Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większość programów była wzięta z niemieckiej vivy ,mało co nasza viva wymyślała własne programy (Star Chart ,Top 50 ,Disco Ponad Wszystko ) Teraz kiedy viva germany nie tworzy już własnych programów muzycznych ,viva też nie przecież po 17.07 nie doszło żadne nowe pasmo muzyczne ,dodali tylko grafiki po niemieckiej vivie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DJ Night Scooter "Hyper Hyper" i Sylver "Turn The Tide" :brawo: poczułem się jakbym oglądał starą najlepszą Vivę niemiecką. Ja tych klipów nie widziałem na Vivie od 7-8 lat! Super :jupi:

właśnie zaczęło się 100% Viva. Klip Afromental "Pray 4 Love" z OCK, do tego tłumaczenie zasłaniają sms'y i jest belka trójkątna i OCK'owa :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DJ Night Scooter "Hyper Hyper" i Sylver "Turn The Tide" :brawo: poczułem się jakbym oglądał starą najlepszą Vivę niemiecką.

Czemu w dzień takich nie emitują? :/

 

Do tego jak przypomnę sobie niedzielne TOP 20.. rewelacja :!: Potencjał i możliwości muzyczne po przeprowadzce VIVA ma ogromne, szkoda że tego nie wykorzystują.

 

Z tej okazji dla tych z forum, którzy twierdzą, że przeznaczeniem i przyszłością VIVY są programy rozrywkowe (bo klipy są na Youtube, internet rządzi itp. bla bla) chcę powiedzieć f*** you ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również też chcę im powiedzieć ********* , a pozatym dziś widziałem klip ''ela rose ft. david deejay - i can feel'' już bez Roberta M :lol2: a tak pozatym to wchodźcie na facebooka i jak najwięcej ich krytykujcie żeby puszczali starsze klipy dance w dzień w ''100%viva'' sporo osób tak robi może zadziała . Ja po nich strasznie jeżdżę ale mnie coś nie wyrzucają jeszcze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian349 Z tym ostatnim zdaniem to się z tobą właściwie zgodzę. Dzięki telewizji właścwie poznaję różne utwory lub je sobie przypominam i przy okazji poznajesz tutuł a co mi da internet jak nie wiem czego mam szukać. Ciekawe czy we wrześniu zmienią już muzyke do identu Vivy bo obecną to już powoli wymiotuję. Na Vivie De zmieniają ale naszaViva może się do tego nie stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie Kolejno odlicz i już chyba 3 razy była reklama Webnięci. Ostatni raz oglądałem Vive pamiętnego dnia zmiany i od razu odstraszyła mnie ta reklama. Czyli od tamtego dnia katują widzów tą reklamą co blok reklamowy? Do tego dziś zobaczyłem kolejną reklamę beznadziejnego programu w stylu pamiętników z wakacji.Czyli Viva w momencie zmiany wizerunku znalazła się na dnie a teraz okazuje się że można upaść jeszcze niżej.

 

Edit: Odcinek 10 najlepszych wokalistek a gdzie Madonna i Nelly Furtado ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny teledysk z moich klimatów na Vivie nawiasem mówiąc jestem w szoku że go widzę w tej telewizji :shock:

 

 

P.S.

 

Na pytanie jednego z gości na Facebook dlaczego na Vivie jest tak mało starych klipów VIVA Polska odpowiedziała: "... nie przesadzaj jest przecież VIVA DJ Night...". Odpowiedziałem: "Czy z Wami wszystko dobrze??? Czy macie poczucie czasu [beep]e???"

 

Dziękuję :crazy:

 

Jadę po nich tak ostro że aż mnie miesiąc temu wyrzucili ale mam główkę na karku i stworzyłem nowe, fikcyjne konto :D I jadę dalej po nich za to że zni[beep]i VIVĘ :twisted: Chyba że kiedyś zablokują mnie po IP :? Póki co jest dobrze i proponuję to każdemu z Was.

 

Stare jest najlepsze! To moje czasy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nadawany jest pierwszy ( w sumie w historii Viva Polska) serial "Weekendowe Historie"

Fabuła znana z Trudnych spraw etc tylko bardziej w kontekście młodzieżowym . Realizacja techniczna nawet nawet ... Jednak wydaję mi się lekko "sztywne" ale na pewno lepsze niż Polskie produkcje zagranicznych formatów na MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie natrafiłem i kolejna patologia dla małolatów. O [beep]iarze w ciąży, która żłopie non stop browara, mówi, że w ostatnim miesiącu puściła się z 8 facetami, nie wie z którym jest w ciąży i ma pomysł na znalezienie jakiś tabletek w necie na pozbycie się dzieciaka. Normalnie polska kardashianka. Czy teraz na prawdę młodzież jest taka tępa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! tak czytam od dłuższego czasu wasze komentarze i jestem w szoku że Wy jeszcze oglądacie ten kanał? Przecież w obecnej chwili ta stacja stoczyła się na samo DNO DNA. U mnie non stop gra teraz Eska TV bo tam muza na okrągło leci i dużo nowych klipów :-) Nawet już 4 Fun.Tv jest lepsze niż VIVA PL. Poza tym co nie włączył by i natrafił na pasmo z muzyką to od razu odstrasza na pół ekranu namolne puszczanie gier sms. Na Eska TV jest tylko 2 godz. i a dalej zero sms-owego bagna. Poza tym Eska TV to ma pasmo sms-owe z jakimś pożytkiem bo można sobie pozdrowić bliskich a na VIVIE czy 4 Fun.TV jakiś losowo wyświetlane gry miłosne. ŻAL mi tej stacji naprawdę ale cóż prędzej czy później to się musiało stać :-( Viacom tak robi z każdym kanałem music który przejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam , ESKA TV nie puszcza ci starszych klipów dance ,tam leci tylko jedno i to samo a na vivie choć stoczyła się na dno czasami puszczą coś innego tak jak ostatnio np: ''Milk Inc - Walk on Water'' Eska TV puści ci ten klip ? Tak źle i tak nie dobrze ,do tego jest jeszcze warte uwagi pasmo ''DJ Night'' i na tym kończą się pozytywy ,zni[beep]i naszą vivę i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, bo nie możecie zrozumieć, że każdy może mieć inny pogląd na ten temat. Nie oglądajcie, a kto mówi co innego = zmieszanie z błotem. Dla mnie sprawa prosta, nie chcesz, nie oglądaj. Cały czas ta sama śpiewka.

Przed chwilą na VIVA Hits Polska leciał Kombii - Pokolenie. Jest jeszcze po co oglądać VIVĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...