Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z edycją listy kanałów ulubionych? Będzie można edytować normalnie, czy to będzie tak wykastrowane, jak w obecnych dekoderach?

A ktory dekoder aktualnie dostepny w ofercie CP ma "wykoastrowane" ukladabie kanalow. Bo jak dobrze pamietam to w kazdym dekoderze mozna tworzyc listy kanalow od pozycji 1 i w nielicznych echostarach od pozycji 2 z wylaczeniem kanalow 109 i jezeli jest strerfa abonenta to 999.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz do Inverto IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP podłączyć EVOBOX PVR i dwa dekodery multiroom.

Turbobox musi być podłączony do oddzielnego konwertera.

Czyli wygląda na to, że aby to wszytko podłączyć muszę mieć 2 anteny satelitarne?

A nie da się tak, żebym mógł to zrobić na tym konwerterze z tym, że  z UNICABLE po rozgałęźniku sat. pójdą 2 kable do turboboxa (i będę mógł nagrywać) i dwa pójdą do EVOBOXA, żebym też mógł 1 kanał nagrywać a kolejny oglądać. Nie potrzebuję 3 kanałów nagrywać w tym samym czasie.

Czy tak się da??? Bo jeżeli nie to nie wszystkim ten konwerter spasuje, bo mojać dom jednorodzinny, gdzie mogą być tak jak w moim przypadku 4 dekodery, a może być ich przecież więcej to ten konwerter tego wszystkiego "nie obsłuży", no chyba że lepiej poczekać na EVOBOX PRO, który będzie korzystał z konwertera UNICABLE II, z którego będzie istniała możliwość podłączenia większej liczby dekoderów. Czy ktoś coś wie więcej na ten temat, to prosze o podpowiedź.

 

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Każdy dekoder CPT HD ma możliwość pełnej edycji ulubionych list kanałów, w tym przesuwania ich kolejności.

EVOBOX PVR również ma taką funkcjonalność.

A dekoder będzie startował zawsze z listy oficjalnej czy można ustawić, że z ulubionej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVOBOX PVR jest dekoderem najnowszej generacji przeznaczonym do odbioru kanałów telewizyjnych i radiowych za pośrednictwem platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat S.A. w Polsce. Urządzenie umożliwia odbiór kanałów kodowanych (po wcześniejszym wykupieniu od Cyfrowego Polsatu S.A. pakietu telewizyjnego), jak również kanałów niekodowanych (FTA). Dzięki przewodowemu (LAN) lub bezprzewodowemu (Wi-Fi) podłączeniu do Internetu umożliwia dostęp do internetowych serwisów multimedialnych. EVOBOX PVR oferuje również możliwość odtwarzania materiałów multimedialnych wideo, audio i muzyki z zewnętrznej pamięci USB podłączonej do dekodera lub odtwarzanie plików udostępnionych w lokalnej sieci DLNA. 

źródło: Instrukcja obsługi Evobox. http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/cp-hp/instrukcja_EvoBox_PVR_1.1_internet.pdf

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/dekoder-evobox-pvr.cp

Edytowane przez iko
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko czemu nie ma wejścia euro? Żeby oglądać program muszę kupić specjalnie telewizor a mi wystarczy zwykły analogowy,miałam już LCD który wytrzymał 5 lat i nie mam zamiaru co parę lat kupować nowego.Mam dekoder Sagemcom ale ostatnio łapie non stop zwiechy i myślałam że przy przedłużeniu wymienię sobie dekoder ale obeszłam się smakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje czekać na jakieś materiały WIDEO i w działaniu, bo obrazki to tylko obrazki :)

 

Nie ma, bo pewnie myślą - i słusznie - że HD to już standard. Teraz już nowe konsole chociażby nie mają wejścia pod kabel z końcówką SCART. Nowe dekodery na zachodzie też pewnie z tego rezygnują. Czy odtwarzacze Blu-ray chociażby, bez Componentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...