Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TV4 nie może za bardzo szaleć z ramówką, bo jest w szponach Polsatu, ściślej Solorza.

A TV Puls nie jest powiązana z żadną inną stacją i to jest jej olbrzymi plus.

 

Tak, jak pisze SiGi, TV4 oprócz "Galileo", "Spadkobierców" i filmów z Polsatu, to nic ciekawego nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 nie może za bardzo szaleć z ramówką, bo jest w szponach Polsatu, ściślej Solorza.

 

Słuszna uwaga kolego. Solorz nie może sobie pozwolić aby na jego plecach wyrosła konkurencja dla Polsatu. Mam wrażenie jak by ta stacja była ciągnięta za sznurki przez co zamiast iść do przodu stoi w miejscu. Szkoda bo potencjał TV4 ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co będzie z TV4, gdy znajdzie się w DVB-T. Teraz jest daleko za Polsatem, bo ma mniejszy zasięg, ale kiedyś ich zasięg się zrówna. Zagadką pozostaje, co wtedy Solorz pocznie z TV4. Bo chyba nie będzie z równą siłą rozwijał dwóch ogólnokrajowych, ogólnotematycznych stacji i tym samym robił konkurencji sam dla siebie? Chociaż, jeśli miałyby zróżnicowany charakter (jak TVP1 i TVP2), to czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja mam takie pytanie trochę odręne od tematu . Czy jak Lech będzie grał w LE o 19.05 i mecz będzie w Polsacie to możemy liczyć na mecz w TV 4 o 21.05??

 

Jak się okazało mecze na żywo będą w TV 4 a nie Polsacie. Super wiadomość dla abonentów n-ki i TNK.:)

https://satkurier.pl/news/58792/mecze-le ... sacie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cieszę się, że TV 4 będzie transmitować dzisiejszy mecz VIVE Targi Kielce w Lidze Mistrzów. Obawiam się, że transmisje nie będą regularne i będzie można ten mecz obejrzeć FTA tylko dlatego, że akurat wypada w trakcie okienka sportowego TV 4, które w niedzielę zazwyczaj jest o 14:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Obawiam się, że transmisje nie będą regularne i będzie można ten mecz obejrzeć FTA tylko dlatego, że akurat wypada w trakcie okienka sportowego TV 4, które w niedzielę zazwyczaj jest o 14:30.

 

Na jakim kanale FTA ten mecz będzie? Bo TV4 niekodowana nie jest. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest w stanie odebrać TV 4 z anteny naziemnej, to jest FTA :wink: Poza tym, Czwórka jest dostępna i w CP i w C+ i w n/TNK oraz w kablówkach - jedynie w Orange z tego co pamiętam nie ma - więc i tak pokaźna liczba osób może oglądać ten kanał - to raz. Dwa: po podpisie widać, że masz CP - pakiet Familijny + Relax Mix, więc w czym problem :roll: Przecież nawet z pakietem Mini mógłbyś oglądać TV 4 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane debiuty nowych programów Czwórki:

http://tv4.pl/tv4_newsWiecej_204/Udane_ ... worki.html

 

Ostatnio ta stacja niczym mnie do siebie nie przyciąga (bo niby powtórki CSI miałyby mnie skusic?). Jedynym programem jakim oglądam na tym kanale są Spadkobiercy. Dodam tylko, że ostatnio program ten wykupiło Comedy Central (emisja w niedziele o 21:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj Czwórka nadaje nowy jingiel reklamowy. Jest on utrzymany w konwencji nowej oprawy (białe tło i kolorowe obracające się cztery loga kanału). Nie zmieniono oprawy muzycznej.

Czy mi się wydaje, czy jakośc obrazu na Czwórce uległa polepszeniu się. Logo zrobiło się jakby bardziej widoczne, rysy stały się wyostrzone. Czy to tylko moje fanaberie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...