Skocz do zawartości

ASTA-NET z Piły


Rekomendowane odpowiedzi

Oni mają zawsze ze wszystkim opóźnienia. Ta platforma IPTV miała wystartować jesienią 2019 roku. Do dziś jej nie ma. Prędzej, czy później dodadzą kanały 4K i ją uruchomią. Trzeba być cierpliwym.

 

https://www.telko.in/18-kts-vector-x-labs-pomoze-kablowkom-wdrazac-iptv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pile EPG na TV Asta HD działa bez problemów. Najlepiej to zgłosić do SMS Net.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Usunięto też fragment postu (off-topic). To jest wątek wyłącznie o sieci telewizji kablowej, które nazwa figuruje w jego tytule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.05.2021 o 19:42, danielpes5 napisał:

Asta TV HD w SMS Net nadaje już kilka ładnych lat. I od początku nie miała tam EPG.

Sprawę zgłosiłem operatorowi. Ma przyjrzeć się sprawie.

Po zaledwie 3 miesiącach oczekiwania EPG pojawiło się na ASTA TV HD w SMS NET :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam nadzieję,że zapowiedziane kanały 4K oprócz obecności w platformie IPTV będą również równocześnie dostępne w DVB-C tak jak jest w Vectrze. Jeśli tego nie zrobią to przegrają już na starcie bo ja nie chcę zmieniać standardu nadawania z DVB-C na IPTV. Prędzej zmienię operatora.

A tak na marginesie opóźnienie z wprowadzeniem IPTV w Asta-net wyniosło tylko 2 lata😯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jest oferta z telewizją IPTV.

Ceny te same. 8 kanałów 4K + nowe kanały HD dostępne tylko przez IPTV - w Polsce.pl HD, dizi HD,studiomed tv HD, Ukraina 24HD oraz pozostałe kanały TVP 3 regionalne.

Niestety z oferty wynika,że kanały 4K nie będą jednocześnie dostępne przez IPTV oraz w starej ofercie przez kabel.(tak jest w Vectrze) Nowa oferta tylko ze światłowodem więc ja oraz niektórzy klienci są wykluczeni już na starcie. Jestem podłączony w Pile w bloku ale światłowodu nie ma bo nie wszyscy sąsiedzi wyrazili zgodę.

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Asta-Net wysyła pisma z informacją o wyłączeniu od 01.01.2022 usługi Asta GO. Trochę słabo bo zdarza mi się z niej korzystać poza siecią oglądając TV Asta i czasami kanały filmowe i eleven Sports. Jednocześnie zachęca do korzystania z mevu go- tylko ta usługa w przeciwieństwie do asta go nie jest dla wszystkich tylko dla tych co mają światłowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2021 o 15:26, informatyk2017 napisał:

Celowo limkiduja kanal,zeby ludzie zmienili pakiety 

Z tego co mówili w Biurze obsługi klienta nowe kanały będę w przyszłości dodawane w meevu w IPTV. Tradycyjna oferta DVB-C będzie pomijana. Tak już jest teraz. Umowy na nadawane m.i.kanałów 4K są tylko w streamingu IPTV. Nie mogą dać np. Eleven Sports 4K w pakietach z modułem CAM bo prawa podpisali tylko na meevu i transmisję internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podsumowanie roku 2021 w ofercie TV:

 

*Do starych i nowych pakietów dodano:

1) Discovery historia

2) TVP 3 Gdańsk

3) TVP Kobieta HD

4) TVP HD 

5) Antena HD 

6) Red Top TV HD 

7) TTM 

 

* Tylko w nowych pakietach DVB-C dodano:

8.) Filmax HD 

 

*Tylko w IPTV meevu dodano:

9) Filmax 4K

10) Eleven Sports 1 4K

11) Red Top TV 4K

12) Home 4K

13) NASA TV 4K

14) FunBox UHD 4K

15) Ultra TV 4K

16) wPolsce.pl 4K

17) wPolsce.pl HD 

18) Dizi HD 

19) Studiomed TV HD 

20) Ukraina 24 HD 

21-33) TVP 3 (13 pozostałych kanałów regionalnych).

 

Od Stycznia z oferty znika AXN HD.

W starej ofercie są kanały które są dla abonentów nowych ofert dodatkowo płatne czyli:

1) Filmbox Extra HD 

2) Filmbox Premium HD 

3) Filmbox Family 

4) Filmbox Action 

5) Boomerang HD 

6) Disney XD

 

Jak widać klienci są dzieleni na 3 grupy: stara oferta DVB-C (pakiety oszczędny, wygodny,wygodny HD,super HD), nowa oferta DVB-C (Start,Optymalny,Jedyny) oraz IPTV z meevu,przez co oferty się różnią i niektórzy klienci mogą czuć się pokrzywdzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, informatyk2017 napisał:

 nowe oferty sa niby tansze,a placi sie coraz drozej.Multiroom juz kosztuje 15 zeta

Zawsze można z nimi ponegocjować i postraszyć rezygnacją. Wtedy oferują oferty utrzymaniowe i jest taniej. Ja od paru lat płacę za Multiroom 4,90zł. Trzeba tylko przejść na umowę na czas określony.

 

Mam obecnie:

- Multiroom 4,90zł

-35% rabatu z dwupaku DVB-C Jedyny +Internet 300Mb/s 

-Paczka extra 

Łącznie miesięczna cena za wszystko 88,08zł

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Asta zapowiada na Facebooku nowości  w najbliższych dniach: coś dla fanów serialowych romansów i coś dla fanów sportu.

Obstawiam novelas+ i canal+Sport3, c+ Sport 4,c+ now bo na Polsat Sport premium raczej się nie doczekamy.

Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 ,Canal+ now od 26.01. w Asta-net.Informacja jest na stronie w aktualnościach. A więc miałem rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...