Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że VIVA Polska oprócz puszczania codziennie w kółko tych samych piosenek woli zapchać ramówkę powtórkami z MTV i Comedy Central a ciekawe programy jak VIVA DJ Night,100% Rock szybko zdejmuje tłumacząc się niską oglądalnością nie biorąc pod uwagę tego że puszcza te programy o póżnej porze.Ciekawe czy będą klasyki w 1500sto900?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? To przecież komercyjna telewizja :D W VIVA GER identycznie - zestawienie teledysków z 2012.

Czyli nie potrzebnie głosowałem tam na clipy :lol2: ,zresztą to i tak śmieszne głosując tam na clipy nie znalazłem tych,które powinny się stawić na tej liście(1500 sto 900),w większości przeważały teledyski z lat 2010-2012,żadnej muzyki Dance z lat 2000-2005 a wtedy(według mnie była najlepsza),może było"pare" utworów z początku 00's :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że im bliżej pierwszego miejsca, tym nowsze piosenki grali... Czy to naprawdę takie ważne nuty? Gorsze były jednak reklamy w "100% VIVA Sylwester", podobne nadawało VH1. To było dla mnie porażką. Nie wiem jak przed północą, bo w nocy bloki były przynajmniej krótkie. Podobnie w Polo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doznałem szoku gdy w paśmie sylwestrowym ujrzałem http://www.youtube.com/watch?v=hGkXzV8XfBE Mogłem nagrać klip i wstawić na YT bo tam próżno szukać go w dobrej jakości. Czy ktoś z Was napotkał jakiś fajny klasyk jeszcze?

 

Gdyby tak właśnie zawsze grali a nie tylko w sylwestra byłoby super. Dla mnie blok sylwestrowy (nie mówię o liście 1500...) był extra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB ktoś wymienił jeszcze kilka klipów:

 

Kilka klipów które mi utkneły w pamięci : ATB -9PM(til i come) Dj Sammy - Heaven 4 Strings - Take me away Darude - Feel the beat Scooter - Nessaja Agnes -On and on Alice Deejey - The Lonley One ,była tego masa ,ja chce taką VIVE !!!!!a nie [beep]o z USA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam opowiem pewną ciekawostkę. Z nocy z 30 na 31 grudnia magazyn 100% VIVA rozpoczął się po godzinie 1:00. Pierwsze cztery klipy to były te, które zostały wyemitowane w TOP 5 BEST OF VIVA o 13:30 a potem leciały klipy z playlisty... VIVA DJ NIGHT!

Leciał Scooter, Micheal Mind Project, DJ Antoine, Far East Movement, PSY i Sash!. A po przerwie reklamowej ok. godziny 2:00 pojawiła się już zwykła playlista 100% VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...