Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A weekendowe historie będą kontynuowane? ;)

Format prawdopodobnie się nie przyjął, choć taką możliwość brano pod uwagę jeszcze przed jego emisją. W spotach informowano, że to od widzów będzie zależeć, czy serial będzie kontynuowany czy nie. W każdym razie emisja od 1. odcinka od najbliższej soboty - najpierw o 19:15, natomiast w kolejną już o 19:00. Co będzie dalej, nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając 100% VIVA zauważyłem że pod tytułem programu nie ma ogromnego trójkąta, tylko jest mały, czarny (taki, jak kiedyś w paśmie Music). Nie oglądam tej stacji zbyt często, więc nie wiem, czy tak się wcześniej zdarzało, osobiście pierwszy raz to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Viva zaliczyła małą wpadkę - ok. godziny 0:00 leciała końcówka MTV Cribs PL. Mocno się zdziwiłem, jak gry sms-owe na dwie minuty przed pasmem 100% Viva zaczęły się wyświetlać na ekranie. To było 5 minut po zaplanowanym w EPG początkiem 100% Viva. Także miałem programiki z grami SMS-owymi. Dwa śmieci na ekranie w jednym :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

VIVA DJ Night nie ma już od jakiegoś czasu.

 

Ciekawa rzecz teraz. Zaczęło się TOP 20 - Najlepsze wszechczasów polskie i na 20. Enej - Skrzydlate ręce. Ciekawe co na pierwszym, Doda - Szansa? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...