10

15:35 VIVA Top 5

 

w rzeczywistości:

14:00 100% VIVA

ok. 14:25 Top 5 Best of VIVA

ok. 14:45 Top 10

15:35 VIVA Top 5

 

Dodatkowo oglądając wczoraj Top 10 zauważyłem tylko 2 przerwy na reklamę (zazwyczaj są 3-4) - między 8, a 7 miejscem oraz między 2 a 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy zdarzają się raz na jakiś czas na kanałach MTV, często na kilku na raz - w zależności od rozmiaru usterki. Sporo stacji posiada tak jakby "automat", który w momencie awarii lub braku zasilania, przełącza się na zaprogramowaną wcześniej emisję. W MTV zawsze były to teledyski, z reguły nie opatrzone grafiką, z kolei w TVN to zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 marca startuje "Polska stówa" o 19:05. Z ramówki znika Cribs, wracają natomiast powtórki "VIVA Pudelek".

 

P.S. Widział ktoś kiedykolwiek na tej stacji piosenki takie jak DJ Assad - Addicted, Tegan & Sara - Closer czy Ellie Goulding - Anything Could Happen, które są non stop wałkowane na 4fun.tv i Eska tv ? Mam teraz ferie i oglądam VIVĘ i odnoszę wrażenie, że tu wszystko się kręci wokół "1000 metrów nad ziemią", "Troublemaker", "Pound the Alarm", "Scream and Shout" i "Doing it right". Nie było jeszcze tak, że któregoś dnia nie natrafiłem na te piosenki (pomijając fakt, że 1000 metrów nad ziemią jest w jinglach). Często nawet o tej samej porze, co dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą - też oglądam tylko te pasma (w/w piosenki są głównie w 100% VIVA). W miniony poniedziałek oglądałem TOP 50 i byłem zażenowany, że przez całą jego długość trwały gry sms, a jak zaczęła się później o 14 100% VIVA to ich nie było :/

 

Swoją drogą dzisiaj pojawił się "Czat walentynkowy" zamiast innych gier sms. Od razu zauważyłem, że jest sztuczny, ponieważ pojawiały się wpisy sugerujące, że już dziś mamy walentynki oraz powtarzały się co kilka minut... Ciekawi mnie również, w jaki sposób można wziąć udział w tym czacie. Pod spodem jest napisane, że trzeba wysłać sms o treści CZAT na jakiś tam ich numer i koszt smsa. Z tego nie bardzo wynika, jak przekazać interesującą nas treść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono z wątku: [FTA] ESKA TV. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

W przypadku Peji mogą cenzurować klipy, a jest co cenzurować... :twisted: Dlatego najlepiej jakby prawdziwy rap leciał od 23:00.

Przecież w owym pasmie są cenzurowane kawałki.Co do samej formy cenzury jest o wiele lepsza niż kiedyś na MTV/Vive (po prostu nagle cisza była- teraz chyba od tyłu puszcone) a najlepszym kawałkiem cenzurowanym na starej Vivie był Pono z kawałkiem "[beep] to" i owe słowo pada 37 razy i 37 razy było ocenzurowane.

W VIVA PL nie wszystko było objęte cenzurą za starych czasów. Luknij: Peja - Czas Przemija ( http://www.youtube.com/watch?v=IxEIBQA1mIc ), Peja - Reprezentuje Biedę (http://www.youtube.com/watch?v=8GT5xGVX7mc ), Włodi - Zobacz Co Się Dzieje Na Podwórku (

).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VIVA PL nie wszystko było objęte cenzurą za starych czasów. Luknij: Peja - Czas Przemija ( http://www.youtube.com/watch?v=IxEIBQA1mIc ), Peja - Reprezentuje Biedę (http://www.youtube.com/watch?v=8GT5xGVX7mc ), Włodi - Zobacz Co Się Dzieje Na Podwórku (

).

A no racja ... to było taki kawał czasu temu( to może pomieszało mi się z MTV)Tylko jak KRRIT w tedy chyba do Vivy dużo nie mogła bo(chyba) nie nadawała na Polskiej koncesji - Eska nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No KRRiT to nie musiało dużo obchodzić, bo VIVA nadawała wtedy jeszcze z niemiecką koncesją. A tam nie ma żadnych szczególnych przepisów dotyczących przekleństw w telewizji. Na VIVIE niemieckiej do teraz często lecą klipy bez cenzury, zarówno niemieckie jak i angielskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak VIVA nie należała jeszcze do Viacomu jak obecnie tylko do VIVA Media AG w Niemczech to nadawała z Niemiec z Kolonii z centrum nadawczego VIVA Media na niemieckiej koncesji jak VIVA Niemcy. Potem jak VIVA przeszła pod skrzydła Viacomu nowy właściciel żeby podpiąć VIVA Polska pod swoje własności inne w Polsce czyli MTV Polska itd. przeniósł nadawanie z Kolonii do Londynu gdzie ma swoje centrum nadawcze MTV Net. Europe bo z tego miejsca nadawała MTV Polska i inne polskie wersje stacji Viacomu i od razu dostali koncesje od brytyjskiego Ofcomu na nadawanie. Potem Ofcom coś kombinować z możliwością nadawania reklam słodyczy w W. Brytanii co od razu obligowało nadawców nadających na koncesji brytyjskiej do przestrzegania tego zapisu czyli nawet nadawcy którzy nie kierowali swoje kanały do mieszkańców W. Brytanii i nie w ich języku musieli się podporządkować a to były straty w zyskach z reklam. No to MTV Net. zrezygnowało z koncesji Ofcomu i postarało się o koncesje w Czechach gdzie tego zapisu nie było (z resztą jak większość nadawców zagranicznych w tym kanały dziecięce na nasz kraj nadawane!). Obecnie kanały Viacomu Polska nadają z Holandii a nie z Londynu w W. Brytanii. VIVA Polska ma możliwość korzystania z archiwum TMF Nederland :-) ale niestety nie jest już stacją muzyczną więc na nic jej to teraz :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska ma możliwość korzystania z archiwum TMF Nederland :-) ale niestety nie jest już stacją muzyczną więc na nic jej to teraz :-(

 

Myślę, że mogą to wykorzystać w pasmach Top 5 Best of VIVA, Top 10 i Top 50 :wink:

W końcu na VIVIE jest jeszcze 16 godzin muzyki dziennie (w listopadzie 2012 było to tylko 11 godzin), więc nie jest tak tragicznie. Ponadto rozwijają swoją ofertę niemuzyczną i chyba się już w niej ustatkowali i nie będą ciągle zmieniać. Postawili na program Excused, który ma grubo ponad 200 odcinków i od czasu premiery cały czas lecą premierowe odcinki. Dali na początku lutego 4 sezon "Kolejno odlicz", zaraz po zakończeniu premierowych odcinków zaczną emitować nowy program "Ostre gadki", a zaraz po nim kolejny program - "Polska stówa". W marcu będą emitować 3 sezon "Seksu w wielkim mieście", nie wiem, czy był do tej pory emitowany, bo nie oglądam tej niemuzycznej części na VIVIE. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby zrezygnowali z "Operacja: Stylówa", dodatkowej powtórki Excused o 21:55 i zbędnych powtórek programów pokroju "Kolejno odlicz", bo one są powtarzane chyba 4 razy dziennie (+ 1 na premierę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...