Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, martinelka napisał:

Dostałem dzisiaj aktualizację 4.1.2. Ktoś wie, co zaktualizowano ( tak na szybko to mam wrażenie, że pojemność dysku jest wyświetlana poprawnie i na start zamiast kafelek dostajemy... inne kafelki 😜

Mozaika z polsat box|4k/Evobox HD/Evobox Lite, czy dalej podobna do aktualnej? Jest chociaż Polsat Box Go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kfm877 napisał:

U mnie wskoczyła nowa wersja. Nowy ekran startowy, Polsat Box GO, wszystkie elementy Cyfrowego Polsatu zastąpione Polsatem Box (nawet wygaszacz ekranu).

Gdzie to jest? U mnie cały czas po staremu. Może ja źle robię, że na noc wyłączam router i dlatego nie aktualizuje mi dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to aktualizacje oprogramowania dla tego modelu są pobieranie z sieci nie z satelity? Pierwsze słyszę? 

Ja też się jeszcze nie załapałem więc czekam cierpliwie. Ważne że coś się w tej sprawie w końcu ruszyło. Choć szczerze spodziewałem się tego hej jesieni.

Ja mojego Evoboxa PVR mam od sierpnia 2020 roku.😊

Ja przez całą dobę mam dostęp do sieci w dekoderze. 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, OlafS napisał:

Spoko- jak będzie aktualizacja dla ciebie(ja też nie mam) to pobierze ci ją w dzień gdy włączysz

-tak z ciekawości to po co ty to robisz?

Ja już tak mam odruchowo, że jak idę spać to wyłączam dzwonek w telefonie i router. Router po co ma na darmo świecić:grin:. Ok. To czekam na tą aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, djclassic napisał:

Ja już tak mam odruchowo, że jak idę spać to wyłączam dzwonek w telefonie i router.

A jak się wydarzy jakieś nieszczęście i jakiś twój bliski będzie się chciał do ciebie dodzwonić żebyś mu udzielił szybkiej pomocy? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to są jakieś bugi w tym dekoderze które się im nie chce naprawić. Też się zastanawiałem czy na innych Evo działa radio internetowe. @support458Pisał przyczynę tych błędów na któreś stronie tego wątku, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć skóro na Evo HD działa? 😁 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smartfonu używam głównie do bardziej pożytecznych rzeczy typu SMS rozmowa sieć. A poza tym jak cos ma działać poprawnie to niech działa. Poza tym jaka to jest wygoda trzymać telefon w dłoniach i słuchać radia. Na dekoderze położę się wygodnie i słucham bez żadnych reklam. ☺️

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 11:06, OlafS napisał:

A nie możecie tego konkretnego radia słuchać z sieci na smartfonie, kompie czy TV tylko chce wam się do tego dekoder używać :?: - przecież dekoder głównie służy do kanałów TV a wy się jakiś niszowym radiem podniecacie.

Dekoder i TV mam podłączony pod sprzęt audio. Dla mnie to wystarczający powód. Nie rozwijaj dyskusji skoro nie masz nic do powiedzenia. Proszę 🥺

1 godzinę temu, BW134 napisał:

Zerowa. Na dekoderach z HDD catchup jest tak potrzebny jak zającowi dzwonek.

Jest potrzebny, bo czasem okazuje się, że to co chcielibyśmy obejrzeć właśnie się skończyło i nie zostało nagrane ( z jakiegokolwiek powodu). 

Szans na te funkcje raczej w PVR nie widzę - polityka polsatu jest taka, aby odchodzić od dekoderów z nagrywaniem, więc raczej już nie będą rozwijane. Można się tylko domyślać, iż chodzi o większą kontrolę oraz rynek reklamy. 

Mati06 - odnośnie radia tłumaczenie było zazwyczaj takie: nie działa, ale to aplikacja zewnętrzna, na którą nie mamy wpływu. Wywala się trochę to tłumaczenie w kontekście tego, o czym wspomniałem - na PVR nie działa, na LITE tak. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...