Skocz do zawartości

ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

GCP HD od poniedziałku w pc+! :)

https://satkurier.pl/news/187140/golf-channel-polska-w-ofercie-platformy-canal.html

 

Miejmy nadzieję, że kanał wreszcie otrzyma potężną dawkę oglądalności, bo w CP kanał jakoś słabo się przyjął, a szkoda bo GCP ma potencjał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę! A to niespodzianka. Myślało się, że kanał prędzej zostanie zamknięty, po tym jak Discovery wystartował ze swoim GolfTV, który w Polsce ma się pojawić w przyszłym roku.

 

17 godzin temu, Pawop napisał:

Tak coś czułem, że Golf Channel pojawi się w PC+, po tym jak C+ stracił reszte praw golfowych.

To ma sens, bo wyłączność dla Cyfrowego Polsatu musiała się już skończyć dawno temu.

 

16 godzin temu, neo_patryk napisał:

Albo po prostu skończyła się wyłączność w CP.

Ta już raczej dawno temu się skończyła. Obstawiam, że pewnie już po roku.

 

16 godzin temu, STARS.TV napisał:

Może im się coś ruszy bo aktualnie Nielsen wykazuje 162 widzów :(

Blisko 3 lata na rynku i jakoś sobie dają radę,co może być zaskakujące.

 

Kto jest poniżej Golf Channel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Szkoda. No ale będzie tych zamykanych lub wynoszonych z satelity kanałów tylko więcej w najbliższym czasie...

Ciekawe co dalej z prawami, które mieli. Obstawiłbym Viaplay jeszcze tydzień temu jako kandydata do ich przejęcia, no ale dziś już nie ;).

Może C+.

Ogólnie dziwnie się decyzja zbiegła z informacją o planach połaczenia LIV z PGA.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to przykra decyzja, że kanał się zamyka. Ale było czuć zatrzymanie rozwoju, od momentu kiedy stracili prawa do PGA Tour. Miałem nadzieję, że nabędą prawa do LIV i tym samym zastąpią prawa do PGA Tour.

Fajnie gdyby te prawa przejął Canal+, bo całkiem przyjemnie oglądało się na tych kanałach transmisje.

Myślę, iż jakiś nadawca zdecyduje się na DPWT, skoro mamy rozkwit golfa w naszym kraju, tym bardziej że coraz lepsze wyniki osiąga Adrian Meronk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawid6237 napisał(a):

Ale było czuć zatrzymanie rozwoju, od momentu kiedy stracili prawa do PGA Tour.

W tym czasie pokazaliśmy (mówię "my", bo m.in. z moim komentarzem) nie tylko DP World Tour, ale też Asian Tour International Series (czyli namiasteczkę LIV), turnieje LPGA, były podsumowania turniejów Challenge Tour... Ale tak, to nie mogło zastąpić PGA Tour, które było w czasie naszych wieczornych transmisji. Nie ma co ukrywać - też rzucaliśmy sobie okiem.

Kulisów decyzji nie znam, dowiedziałem się kilkanaście minut przed publikacją oświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...