Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

witam, ile miesięcy przed końcem można pisać wypowiedzenie aby można było negocjować z DUK?? coś kojarzę ze jak zostaje do końca 6 miesięcy, ale nie jestem pewien. A jeśli tak jest to wtedy napisać wypowiedzenie i samemu dzwonić do DUK czy oni zadzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 20:10, OlafS napisał:

@lastonecatch

Możesz wysłać, ale raczej na pewni nikt z DUK do ciebie się nie odezwie, bo za wcześnie. Lepiej poczekaj jak ICOK wyświetli 7 do końca to prawie pewne, że w ciągu kilku dni będziesz miał kontakt.

No niekoniecznie. U mnie już pokazuje 5 miesięcy, wypowiedzenie wprowadzone i zero kontaktu. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, the cable guy napisał:

No niekoniecznie. U mnie już pokazuje 5 miesięcy, wypowiedzenie wprowadzone i zero kontaktu. ;)  

czyli złożyć i czekać. Bo pamiętam, że sam dzwoniłem kiedyś ale wypowiadałem umowę z miesięcznym terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 20:10, OlafS napisał:

@lastonecatch

Możesz wysłać, ale raczej na pewni nikt z DUK do ciebie się nie odezwie, bo za wcześnie. Lepiej poczekaj jak ICOK wyświetli 7 do końca to prawie pewne, że w ciągu kilku dni będziesz miał kontakt.

 Heh.... tez czekałem na telefon od Nich i jakos nie zadzwonili ...... a teraz do konca mam 2 miesiace i czas sie z nimi pozegnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. 24 miesiące, pierwsze 12 płatne po 50 zł, a kolejne 105 zł. Pakiet L + HBO z HBO GO + Eleven + dwa Multiroom. Cinemax gratisowo na całą umowę. 6 miesięcy pakietu Polsat Sport Premium. Odeszły Filmboxy, bo od niedawna dodatkowo płatne, a i tak nikt tego nie oglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa z CP kończy się z końcem grudnia 2021 , na początku tego tygodnia wysłałem wypowiedzenie umowy przez ICOK z końcem okresu przywiązania - dzwonili już 7x  :)

Obecnie mam FULL pakiet bez C+ 3-4 , evo PVR , 3x multiroom HD5500S

 

Planuje zostać z :

Pakiet L = 60zł 

HBO + HBO GO = 20zł

3x multiroom = 30zł 

 

Dekodery :

EVO PVR + darmowa wymiana zużytych HD5500s na 3x EVO HD z MOŻLIWOŚCIĄ nPVR na tych dekoderach ( niektórym abonentom to działa i dobrze wiem że wybrańcom to zostaje uruchomione i działa mimo że konfiguracja dekoderów evoPVR i EVOhd rzekomo na to nie pozwala  !! ) 

Jeśli CP przystanie na takie warunki nie potrzebuję darmowych miesięcy abonamentu , mogę od razu płacić pełne kwoty.

Mogę też poczekać do samego świątecznego grudnia i zobaczyć jakie ruchy poczyni CP w sprawie dekoderów , zmian w ofercie , rebrandingu itp.

 Jeśli CP nie będzie ugodowe - pożegnamy się i pozostanie wybór konkurencji :)

@Specjalista Cyfrowy Polsat liczę na Pana owocne wsparcie i interesującą prywatną rozmowę na najwyższym poziomie :) 

 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gregor78 napisał:

Witam, zostało mi 5 miesięcy do końca umowy i chciałbym zrezygnować z początkiem sierpnia. Jaką kare zapłace?

Witam, z tego poziomu nie posiadam wglądu do konta. Kara naliczana jest proporcjonalnie. W tej sprawie proszę o kontakt poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta wybierając zakładkę "Napisz do nas": https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Dodatkowo proszę o informację, dlaczego chcesz zrezygnować z usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@arek89 Witam. Zmiany dotyczą nazw marek, a także ich wyglądu i nie są  podstawą do bez kosztowej rezygnacji z umowy. Podmiotem świadczącym usługi będzie nadal ta sama firma Cyfrowy Polsat Spółka Akcyjna – tylko od teraz będzie świadczyła usługi pod nową marką Polsat Box – która zastępuje markę Cyfrowy Polsat.  W tej sytuacji nie zmienia się dostawca i nie jest to również zmiana warunków umowy. Zmiana marki i logo nie ma wpływu na świadczone usługi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Niby masz rację, ale ja dostałem info w sprawie m.in. CP Go które zmienia się w POLSAT BOX GO(jak i IPLA)

a także nowy regulamin tego tworu:

 

Cytat

REGULAMIN SERWISU POLSAT BOX GO
Z dniem 1 września 2021 r.,
niniejszy Regulamin zmienia i zastępuje Regulamin płatnego dostępu do ipla w Cyfrowym Polsacie z dnia 25.05.2018 r.,
Regulamin korzystania z odnawianych pakietów iplaz dnia 25.05.2018 r. oraz
Regulamin świadczenia usług w serwisie Cyfrowy Polsat GO z dnia 30.11.2020 r.

/.../

 

§13
POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

ZMIANY REGULAMINU.

W przypadku gdy Klient nie akceptuje zmiany Regulaminu jest
uprawniony do wypowiedzenia Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia,
nie później niż w terminie 14 dni od poinformowania o zmianie.

Możesz mi wytłumaczyć czemu ta zmiana nawy pozwala wypowiedzieć umowę a nie pozwala w temacie abonamentu TV w CP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
18 minut temu, mateusz14422 napisał:

Czy rezygnację można wysłać przez e-mail ? Jeśli tak to na jaki adres? 

Uprzejmie informujemy, że rozwiązanie Umowy, podpisane przez Klienta i zawierające dane umożliwiające jego identyfikację można złożyć:
- listem poleconym, na adres: Cyfrowy Polsat S.A., ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa,
- osobiście, w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży,
- elektronicznie, kierując wiadomość z adresu mailowego wskazanego jako kontaktowy na adres kontakt@polsatbox.pl.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...