Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz tacie bardzo istotną rzecz dotyczącą pilotów(wszystkich). Otóż, mają one taką kardynalną wadę: trzeba od czasu do czasu wymieniać w nich baterie. :mrgreen:

On ma dekoder od maja i od początku tak było, zmieniał baterie. Ale mnie zainteresowała jedna rzecz, kiedy wyłącza TV pilotem to przy okazji dekoder się wyłącza, no i gdy używa pilot dekodera to prócz tego, że kanał się przełącza itp. to na TV w rogu miga czerwona lampka, która pokazuje, że używany jest pilot. PS. Dekoder jest blisko tego rogu. Może być tak, że kolidują że sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma dekoder od maja i od początku tak było, zmieniał baterie. Ale mnie zainteresowała jedna rzecz, kiedy wyłącza TV pilotem to przy okazji dekoder się wyłącza, no i gdy używa pilot dekodera to prócz tego, że kanał się przełącza itp. to na TV w rogu miga czerwona lampka, która pokazuje, że używany jest pilot. PS. Dekoder jest blisko tego rogu. Może być tak, że kolidują że sobą?

Może się to trafiać,u mnie gdy PVR7000 był podpięty pod Philipsa to dekoder musiał być wysunięty "przed ekran" (stał nad nim) bo w przeciwnym razie pilot znacznie tracił na mocy i musiałem też robić "za snajpera" co w Sagemcomie absolutnie nie miało miejsca, teraz mam inny układ i dekoder stoi pod TV a w dodatku innym więc nie ma tego problemu.

Nie wiem jaki Twój tatko ma TV,ale spróbuj przesunąć dekoder choć kilka/naście cm. w przód/bok może coś pomoże bo podejrzewam że tu a nie w pilocie czy bateriach może być problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to czekam cierpliwie. A jeszcze jedno pytanie. Czy zdjęcia do pozycji programowych są pobierane w EPG są pobierane z internetu czy z satelity? Bo jak rozłączę z netem to po jakimś czasie w pozycjach widać sam opis a obrazków już nie ma.

 

Sprawdź dziś aktualizacje oprogramowania, powinieneś mieć 1.7.3.

Obrazki do EPG są pobierane z Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Support, a kiedy można spodziewać się premiery? ;)

I mam pytanie, czy będzie kiedyś na belce informacyjnej wyświetlać się oprócz nazwy obecnej, także następna pozycja programowa? Gdzieś nawet mniejszą czcionką pod spodem, bo teraz sprawdzanie przy przełączaniu kanałów co będzie za chwilkę jest dość kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...