Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w 100% Viva puścili Underworld "Born Slippy". Klip z 1996roku na Vivie i to jeszcze w 100% Viva?:) A w podsumowaniu notowania Chartsurfer jest inny klip "Ma Cherie" - Remady Remix - wersja nie puszczana na Vivie, beka. A z tym 12 czerwca to pozostaje nam czekać - to tylko trochę ponad tydzień. Ciekawi mnie jak bardzo nas zaskoczą, ponieważ od jakiegoś czasu ciągle coś zmieniają (a to nie ma nowych bumperów, znikają listy przebojów, niektóre weekendy tematyczne też zaskakują np ostatni, sms znikają np z DJ Night i znowu wracają, tapeta na stronie Vivy zmieniona pod obecną bardzo starą grafikę itp). Beka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bytesize - Ja też chcę te same belki tylko z płytą, tylko ciut większe jeszcze. ;)

 

A tak w ogóle ktoś tu mówił, że nie chce tych podpisów programów co na Vivie De/Hu czyli wielkiego trójkąta (loga programu). ;D

Mi też się to nie podoba i uważam, że u nas mogliby podpisywać programy jak na zapie z dołu:

http://img15.imageshack.us/img15/2818/vivade.jpg (źródło: viewtopic.php?f=12&t=12232&start=120#p610521)

 

Oczywiście ten trójkącik mały pod napisem "Liebescheck" powinien mieć jakiś kolor tematycznie.

np. zielony -> Charts

czarny -> pasma główne (Viva Sounds, Night Sounds, Viva Hits Polska)

czerwony -> pasma wieczorne (Viva Night Spot, Sexy Viva, DJ Night)

żółty -> programy typu (In&Out, Viva Spot, VIVAMOVIE)

zielony -> pasma tematyczne (Personality, O co Kaman?!...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że u nas mogliby podpisywać programy jak na zapie z dołu:

http://img15.imageshack.us/img15/2818/vivade.jpg (źródło: viewtopic.php?f=12&t=12232&start=120#p610521)

Najlepiej jakby w ogóle nie dodawali żadnych podpisów. One są nie potrzebne. Mamy EPG, program w necie, teletygodniku... VIVA DE w minionej oprawie nie używała praktycznie żadnych podpisów, było tylko logo i wyglądało to przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA jeszcze jako tako się utrzyma. Na pewno nie pierwsza, ale na pewno po Esce czy Polo będzie. ;)

Natomiast co do MTV to się nie wypowiem. Teraz jakieś "Poplandy" hiszpańskie telenowele lecą więc "och, ach" i w ogóle... :lol2:

I czemu jest VH1 European, a nie VH1/VH1 Polska ?

 

Edit:

Skończyło się Top 20 i...

Ej żal, zaczęło się teraz PL Top 10 (czołówka).

Potem zapowiedź sponsora.

I klip DJ antoine'a już w 100% VIVA.

Coż za profesjonalizm. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zobaczymy.

Bo ramówka jest taka sama jak zwykle. Czyli plotki o 19:00, Hoty or Noty i inne badziewia.

Co najwyżej przejdą na 16:9 i dodadzą parę klipów. ;)

Ej ale jak zmienią bazę klipów do Amsterdamu to znaczy, że żegnamy się z brytyjskimi, okrojonymi wersjami klipów na VIVIE? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...