Skocz do zawartości

ASTA-NET z Piły


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, poznan napisał:

Chcę zrezygnować ale chcą mi naliczyć ponad 8000 złotych kary i poczekam aż kolejny kanał zejdzie z oferty. Wówczas wypowiem umowę z powodu zmiany w ofercie i kary nie będą mogli naliczać.

 

Wraz z nową ofertą Asta wprowadziła wykaz kanałów gwarantowanych i niegwarantowanych. W przypadku usunięcia z oferty kanału niegwarantowanego abonent nie ma możliwości złożenia wypowiedzenia bez kary. 

 

Wykaz jest na stronie: link:

https://asta-net.pl/media/cms_page/files/40/2411/Wykaz kanałów - obowiązuje od 1 grudnia.pdf?ts=1576673932

 

Edytowane przez Piotr85 Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe porównanie cen pakietów premium w  Asta-Net  na tle konkurecji. Uważam,że cennik za HBO z HBO GO oraz Canal+ Prestige powinien być jednakowy dla różnych operatorów. Tak jednak nie jest i trudno zrozumieć dlaczego Asta zawyża ceny za pakiety, które powinny być dużo tańsze jak u konkurencji. Ceny chyba jedne z najwyższych w Polsce jeśli nie najwyższe...

 

Ceny za HBO z HBO GO przy umowie na czas określony, zakładając ,że korzysta się z internetu i pakietu podstawowego TV u danego operatora:

 

Vectra: 19,99 zł (Oferta noworoczna)

Netia : 25 zł

Orange: 25 zł

UPC : 25 zł

Asta-Net 28.90 zł

 

Ceny za pakiet Canal+ Prestige przy umowie na czas określony, zakładając ,że korzysta się z internetu i pakietu podstawowego TV u danego operatora:

 

Vectra: 39,99 zł (Oferta noworoczna)

Netia: 45 zł

Orange: 49,99 zł

UPC: 49,99 zł

Asta-Net: 54,90 zł

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć sobie szczerze, że Asta-Net obecnie nie ma żadnych ciekawych pakietów w normalnych cenach. Wszystko jest zawyżone - chyba w miastach nie mają żadnej konkurencji, że tak ceny podnoszą. Swoją drogą za Canal+ 40 zł to i tak jest drogo - cały pakiet jest wart 30 złotych i tyle można zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze ta [beep]a sieć wchodzi na rynek w Wągrowcu. Mam nadzieję, że mieszkańcy Wągrowca mają oczy i widzą, że to jest jedna z najdroższych sieci kablowych. W dodatku w pakiecie TV brakuje kilku podstawowych kanałów. Tymczasem w wykazie kanałów dostępnych na ich stronie www wykryłem błąd. Chodzi o wykaz kanałów radiowych. Mój prawnik zastanawia się, czy z tego powodu można wypowiedzieć umowę. Sprawę bada już drugi tydzień, więc podejrzewam, że będzie ciężko, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa promoca od 1-go Lutego:

 

Podwojona prędkośc internetu na rok + Paczka TV Filmowa i Dziecięca na 2 miesiące gratis.

 

Warunek: Przejście na nowy pakiet TV i podpisanie umowy na 2 lata

 

https://asta-net.pl/aktualnosci/722,podwajamy-nowa-podwojna-promocja

 

Od momentu wprowadzenia nowej pakietyzacji TV wszystkie nowe promocje wiążą się z warunkiem zmiany starego pakietu na nowy. Bez tego nie można korzystać z żadnych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedłużyłem umowę z Astą:

-Pakiet Jedyny

-Pakiet extra/prestiż hd

-HBO z HBO GO 

-Multiroom (moduł CAM)

-Internet 200 mb/s

 

Łączna cena za wszystko 119,73 zł.

 

Umowa na HBO na rok, reszta na 2 lata.

Nowa umowa po złożeniu wypowiedzenia.

 

Wcześniej miałem w łącznej cenie 142,91 zł:

-Super HD

-HBO z HBO GO

-Multiroom (moduł CAM)

-Internet 150 mb/s

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, informatyk2017 napisał:

 niestety jest to pakiet jedyny czyli wiadomo brak AXN,kanalow FILMBOX

 

Po zamianie pakietu Super HD na Jedyny 7 kanałów zostało zakodowanych:

AXN HD,

Boomerang HD,

Disney XD

FilmBox Premium HD

FilmBox Extra HD

FilmBox Family

FilmBox Action.

 

Co ciekawe FilmBoxy są dalej dostępne w Asta GO, więc przy chromecaście można by było zobaczyć je w tv, ale sporadycznie je oglądałem, ale brak AXN szkoda.

 

 

Nowa promocja od 18.02. na paczki z pakietami premium HBO/Canal+

https://asta-net.pl/aktualnosci/727,promocja-wymarzony-zestaw-premium

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Asta Net powróciła w tym tygodniu do sprzedaży pakietu Cinemax solo.

Cena za Cinemax HD i Cinemax 2 HD to 20 zł.

Cena za tematyczny pakiet filmowy, który zawiera 11 kanałów: Cinemax HD, Cinemax 2 HD oraz dodatkowo 5 x Filmbox, Bollywood HD, BBC First HD, Sundance HD, Epic drama HD wynosi 19,90 zł. 

Każdy klient,który kupi tylko Cinemax za 20 zł może więc czuć się oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2020 o 14:58, Piotr-Piła napisał:

Polsat Seriale w jakości HD od 3-go Sierpnia w Asta-Net. Dodano również Radio Nowy Świat.

Z oferty znikają Gawex HD i mango.

A skąd to info ze Gawex znika?

 

Mango owszem ale podmieniono na Super TV gdzie i tak nadawany jest Mango :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, informatyk2017 napisał:

OD JAKIEGOS CZASU  kablowka niedodaje zadnych ciekawych kanalow

 

Dodanie Kanału Super TV dużo nie kosztowało, może nawet mają go za darmo bo to same reklamy. A Polsat Seriale prawdopodobnie wkrótce zakończy emisję w jakości SD i wszystkie kablówki, które mają ten kanał będą stopniowo zmieniać jakość z SD na HD. Mogliby przynajmniej uzupełnić ofertę o brakujące kanały Polsatu czyli: Polsat Rodzina HD i Polsat Games HD.

 

Mi brakuje dokumentalnych kanałów: Polsat Viasat Nature HD, Nat Geo People HD oraz kanałów 4K (w tym Eleven Sports 1 4K)

 

Poza tym oferta kanałowa aplikacji asta go stoi w miejscu od dobrych kilku lat . (zaledwie 30 kanałów). Miały być zmiany w tej ..aplikacji Jesienią 2019, jednak do dziś nic się nie zmieniło. Konkurencja ucieka z ofertą.

Dodali możliwość szybkiej zapłaty za efakturę. Na stronie jest informacja, że operator płatności Blue media pobiera za to dodatkową opłatę- 1zł.

Zapłaciłem więc dziś za efakturę po staremu i zajęło mi to jakąś minutę dłużej niż w przypadku szybkiej płatności ale przynajmniej bez dodatkowych opłat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...