Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DLNA będzie w najbliższym sofcie przed mistrzostwami.

Czy w ramach DLNA można liczyć na dostęp na urządzeniach mobilnych do nagrań własnych znajdujących się na dysku dekodera, jak to kiedyś ADB zrobiło w ramach usługi nc+GO dla nc+?

 

Czy są jakieś plany co do aplikacji robiącej pilota ze smartfona? Pytałem o to już tu https://forum.satkurier.pl/topic/13696-dekoder-evobox-pvr/?p=1135992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazm może nie produkują ale są do kupienia i w użyciu. I tak będzie jeszcze przez parę lat jak nie więcej. Ja mam ten symbol włączonego dźwięku przez 4 godziny non stop. I mam też plazme. Lepiej byłoby aby zniknął po 2, 3 minutach a nie świecił się non stop. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oldskoool, prawdopodobnie masz tak jak u mnie za słabe łączę tudzież Wi-Fi. U mnie na netii po gniazdku Orange chodzi tylko na kablu przez wifi również ciemny obraz i ani drgnie. Podłącz kabel i powinno działać.

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 universalne konwertery  przełącznik DiSEqC  wiec astra i hotbird,wszystko smiga elegancko i mam tez duzo kanalow z astry ale tych pare glownych nie ma szans......Inne dekodery polsatowskie  nie robily  nigdy problemu i bylo wszystko a tu z najnowszym  nici i badz madry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 universalne konwertery  przełącznik DiSEqC  wiec astra i hotbird,wszystko smiga elegancko i mam tez duzo kanalow z astry ale tych pare glownych nie ma szans......Inne dekodery polsatowskie  nie robily  nigdy problemu i bylo wszystko a tu z najnowszym  nici i badz madry

 

Oglądam na evo te programy - wystarczy doładować ręcznie (jest taka opcja) cały transponder np wszystkie RTL-e 

 Parametry dla RTL

12187 MHz, pol. H

SR, FEC: 27500 kS/s, 3/4

Standard / modulacja: DVB-S/QPSK

Typ: TV

Rozdzielczość: 720x576

VPID: 163, MPEG-2

Video bitrate: ~4.67 Mb/s

APIDs: 104 - ger

PCR PID: 163

 

Parametry Pro 7

 

 

Częstotliwość, pol.: 12544 MHz, pol. H

SR, FEC: 22000 kS/s, 5/6

Standard / modulacja: DVB-S/QPSK

Typ: TV

Rozdzielczość: 720x576

VPID: 511, MPEG-2

Video bitrate: ~3.189 Mb/s

APIDs: 512 - deu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia / ANTENA / WYSZUKIWANIE RĘCZNE

Warunkiem sukcesu jest wcześniejsze przypisanie portów DiseqC do satelitów w konfiguracji Anteny oraz wprowadzenie wszystkich parametrów w wyszukiwaniu ręcznym, włącznie z wyborem odpowiedniego satelity.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam instalację z konwerterem monoblok twin (HB i Astra, dwa kable). Czy dobrze to rozumiem, że jeżeli zdecyduję się na Evoboxa to mam dwie możliwości - obie ułomne: 1. zostaje obecna instalacja i możliwość oglądania HB i A i jedno nagrywanie w tle jak do tej pory, albo 2) konwerter unicable ze swoimi wszystkimi zaletami ale żegnaj Astra?

Można to jakoś w miarę rozwiązać poza np. robieniem zeza i przerzuceniem Astry na inny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystarcza Ci nagrywanie jednego kanału i oglądanie dowolnego drugiego, to nie musisz nic zmieniać. Uda się nawet nagrywać dwa dowolne kanały, ale oglądanie trzeciego będzie już ograniczone w wyborze. Wybór tego trzeciego kanału będzie wynikał z wybranych wcześniej dwóch kanałów do nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy taki konwerter będzie dobry do EVOBOXA zamiast konwertera Unicable ? Potrzebuję na 4 wyjścia

https://www.google.pl/search?q=konwerterem+monoblock+twin&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjsm_mTkO7MAhWIQJoKHTcZBCYQ_AUIBygB&biw=1280&bih=663#tbm=isch&q=konwerter+televes&imgrc=hjL4qmnSTiJYaM%3A

 

 

Chodzi o wykorzystanie dekodera w pełni tzn. te opcje które w Unicable będą po podłączeniu 1 kabla tu rozumiem że potrzebne będą 2 kable.

Edytowane przez kszx1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...