Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od 26 czerwca (sobota) wchodzi letnia ramówka Czwórki. Oto propozycje (oczywiście powtórki):

 

-Regina (polski serial kryminalny 2007) niedziela ok 23 po wieczornym filmie po 3 odcinki

-Poznajcie Karen Taylor (serial komediowy, Wielka Brytania 2007) poniedziałek-środa ok 23

-Adam kontra Miłosz (polski program rozrywkowy 2007) poniedziałek-środa ok 23:30

-Berlin, Berlin (niemiecki serial komediowy) od 15 lipca poniedziałek-piątek 18

-Big Brother V (reality-show Polska 2008) poniedziałek-piątek 0:00

-Galileo wtorek-czwartek 20:00

-Spadkobiercy piątek-niedziela 20:00

-Koncerty gwiazd sobota 13 i 14 (2 półgodzinne części)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Możecie się śmiać, ale mi się zdarzało oglądać telenowele, które kiedyś TV4 emitowało. Kiedy TVN z nich zrezygnował to Czwórka emitowała hity latino. Np. Zbuntowanych, Idiotki nie idą do nieba itd. Nie były one aż takie głupie, można było pooglądać. A Rebelde to byłem wielkim fanem (lubiałem oglądać Dulce Marię i Anahi na srebrnym ekranie ;)) Nie wiem co się teraz stało, że puszczają same powtórki, albo jakieś beznadziejne programy typu Big Brother albo J&J itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 nigdy nie wypełniało całej ramówki od rana do nocy premierowymi produkcjami. Np. "Mój grzech" jest teraz premierowo o 19:00, a gdy się skończy, to zastąpi go inna premierowa telenowela, a "Mój grzech" wrzucą np. zamiast "Idiotek..." przed południem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są kolejne nowości Czwórki na jesień:

 

-Śmierc na talerzu (od września)

-Accorralada (telenowela wenezuelska) od poniedziałku do piątku o 17 (od 30 sierpnia)

-Słoneczny patrol (poniedziałek-piątek 18:00) od 30 sierpnia

-CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku 3 (poniedziałek 22:00 i wtorek 20:00 a o 21:00 powtórka z poniedziałku) od 30 sierpnia

-Spadkobiercy (nagrania odbędą się 30 i 31 sierpnia w Teatrze Bajka w Warszawie)

 

Ponadto od 16 sierpnia stacja zacznie powtarzac telenowelę "Nie igraj z aniołem" o 15, natomiast godzinę później, czyli o 16 kolejna telenowela- Zbuntowani.

 

Kiedyś była to moja ulubiona stacja. Big Broher, Happy Hour, Pogromcy hitów, SEX FM, Hole in the Wall, Adam kontra Miłosz. To były czasy. A teraz? Same telenowele praktycznie. No ale skoro to przynosi efekty, to gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój grzech ogląda średnio 250 tys co przekłada się na 2,5% udziału w rynku i podnosi średnią stacji i jest chętniej oglądanym programem od Spadkobierców czy Dekoratorni. Jednak nie pokonuje hitu stacji- Galileo, które nadawana jest od wiosny 2007 roku. Początkowo nadawane było tylko w niedziele. Poźniej dołożono także emisje w soboty. Oczywiście o 19. Natomiast prawdziwym hitem w kręgu telenowel było nadawane wiosna Nie igraj z aniołem. Przyciągała ona przed telewizory ponad 700 tys widzów, co zmiata z powierzchni Happy Hour, które żadko przekraczało próg 200 tys widzów. Później emitowana była telenowela Zaklęta miłośc, która osiągała pół milionową widownię.

Mimo tego Czwórka się nie poddaje i dodaje konsekwentnie nowe pozycje do swojej ramówki. Wiosna były to programy Mini Deco i Coolinaria, a chodzą głosy, że jesienia na antenie zadebiutuje polska wersja programu Jak zostac milionerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o telenowele, to cóż, czymś trzeba tę ramówkę wypełnić, a takie produkcje zapewne nie są zbyt drogie przy zakupie, a przynoszą TV4 dobre udziały, więc je kupują i emitują.

 

Co do programu "Jak zostać milionerem?", to ciekawi mnie, kogo by obsadzili w roli tych "rekinów".

Może Solorza? W sumie by się nadawał :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czwórka reaktywuje swój dawny hit- "Drogówka" wraca na antenę z nową oprawą i nazwą!

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/do ... -w-czworce

 

Przypominam, że Drogówka emitowana jest o godzinie 15:00 w Czwórce oraz na Polsacie 2 w godzinach: 12:30, 18:00 i 00:30 (oczywiście od poniedziałku do piątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jak TV4 chce reaktywować "Drogówkę", to powinni nakręcić po prostu nowe odcinki bez jakichkolwiek udziwnień w formule. Klasyczna, 30-minutowa wersja poruszająca temat tylko wykroczeń na drodze była bardzo fajnym programem.

 

Teraz powprowadzają jakieś straże rzeczne i wydłużą program do 40 minut (60 z reklamami), a to moim zdaniem nie są dobre pomysły, dlatego nie byłbym pewny sukcesu "Stop, Drogówki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...