Skocz do zawartości

Co jest na wyłączność?


Spektrum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Spróbuję Ci odpisać na Twoje pytania. Muszę gdzieś ponabijać trochę postów. :wink:

Kanały na wyłączność w CP:

Polsat

Polsat News

Polsat 2

Polsat Cafe

Polsat Play

Polsat Sport

Polsat Sport Extra

Polsat Sport HD

TV 1000

Zone Europa

E!

4XBBC

 

Kanały, które są u konkurencji, a nie ma ich w CP:

-tylko w N-ce, ale nie na wyłączność

TVP HD

ESPN America

Investigation Discovery

Nickelodeon

Kids Co

JimJam

-w N-ce i Cyfrze+, ale nie w CP:

TVN CNBC Biznes

Religia.tv

4xFilmbox

Movies24

Universal Channel

Sci Fi Channel

Comedy Central

Discovery Travel & Living

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę i oto:

 

CYFROWY POLSAT::

 

wyłączność(16): Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat Café, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Play, TV1000, Zone Europa, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC CBeebies, E! Entertainment, Blue Hustler

 

dostępne tylko w CP ale nie na wyłączność(1): Wedding TV

 

CYFRA+:

 

wyłączność(16): Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Ale Kino!, Hallmark Channel, Planete, National Geographic, National Geographic HD, ZigZap/Hyper, MiniMini, Kuchnia.tv, Domo, Chasse & Pêche, Mezzo, AB Moteurs, Trace TV, XXL

 

dostępne tylko w C+ ale nie na wyłączność(6): France 2, France 3, France 4, France 5, France Ô, KBS World

 

N:

 

wyłączność(9): nSport HD, Wojna i Pokój, TVN HD, MGM HD, SportKlub, SportKlub+, Da Vinci Learning, Baby TV, Eska TV

 

dostępne tylko w N ale nie na wyłączność(8): TVP HD, Discovery Historia, TVP Historia, Nickelodeon, KidsCo, JimJam, Investigation Discovery, ESPN America

 

W N i C+ (brak w CP)(11):

TVN CNBC Biznes, 4xFilmbox, Universal Channel, Religia.tv, Movies24, Sci Fi Channel, Comedy Central, Discovery Travel & Living

 

 

 

widać doskonale na co możemy jeszcze liczyć w CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo fajne. A o to do niego źródło. :wink:

 

Czytając Twój post zauważyłem, że przegapiłem TVP Historia, a co do Discovery Historia to nie byłbym pewien, że N-ce skończyła się już wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedługo (wierząc zapowiedziom) liczba kanałów na wyłączność w CP może się powiększyć, chodzi mi głównie o nowe kanały tematyczne Polsatu: Polsat Kino, Polsat Dla dzieci, Polsat Dla młodzieży; ale nie ukrywam, że mam nadzieję także na wyłączność kanału BBC HD. Jednak niedługo może CP stracić wyłączność na Polsat, który prawdopodobnie dołączy do oferty n-ki i Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy te kanały o których Garfield mówi, będą uruchomione, dlatego że tak jak TVP, jej pomysły nie "wypaliły", czyli TVP Parlament, TVP Film, bo TVP nie miała pieniędzy. Warto zobaczyć także, że CP jeszcze nie wyprowadziło się na nowy tp.: na Hotbird. Mowa tu o częstotliwości: 10834/V-(MPEG2). :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę i oto:

 

CYFRA+:

 

wyłączność(16): Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Ale Kino!, Hallmark Channel, Planete, National Geographic, National Geographic HD, ZigZap/Hyper, MiniMini, Kuchnia.tv, Domo, Chasse & Pêche, Mezzo, AB Moteurs, Trace TV, XXL

Zapomniałeś jeszcze o C+, C+Film, C+Sport i C+Sport2, czyli razem 20 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy te kanały o których Garfield mówi, będą uruchomione, dlatego że tak jak TVP, jej pomysły nie "wypaliły", czyli TVP Parlament, TVP Film, bo TVP nie miała pieniędzy.

TVP to TVP, jak na razie nie ma swojej platformy (w przeciwieństwie do CP) i to jest główny powód dlaczego te plany "nie wypaliły". CP jak na razie to największa platforma cyfrowa w Polsce, więc kanały mają gdzie zdobyć widzów, a jeśli chodzi o przedłużające się ich starty, to ja osobiście mogę poczekać byle te kanały były warte czasu, przez który je przygotowano. Mam nadzieję, że będą to kolejne udane kanały po Polsat News, a nie następcy mniej udanych kanałów Polsat Play i Polsat Cafe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To tylko plotka, na której można hajsu zarobić. C+ powinna najpierw "podzielić" się ze swoimi kanałami np.: Planete, Nat. Geo, Disc. Science, a N-ka z Wojna i Pokój, Nickelodeon, Comedy Central.

 

 

ps. Kanały nie lecą z nieba, ale cóż zrobić...

 

 

Czy Ty czasami czytasz co piszesz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko plotka, na której można hajsu zarobić. C+ powinna najpierw "podzielić" się ze swoimi kanałami np.: Planete, Nat. Geo, Disc. Science, a N-ka z Wojna i Pokój, Nickelodeon, Comedy Central.

 

 

ps. Kanały nie lecą z nieba, ale cóż zrobić...

 

Nat Geo jest objęty wyłącznością tak jak Wojna i Pokój. Discovery Science znajdziesz w C+, CP i N. Comedy Central już od dawna jest w C+, a Nickelodeon nie jest objęty wyłącznością więc operator nie chce wejść do innych sieci, albo platformy go nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...