Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę poinformować, że wczoraj o północy podczas programu In&Out pojawił się Parot Extreme. A wczoraj o 18 w Tip-Top Liście była gra "Łowy Połowy" której nieznam. Dzisiaj dużo nowości na Vivie, aż 4 nowe klipy:

 

Rihanna - California King Bed

The Black Eyed Peas - Don't Stop The Party

Jennifer Lopez feat. Lil' Wayne - I'm Into You

Martin Solveig - Ready 2 Go

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do "Sexualna" to Viva była wyjątkowo pierwsza. Już między Bożym Narodzeniem a Sylwkiem zaczęli puszczać. Na Esce leci może 2-3 tydz. Jeszcze na Vivie leci DEV "Bass Down Low", gdzie inne stacje nie puszczają. Za to na 4fun leci nowy ATB "Gold". Z nowości na Vivie widziałem jeszcze w Tip Top Liście Chris Brown Feat. Benassi Bros "Beautiful People" oraz Kelly Rowland ft. Lil Wayne "Motivation".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby te gry sms-owe zdjęli to by było OK! Ja nie oglądam VIVY PL przez te gry sms-owe. To samo z 4 Fun.TV. U mnie chodzi głównie Eska TV i taki zagraniczny międzynarodowy kanały muzyczny 4music.TV ("4"). Nawet na tym 4musci.TV przerwa reklamowa jest w 6-7 językach opisana i co ciekawe w polskich tez :-) Dużo pasm tematycznych jest na 4musci.TV :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva faktycznie próbuje poprawić swoją ramówkę, wprowadzając wcześniej nowości, niż jak jest zwykle. Jednak jest już zbyt późno na to, MTV Networks Polska mogli zgłosić Vivę Polska do konkursu o MUX-1, nie zgłosili, Eska TV ich wygryzła. Viva zdaje sobie dobrze z tego sprawę, ale to Eska będzie dostępna z kawałka druta, gdyby nie było tych gier SMS-owych, to napewno by zyskali u mnie, narazie rzadko włączam tą stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, że Viva PL nie ma polskiej koncesji, bo na pewno by wprowadzili oznaczenia wiekowe, ale Eska TV ma polską koncesję i dlaczego nie ma oznaczeń wiekowych?, a 4fun.TV ma oznaczenia wiekowe i polską koncesję...?

@jackie :|

Obecnie to nie żaden "Nightrider", tylko "Kocha nie kocha", "Parot", itd. - przez całą noc gry SMS-owe na ekranie.

 

Wg mnie VIVA PL puszcza za mało dance'u w porównaniu do Eski TV i 4.fun.TV - w ogóle tym stacją już nie dorównuje i bardzo dobrze, że nie ma Włoskiej koncesji i nie można było tej stacji zgłosić do konkursu o MUX-1.

Do tego dochodzi jeszcze format 4:3... :/

Jestem ciekaw, czy w tym roku prezenterzy Vivy PL wyruszą także nad morze, jak co roku.

Brakuje mi "Viva randki", co prawda program tani i mało ciekawy, ale fajnie się oglądało dziewczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki program wakacyjny ? no co wy ,znowu to dziadostwo co w kazde lato .Dlaczego nie ma wejsc na zywo z plazy ,czy z kurortow ,czyli z miejsc tam gdzie sa prezenterzy. Wszystko nagrywane .Viva poza gala comen chyba nigdy nie przeprowadzila transmisji na zywo, tylko wszystko z puszki,niekiedy mylnie zapowiadano teledyski a puszczano co innnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, te programy wakacyjne co roku wyglądają identycznie. Brakuje w nich relacji na bieżąco z imprez nad morzem,itp. Wszystko nagrywane jakiś miesiąc przed emisją i wtedy ani to jeszcze lata nie ma ani imprez, itp.

Co do programu na żywo - to dla nich niestety bariera nie do przejścia, za czasów Vivy z początków był program na zywo Pralnia, odpowiednik niemieckiego Interaktiv, był też get the clip no ale wtedy właścicielem stacji byli Niemcy i oni potrafili, a niestety Viacom jest naprawdę kiepski w te klocki ( co dziwi przy takiej ilości funduszy, liczby kanałów,bo przecież to jest główny światowy gracz jeśli chodzi o kanały rozrywkowe).

PS. Były szumnie zapowiadane gwiazdy, które mają zawładnąć vivą, a jakoś ani razu ich jeszcze nie widziałem - a podobno miały one być przez cały dzień, codziennie w tym tygodniu. Jak zwykle dużo gadki i fajerwerków a mało efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gwiazdy są. ;) Ale tylko przed rozpoczęciem programu. Czyli Afromental się wydurnia i w tym czasie Łozo mówi: Zapraszam na program VIVA Top 5. I to tyle. A jak jest In&Out to oni to niby wspólnie z Justyną prowadzą ale wygląda to beznadziejnie. ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...