Skocz do zawartości

Co jest na wyłączność?


Spektrum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też swego czasu usuwałem niektóre kontrowersyjne wpisy w tym artykule na wikipedii, ale teraz widze ze ktos znow pododawał ciekawe kanały jak:

Dom z Ogrodem, Gulli, EZO TV (to jest chyba jedynie w ramach ITV :P), TOP SHOP :P Może niedługo do pakietów powypisują wszystkie kanały FTA na wszelkich satelitach jak podają np. Trwam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej tracę zaufanie do Wikipedii. Jakiś młody informatyk doszedł do tego, że:

* Microsoft próbował zatuszować informacje o ilości wadliwych Xboxów 360.

* Apple edytowało artykuły o Microsofcie, dodając więcej negatywnych informacji.

* Microsoft edytował artykuły o Apple, dodając więcej negatywnych informacji (rewanż?).

* EA Games usunęło całe paragrafy dotyczące krytyki odnośnie praktyk zatrudniania pracowników oraz kontrowersyjnych metod biznesowych.

* Sony usunęło całe paragrafy, które (zdaniem tej japońskiej firmy) szkodziły Blu-Ray‘owi.

 

źródło media2.pl

 

Tak więc głupie "błędy" na Wikipedii coraz mniej mnie dziwią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to "Dom z ogrodem" to ja ;-). Jak mam sprawdzone informacje to je dodaję. A "Gulliego" to juz z 10 razy usuwalem - ale zawsze znajdzie się jakiś wariat. To zostawiłem. Ale przynajmniej stworzenie tabelek zapowiadających kanaly bylo dobrym pomysłem. Widać, że dla większości napisanie paru słów już było za trudne :D. Ale w sumie nie temat o wikipedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne? Po co się podniecać? :?

W tej chwili jest już tyle ciekawych programów, że dalsze rozszerzanie oferty nie ma sensu, co najwyżej wymiana gorszych na lepsze. Połowy programów z pakietu CP nawet nie oglądam.

Polsat powinien zająć się jakością przekazu, coraz więcej ludzi ma dobre telewizory i chcieliby ich możliwości choć w części wykorzystać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej tracę zaufanie do Wikipedii. Jakiś młody informatyk doszedł do tego, że:

* Microsoft próbował zatuszować informacje o ilości wadliwych Xboxów 360.

* Apple edytowało artykuły o Microsofcie, dodając więcej negatywnych informacji.

* Microsoft edytował artykuły o Apple, dodając więcej negatywnych informacji (rewanż?).

* EA Games usunęło całe paragrafy dotyczące krytyki odnośnie praktyk zatrudniania pracowników oraz kontrowersyjnych metod biznesowych.

* Sony usunęło całe paragrafy, które (zdaniem tej japońskiej firmy) szkodziły Blu-Ray‘owi.

 

źródło media2.pl

 

Tak więc głupie "błędy" na Wikipedii coraz mniej mnie dziwią :roll:

media2 też nie ma recepty na nieomylność, o dziwo to właśnie z komputera małego miętkiego usunięto negatyw o Apple: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7247

 

W ogóle wydaje mi sie że media elektroniczne prezentuja niższy poziom odpowiedzialnosci dziennikarskiej niż papierowe. Wy też moglibyście podawać link do konkretnego wpisu a nie tylko stronę media2.pl Pomijam fakt że media2 powinno podać dowody i źródła swoich rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, że padały w tym temacie propozycje, że kanał TRAVEL CHANNEL jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. To nie prawda.

Rozmawaiłem z przedstawicielem TRAVEL CHANNEL w Polsce i powiedziano mi, że rozmowy z CYFRĄ+ są prowadzone w sprawie dołączenia do oferty, jednak na razie brak szczegółów.

 

*Jeszcze jedna uwaga, nie chciałbym aby platformy cyfrowe zniżały się do poziomu sieci kablowych, tzn. zastępując jeden kanał drugim - szczególnie polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatnich informacjach na portalu media2 o możliwości dołączenia do n-ki 4 kanałów Zone Media (Zone Europa, Zone Romantica, Zone Club i Zone Reality) zacząłem się zastanawiać czy to portale o tematyce tv sat podały nam kilka miesięcy temu niesprawdzone informacje o tym że Zone Europa i Zone Romantica są w Cyfrowym Polsacie na wyłączność czy to portal media2 wymyślił sobie te pogłoski o kanałach Zone na n-ce?

 

P.S. No chyba że była to baaaaaardzo krótka wyłączność na kilka miesięcy :lol:

 

Tutaj jest link do tej informacji na portalu media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz kiedy ta wiadomość została napisana

Kanały Zone w ofercie "n"

Karol Przygoda, 26 września 2006, godz. 15:10

w zeszłym roku tak jak podawał to Satkurier i jakiś czas po tym CP miał ten kanał na wyłączność. Jestm ciekaw kto dał Ci tego linka jako nowośća, a może sam wyczytałeś :?: No w każdym razie nie było żadnych info o tych kanałach, że dołączą.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem że tam jest 2006 myślałem że to niedawno napisana wiadomość, sorka za pomyłkę :oops:

 

Ale z drugiej strony Zone Club i Zone Reality nie są na wyłączność a mimo to n-ka ich na razie nie dołącza, może czekają na włączenie Horror lub/i Fantasy i dopiero dołaczą je razem? Bardziej jednak prawdopodobne że Polsat będzie miał umowę na wyłączność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, po co?

Jaki jest sens kupowania programów na wyłączność?

Po za wyższym abonentem, nie widzę żadnej korzyści. :?

Dla mnie wystarczyłoby aby CP dołączył jeszcze dwa Viasat’y, Spektrum i dwa programy filmowe SPI, niekoniecznie na wyłączność (mógłbym wtedy zrezygnować z DigiTV). Wcale mnie nie rajcuje, że mam to coś, czego nie ma konkurencyjnej platformie.

Cyfra zachowuje się jak pies ogrodnika sama nie zje, ale drugiemu nie da, w Polsce takie postępowanie znalazło już nawet rzesze swoich zwolenników, ale ja się do nich nie zaliczam. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie mogą się dogadać, najprawdopodobniej albo N-ka nie jest zainteresowana tymi kanałami albo nie daje odpowiednich warunków i nie ma tycg kanałów, ale co my tutaj o n jak to jest dział z CP. @Eddie no sprtynie, sprzątneli im te kanały z przed nosa :lol:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jako jedyna w Polsce, platforma oferuje możliwość oglądania wszystkich polskojęzycznych kanałów naziemnych, a abonenci otrzymują na wyłączność kanały Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV 1000, E! Entertainment, Zone Europa, Zone Romantica.

 

Cytat ze stronki SAT KRAK 2007.Więc teraz chyba się wyjaśniło ,które kanały są na wyłączośc w CP :D

 

http://www.satkrak.com/index.php?strona=nowosci&news_id=37818

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wraz z kończącym się 2007 rokiem dokonam także aktualizacji kanałów na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. Od 01.01.2008 obowiązuje wyłączność na następujące kanały:

 

1. POLSAT

2. POLSAT SPORT

3. POLSAT SPORT HD

4. POLSAT SPORT EXTRA

5. TV 1000

6. BBC ENTERTAINMENT

7. BBC KNOWLEDGE

8. BBC LIFESTYLE

9. CBeebies

10. ZONE EUROPA

11. ZONE ROMANTICA

12. E! ENTERTAINMENT

 

Łącznie Cyfrowy Polsat posiada wyłączność na 12 kanałów TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...