Jump to content

Recommended Posts

To słabo jakoś, bo mecze NFL wyglądają dobrze i dostęp większy bo idzie globalnie a tu na jeden kraj, a przecież ta sama infrastruktura...

Na Samsungu oraz Fire jest 4k i HDR, obraz jak na stream bajka, ale czytałem że na Atv 4k są jakieś problemy, poza tym brak tam HDR

Piątek 13 grudnia , 4 sezon The Expanse. Najlepsze Saj faj ostatnich lat. A w styczniu Star Trek Picard . 

• Like 2

Piątek 13 grudnia , 4 sezon The Expanse. Najlepsze Saj faj ostatnich lat. A w styczniu Star Trek Picard . 

Pora wznowić subskrypcję :)
  • Like 1

Pytanie... czy filmy i seriale trzymają tutaj jakiś wysoki bitrate... czy raczej też jakość jest mieszana?? Pytam o 1080p...

Właściwie wszystko jest na dobrym poziomie bo idzie ze źródła, gdyż praktycznie wszystko jest obsługiwane przez ich serwery, są seriale które nie były remasterowane i są w sd, the shield czy świat wg bundych, ale poza tym jest żyleta chociażby Terminator 2 wygląda jak 4k :)

Terminator 2 jest w 4K na rynku może temu że został tak dobrze zeskanowany i dobrze wygląda nawet w 1080p... :) 

i-terminator-2-remastered-4k-ultra-hd.jp

Korci mnie wykupić... z miłą ochotą bym się z kimś podzielił... zobaczył bym kilka produkcji w 4K... w tej półrocznej promocji.

Nie ma co się zastanawiać. Ja już trzeci raz korzystam z półrocznej promocji.

APV wart jest wydania tak małych pieniędzy. :D

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Thanks 1
  • Sad 1

17 godzin temu, herman78 napisał:

Pytanie... czy filmy i seriale trzymają tutaj jakiś wysoki bitrate... czy raczej też jakość jest mieszana?? Pytam o 1080p...

1080p ma bitrate ok 8 mb/s. Tak na oko to żyleta, subiektywnie to dla mnie nawet lepiej niż na Netflixie.

• Haha 1

Oglądał ktoś z was "Into the Badlands". Nie miałem wcześniej do czynienia z tym tytułem a widzę , że są na APV 3 sezony z lektorem :D

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Oglądał ktoś z was "Into the Badlands". Nie miałem wcześniej do czynienia z tym tytułem a widzę , że są na APV 3 sezony z lektorem :D

Jak lubisz nawalankę ze skokami na 10 metrów to super serial. Mi się podobał aczkolwiek mam awersję do walk w takim stylu od czasów moich pierwszych chińskich karate filmów.

Ale tu jest ok. Gra aktorska też spoko.

Edited by tracer10
  • Thanks 1

" The Expanse" 4 sezon już jest dostępny.

Serial  jest w 4K HDR z lektorem 

5 godzin temu, herman78 napisał:

... a reszta ma jakies napisy lub lektora?

" The Grand Tour" trzy sezonu  posiadają napisy. Lektor został dodany do pierwszego odcinka czwartego sezonu. 

• Thanks 1

Tutaj: https://twitch.amazon.com/tp można kupić subskrypcję Prime Video w takiej samej cenie jak zwykle, czyli 6 miechów po 2.99, potem 5.99 euro, ale dodatkowo dostajemy dostęp do kilku gier PC co miesiąc (na własność, w tym miesiacu np. między innymi bardzo dobrze oceniany "indyk" Hue, kosztujący 14,99$ na Steamie), dodatków do gier oraz jakiś tam funkcji premium na Twitchu ;)

• Thanks 1

Dodano "Supernatural" 14 sezonów lektor i napisy oraz "Mentalist" 7 sezonów lektor i napisy, ale tu i tu tłumaczenia dziurawe póki co

• Upvote 1

Prędzej bym się spodziewał tych seriali na HBO Go, ewentualnie na Netflixie, a tu taka niespodzianka

Czy kolejna nowość startująca w wyścigu oscarowym "Seberg" z Kristen Stewart do obejrzenia tylko na stronie Amazona, a nie w aplikacji? Pewnie z "Astronauts" będzie podobnie.