Skocz do zawartości

ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sowy - nie Sowy, Universale - nie Universale, póki co kanał wygląda bardzo amerykańsko, klimatycznie i z przepychem. 

 

No i również udane przerywniki między golfowe: Ciekawy godzinny ekskluzywny wywiad z Trumpem bodaj z 2012 roku, potem Clint Eastwood w studiu telewizji robiącej jedną z re/transmisji (to chyba był CBS?), a na końcu widok Wayne'a Gretzky'ego na polu + oczywiście największe gwiazdy golfa, sylwetki legend tej dyscypliny.  

 

Golf w Polsacie i Eurosporcie jakoś mnie od siebie odpychał. Golf Channel wręcz przeciwnie - przyciąga! - i choć to pewnie tylko chwilowe zauroczenie to jak na razie w moim przypadku trwa :wink:  Na mnie działa wyjątkowo relaksująco ten kanał. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku będzie emitowany turniej "Puerto Rico Open At Coco Beach", w czwartek transmisja tylko 3h od 15:30 do 18:30, podobnie w piątek ;)  W sobotę transmisja od 19 do 22, w niedzielę finał od 20:30 do 23:30, także będzie na co rzucić okiem w przerwie meczu i po meczu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z golfa to tylko  VW Golf III  :mrgreen:

A mówiąc poważnie kolejny kanał o niczym dla nikogo. Choć jestem entuzjastą sportowych kanałów tematycznych.To jednak on mi do Polski nie pasuje. Lepszy byłby kanał np. żużlowy czy lekkoatletyczny. Bo o boksie sa już 3 kanały :D

Na upartego kanał ten mógłby mieć pasmo np na Polsat Sport News HD.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Świetnie, golf na okrągło i to w HD!! W końcu człowieki z Polsatu pokazali,że oczekiwania  części abonentów mogą zostać zaspokojone  :jupi: (nawet jak będą musieli dopłacić )  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z golfa to tylko  VW Golf III  :mrgreen:

A mówiąc poważnie kolejny kanał o niczym dla nikogo. Choć jestem entuzjastą sportowych kanałów tematycznych.To jednak on mi do Polski nie pasuje. Lepszy byłby kanał np. żużlowy czy lekkoatletyczny. Bo o boksie sa już 3 kanały :D

Na upartego kanał ten mógłby mieć pasmo np na Polsat Sport News HD.

No widzisz :!:  znalazłeś niszę :!: -stwórz taki kanał i zacznij nadawać,ale nie zdziw się że znajdzie się jakiś np. @danielpes66 i  stwierdzi: Ja z lekkoatletyki to tylko bieg po piwko do supermarketu-to mi najbardziej pasuje :mrgreen:

i jak byś się czuł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne pola golfowe na pewno przyciągają uwagę i działają relaksująco.

Czyli kanał jest jak dla mnie idealny :D. Od kilku tygodni zmagam się z nadciśnieniem, dodatkowo jestem nerwowy. Kilkanaście minut transmisji turnieju golfa działa na mnie kojąco.

 

A niskie birtate nie przeszkadza w oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność takiego bytu niszowego - hmmm jestem za tyle że mogli by jakoś ten produkt inaczej spozycjonować rynkowo - np. Hobby TV i tam kilka godzin golfa, kilka zaawansowanych programów dotyczących akwarystyki czy wędkarstwa. W Polsce zarejestrowanych mamy niespełna 10.000 golfistów - zakładam że to głównie oni są koneserami nowego produktu w HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba graczy obrazuje potencjał tej dyscypliny - te 10.000 osób i ich rodziny i znajomi to faktyczna grupa docelowa w RP, skoro mamy zarejestrowanych piłkarz 700.000 to skala porównawcza do piłeczki mówi wszystko - każde wydarzenie sportowe związane z tą dyscypliną obejrzy 70 razy mniej widzów aniżeli piłkę kopaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba graczy obrazuje potencjał tej dyscypliny - te 10.000 osób i ich rodziny i znajomi to faktyczna grupa docelowa w RP, skoro mamy zarejestrowanych piłkarz 700.000 to skala porównawcza do piłeczki mówi wszystko - każde wydarzenie sportowe związane z tą dyscypliną obejrzy 70 razy mniej widzów aniżeli piłkę kopaną. 

 

Większych bredni to dawno nie czytałem. Czyli jak nie pochodzę z rodziny lub otoczenia golfistów to już nie obejrzę tego kanału. :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...