Jump to content

Recommended Posts

U mnie Prime wygląda tak samo dobrze jak Netflix. Na pasku odtwarzania masz 1080p albo Ultra HD?

• Upvote 1

Posted (edited)

To w takim razie najsłabsza jakość. Nie wszystkie przeglądarki wspierają 4K, ale powinno być chociaż podświetlone HD i 1080p.

n8Z7X0Q.jpg

Edited by bugmenot

Posted (edited)
27 minut temu, bugmenot napisał:
U mnie Prime wygląda tak samo dobrze jak Netflix. 

Nie tylko u ciebie.

Obraz na laptopie, Smartfonie, Smart TV , PS4 wygląda rewelacyjnie. Zarówno HD jak i UHD.

Zarówno laptop jak i Smartfon posiadają 1080p.cb116d1378bf3634c689db6a5fbe0c40.jpg

@ARTIPAPK , nie  wiem co ci się może nie podobać w takiej jakości.....

c3f761926f59b72a325ea0a475a8c7ce.jpg

Edited by kingofsouth

Stwierdzenie, że na smartfonie jest super to żart. Tam 480p wyglada dobrze. Widocznie jego przeglądarka jest winna.

• Haha 2

4 minuty temu, Pawop napisał:

Stwierdzenie, że na smartfonie jest super to żart. Tam 480p wyglada dobrze. 

Pozwól,  że się z tym nie zgodzę.  

• Upvote 3

Chyba, że masz 40 calowego smartfona ;)

@Pawop Teraz nawet smartfony w cenach poniżej tysiąca złotych mają np. 6 cali i rozdziałki rzędu 2340x1080, więc trudno żeby nie było widać tam różnicy między 480p a 1080p...

Nie mówiąc już o takim Galaxy Note 10, co ma 3040x1440 ;).

Ja wiem, że są takie rozdzielczości bo sam mam S9+. Chodziło mi o to, że porównywanie obrazu ze smartfona 6 calowego z monitorem nie ma sensu. Kolega ma jakiś problem, z połączeniem, albo z przeglądarką i stąd problemy i pisanie mu, że m.in. na smartfonie wygłąda super nie ma większego sensu.

• Haha 1

@Pawop Już wiadomo skąd ten brak dostrzegania detalów w HBO GO. Kiedy kolego robiłeś sobie badania na wzrok? Obawiam się że bardzo dawno...

Czytam twoje posty i są coraz lepsze. Masz 8362 posty odpowiedzi... w jakim temacie? Resztę też miłą ochotą poczytam... :D:D:D 

Jakość znasz na piątkę... internet na piątkę... a mało tego jak elegancko śmiga na telefonie... :D:D :D Sam się ubierasz ?? :D:D:D 

• Thanks 1
  • Upvote 1

No i sprawdziłem jakość na MiBox. I niestety bardzo kiepsko. Obraz niewyraźny tak samo jak na laptopie. Jakość ustawiona na najlepszą, ale mimo wszystko jest rozmyte i nie wyraźnie. Na CDA ten sam film ma wyraźny obraz, czysty i w HD. Jak znajdę jakąś stronę w necie na którą będę mógł wrzucić zdjęcia, to wstawię tutaj link do fotek. Ocenicie to sami. 

Posted (edited)
13 minut temu, ARTIPAPK napisał:

No i sprawdziłem jakość na MiBox. I niestety bardzo kiepsko. Obraz niewyraźny tak samo jak na laptopie. 

Ty masz problem z prędkością swojego Internetu oraz jego stabilnością. 

Wystarczy zobaczyć wrzucone zrzuty/ zdjęcia moje oraz @bugmenot, by stwierdzić,  że to u ciebie jest coś nie tak. 

Nie ma w tym winy Amazona.

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

Tyle tylko że filmy nic nie tną i nie ma problemu buforowania. Na CDA też płynnie wszystko chodzi i jakość zdecydowanie lepsza. Trochę to dziwne 🤔

@ARTIPAPK ja myślałem , że brałeś Amazon Prime Video by oglądać na  Smart TV/ Android TV materiały 4K UHD , bo raczej do tego jest stworzona ta usługa.

A ty się bawisz w oglądanie na laptopie ;)

• Upvote 1

Jeśli jesteśmy przy laptopie, to na jakiej przeglądarce oglądać Prime Video? Czy jakaś wspiera 4K? Czy jest aplikacja dedykowana dla Windows10? 

Co do przegladarek z 4K to nie wiem, ale przede wszystkim musisz mieć odpowiedniego laptopa do 4K.

• Upvote 1

Posted (edited)
4 godziny temu, kingofsouth napisał:

@ARTIPAPK ja myślałem , że brałeś Amazon Prime Video by oglądać na  Smart TV/ Android TV materiały 4K UHD 

No, niestety ale na tej apce APK pobranej na pendrive, to Amazon odtwarza słabej jakości obraz. Teraz oglądam Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej arki i jest sieczka. Na CDA obraz super. Chyba jednak sobie daruję tego Amazona i zdezaktywuję, bo nie da się nic obejrzeć. Na darmowym CDA chodzi extra obraz a na płatnym masakra. Szkoda. Spodziewałem się czegoś lepszego. Nawet na HBO GO z dekodera CP Polsatu to filmy jakość mają bardzo dobrą. Aż miło się ogląda. Jedynie co do dobrej jakości odtwarzania Amazon Prime Video, to tylko ze smartfona się ogląda. Tylko tu obraz się odtwarza ok. Ale wiadomo, wielkość ekranu. Dziękuję za sugestie od wszystkich. 

Tutaj link do fotki z Amazona 

https://pl.imgbb.com/

A niżej z CDA 

https://ibb.co/xfz4157

Edited by ARTIPAPK

Posted (edited)
1 godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

A niżej z CDA 

https://ibb.co/xfz4157

HD a w lewym górnym rogu 480p? Coś tam u ciebie nie burzy... :) Popraw link z Amazon bo nie śmiga...

Aaaaaa do tego HBO GO z CP jakość mają bardzo dobrą...? Co ja czytam? :) 

U ciebie jedna sprzeczność goni drugą sprzeczność...

Edited by herman78
  • Confused 1

W końcu obejrzałem serial "Noc oczyszczenia" i równuez mogę go polecić:-)

Będzie 2 sezon?

Poza "Lore", "Electric Dreams" i "Człowiekiem z wysokiego zamku" , coś jest jeszcze godne obejrzenia?

"Goliath" jest całkiem fajny, poza tym "Homecoming" i "Preacher", ale jak ktoś nie jest fanatycznym katolikiem, bo trochę jazda jest z Bogiem ;)

• Thanks 1

The Expanse -najlepsze saj faj ostatnich lat , The Boys  , na dniach wychodzi Carnival Row, Good Omen dla fanów Pratchetta.

• Upvote 1