Skocz do zawartości

ASTA-NET z Piły


Rekomendowane odpowiedzi

Novelas+ został dodany do DVB-C żeby wypełnić lukę po usuniętym AXN. Można się spodziewać,że kolejne nowości kanałowe w przyszłości będą dodawane tylko w IPTV, żeby klienci przechodzili na IPTV, choć zasieg ich światłowodu jest bardzo mały.

 

Powinno być tak jak w Vectrze- ta sama oferta programowa zarówno w DVB-C i IPTV. Dzięki temu klienci co mają moduł cam w DVB-C mają dostęp do kanałów 4K. Poza tym jest wybór.

 

Poprzez ograniczenie dostępu do kanałów 4K tylko dla tych co mają światłowód i IPTV oraz dodawanie nowości na wyłączność w meevu Asta może tylko stracić klientów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

UOKiK prawomocnie wygrywa z Asta-Net. Sąd Apelacyjny podtrzymał nałożony przez Prezesa UOKiK obowiązek wypłaty rekompensaty dla konsumentów za bezprawną jednostronną podwyżkę abonamentu telewizyjnego o 5 zł/mc. Przedsiębiorca musi zwrócić bezprawne opłaty pobrane od klientów Sąd potwierdził, również że bez odpowiedniej klauzuli modyfikacyjnej (precyzującej co i w jakich okolicznościach może ulec zmianie) nie można dokonać jednostronnej zmiany w wykonywanych umowach. Takiej klauzuli w umowach z Asta-Net nie było. Wyrok dotyczy decyzji RPZ 13/2018.

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, JoeDirt napisał:

UOKiK prawomocnie wygrywa z Asta-Net. Sąd Apelacyjny podtrzymał nałożony przez Prezesa UOKiK obowiązek wypłaty rekompensaty dla konsumentów za bezprawną jednostronną podwyżkę abonamentu telewizyjnego o 5 zł/mc. Przedsiębiorca musi zwrócić bezprawne opłaty pobrane od klientów.

Do tej pory nie ma żadnej informacji dla klientów ze strony Asty oraz w jaki sposób można odzyskać pieniądze. Akurat ta sprawa mnie dotyczy. W latach 2016-2017 płaciłem nowa cenę -podwyższoną o 5zł. A w roku 2018 miałem już umowę utrzymaniową więc nie wiem jak to rozliczą. Na razie cisza że strony Asty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Wielkopolska sieć kablowa ma wypłacić klientom rekompensatę za podniesienie miesięcznej opłaty o 5 zł. Ale wstrzymała wypłaty, bo to za duże straty"

 

Sieć początkowo zareagowała umieszczając na swojej stronie internetowej informację o możliwości uzyskania rekompensaty, ale konieczne jest złożenie stosownego wniosku. Szybko jednak informacja zniknęła.

Jak podaje press.pl, sieć zdecydowała się na ubieganie się o wstrzymanie wykonania wyroku. Powód? Wyrok może (jej zdaniem) narazić ją na duże straty./epoznan.pl/ Więce na temat...

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z internetu od  Orange i mam stałe 30 Mb/s i w sumie jestem zadowolony. Jednak ostatnio położyli u mnie na osiedlu ( mieszkam w małym miasteczku) kable światłowodowe właśnie z Asta Net. Powiedzcie mi jak działa internet z tej firmy? Dajmy na to jeżeli wezmę pakiet do 600 Mb/s, to jaką będe miał rzeczywistą prędkość?  No i co najważniejsze, czy często zdarzają się przerwy w dostawach internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Przedłużał ktoś ostatnio umowę z astą? Dostałem propozycję nowej umowy z dużą podwyżka za to samo co mam obecnie. 

Teraz w cenie 88zł z groszaminet300mb/s +tv jedyny +Multiroom).

Nowa cena za to samo 120,5zł.

Cena dla nowych klientów bez promocji to teraz prawie 160 zł. (Jedyny+300mb 144,98zł+ Multiroom 15zł)

Bardzo drogo w porównaniu do Vectry i Netii a nowych kanałów od dawna brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...