Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh oglądałem dziś VIVE po północy i ucieszyłem się gdy zobaczyłem utwór "Tom Novy - Your body". Dawno go nie widziałem. I mam pytanko. Czy nadal po północy w ramach 100% VIVA leci playlista VIVA DJ Night?

Tak nadal leci playlista VIVA DJ Night. Pewnie jest to jakaś wpadka albo coś jest źle zaprogramowane. Powinni napisać w programie od lutego:

23:50 VIVA DJ Night

2:00 100% VIVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że przed każdą przerwą na reklamę puszczają zapowiedź "Excused". Jak się ogląda np. "Poland Top 50" od 30 miejsca do 1, a reklama co 4 pozycje, to można zwariować.

 

W dodatku coraz częściej spotykam wchodzenie Wróżnika za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista TOP10 - HipHop:

1. White House Feat WWO - każdy ponad każdym

2. O.S.T.R. - Odzyskamy Hip Hop

3. Grubson - Na szczycie

4. Peja Slums Attack - Szacunek Ludzi Ulicy

5. Eldo - nie pytaj o nią

6. Tede - Wielkie joł

7. Pezet - Co mam powiedzieć

8. Prosto MixTape 600V - I żeby było normalnie

9. Hemp Gru - To jest to

10. HIFI Banda feat. Pyskaty, Numer Raz, Kaszalot, Rak, Tede - Puszer

 

VIVA mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczyła. Jednak jeszcze milej mnie zaskoczyła telewizja iTV wprowadzając nowy program o tematyce hip-hop, który poprowadzi Wujek Samo Zło - "Rap Kanapa" - emisja w czwartki o 19:25. iTV zauważyło chyba jednak, że są jeszcze tacy, którzy chcą taki program oglądać. VIVA zaślepiona swoimi programami dla gimnazjalistów tego nie zauważyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że przed każdą przerwą na reklamę puszczają zapowiedź "Excused". Jak się ogląda np. "Poland Top 50" od 30 miejsca do 1, a reklama co 4 pozycje, to można zwariować.

Powtarza się sytuacja z minionego lata. Wtedy Nas katowali zwiastunem "Webniętych" (nieprzyjętych przez publikę) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Parot wszedł jeszcze podczas Top 10 :o

Swoją drogą, wydaje mi się, że smsy wysyłane do Parota itd. nie giną. Dzisiaj widziałem połączenie "Michał i Arek" a kiedyś "Jarosław i Donald". :> W obu przypadkach wskazało "prawdziwą miłość" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...